• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj

tak kačka má ATB do soboty do rána
už je lepší v noci je bez kašle
kašle jen když doma blbne
poctivě sedíme doma a kulírujeme :wink:

školku zas musím odhlásit!
na prosinec už to platit nebudu stejnak se budeme stěhovat ,tak na jaře splaším něco jiného
a třeba se stane zázrak a od září nás vezmou do státní????
10. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jsem docela v pohodě
rýmu už skoro nemám a v krku občas škrábne

včera jsem byla u obvodačky s těma žílama
vůbec se jí nelíbila moje pravá noha
tak mě poslala na cévní,tak tam jdu 24.11 tak jsem zvědavá jak dopadnu
docela se bojím :confounded:
10. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
mamino jak je Sárce?
a co Ellinka v bříšku vše v pohodě?
kde jsi byla ve 30tt na velikým ultrazvuku?
na Gennetu mě včera vyhnali,že už to v tom 30tt nedělají
ach jo
10. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulo tak to sis teda užila :frowning2: hlavně že už je líp :wink:
Lenerka já chodim na ultrazvuk u mé doktorky má ten speciální velky jínak než ho měla tak v podolí.
Tak to je dobře že je ačce už líp a nemá kašel :slight_smile: Sára zase v noci dvakrát zvracela jak u blbejch nevim proč tak jsem sní byla dneska u doktorky a ona že je to asi z té chřipky a když zase bude zvracet máme přijít :unamused:
Ella v pohodě teda až na ty noce co mi dává zabrat nemůžu se ani otočit jak mě bolí břuch :sweat_smile:
No snad ti to dopadne dobře s těma žílama jeto blbé :angry: držim palečky
10. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky teda koukám že se marodí všude taky jsme marodili minulé úterý dostal šílené horečky a průjem jak hrom měl tam i krev tak že k dr výtěry, vypadalo to na campilobakterii nebo salmonelu, ale čerte div se výsledky ok tak že o víkendu jsme postupně přecházeli z diety na lepší jídlo jako vařené kuře s vegetkou no a postupně přidáváme další dobroty, zítra už jde do školky tak snad tam zase hned něco nechytne taky mě to štve u nás to učitelky teda moc nekontrolujou tak že jestli bude Patzrik opakovaně nemocnej tak už to začnu řešít ve školce.
no a jak je vašim marodům?? Já ok malá začala v břiše pěkně řádit, asi to bude číslo.Koukám po spor´tákách, ale nemůžu nic vybrat docela se mi ujde leviroo je to 3v 1 , ale nevim hlavně se bojim koupit holčičí barvu a pak budu mít nakonec kluka, nebyla bych první a určitě ani poslední. v pondělí by měl jít Patrik konečně na očkování proti té chřipajzně už je to jen tak tak ale co můžu dělat když je nemocnej nebo rýmujem.
11. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, no půjdeme na kontrolní testy na orl, ale myslím, že tam furt něco má luky...
no tak kup moba červenej kočár, ten můžou mít i kluci...
co se týče školky a nemocí tak to bylo a bude...každé dítě něco má a když to není vidět je to třeba v něm a může to roznášet...bacil tam může přinést i rodič, zvášt ve velkých školkách..
ale ted vidím jak je těžké chodit do práce a sklouit to z nemocným dítětem, to zase s rýmou co není zelená a kašlem bych doma taky nebyla, protože to by bylo pořád něco
já hlídám už 2 den neteř,taky nechodí do školky, má nudle... tomáše taky něco přepadlo...
odpo musím do krámu a vařit...
o víkendu asi zajedu jeden den k našim a nechám toma vyležet..ve středu jdu na pivo večer k bezuchům...
jinak očkování už jsme měli mít v říjnu a asi ho jen tak nebudeme mít
jinak v lednu se chytsáme na hory, v březnu máme 14 dní taky, teda týden jedeme společně a týden jede jen tom s tomíkem...a těším se už na Itálii v létě asi to dáme na 14 dní letos
12. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no nás se letní dovolená netýká, teda možná že kluci pojedou na pár dní spolu a já budu doma nebo na chatě s mimčem. Tada to počasí si hraje to je síla, no já to chápu že když chodí do práce je to horší, ale jsou mámy které kvůli práci tam daj dítě které už ráno vypadá dost blbě a pak učitelky volej ať si pro něj příjde tak to je pak na hlavu to ho ráno už nemaj přijímat do kolektivu, pak už to chytaj i ostatní děti, ale to je prostě o lidech. :angry: :angry:
12. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to je pravda...
no moba v září myslím by jste do itálie mohli jet, tedy kdyby jsi měla soc na pokoji jako my...já byla s lukym ve 4,5m a byla to pohoda
13. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj

tak hlásím kačka už je bez ATB
zítra jdeme na polikliniku na krev,tak snad bude vše ok
už ani nekašle
jen když moc řádí,ale to jí moc nenecháváme

tak my letní dovolenou u moře neřešíme
100%nepojedeme
jen do Krkonoš,ale už se moc těším :wink:

manžel si jede se švagrem na začátku prosince do rakouska
lyžovat to jim docela závidím
ani né tak lyžovačku,ale ten vzduch a pohodu
no tak snad příští rok
15. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ve středu jsem byla na cukříku
to byla dobrota :grinning:
snad už to bylo naposledy v mém životě

no ještě mě čeká krev velký ultrazvuk a EKG
a pak už jen porodnice
15. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
a co naše mamina?
už se jí to blíží taky do finiše
a co sárka je zdravá?
15. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, no já byla na orl dneska, tam lidí, ale zmákli jsme to, dostali jsme atb kapky jiné a v pátek výtěry, pak jsem jela k obvodní tam zase lidí asi 10 přede mnou, byla tam doktorka na záskok, která měla na dítě asi 30min, tak jsem šla pryč, jen jsem chtěla aby ho poslechla...no tak jindy
jinak máme do prosince 3 divadla tak se těším...tomík má taky u nás divadélka, chybí mi zbytky do vánoc a to už jedu na netu a v intersparu, kosmetika...cd, to hlavní mám, do konce listopadu chci mít hotovo
16. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
tak my jsme taky dneska byli u mudr udělala sárce výtěr z nosu a krku a poslala nás na orl ať se jí koukne na dutiny tak ty jsou v pořádku,ale pěkně mě sprdla že jsem sní nešla na ty nosní mandle :sweat_smile: říkala že to vypadá na streptokoka,takže ve středu uvidíme jestli tam bude musí nám nasadit antibiotika :unamused:
lenerka cukřík teda nezávidim :sweat_smile: ale taky ho mám za sebou :grinning: Jinak pupek je čim dál větší já už mám nahoře skoro 20kg :grinning: :grinning: v noci už nemužu spát jak mě břicho tlačí a hlavička natlačená v pánvy ani nemluvim :sweat_smile:
Včera jsem se byla podívat za lulkou teď byla v podolí na císaři má lukáška je krásňoučký.Jsem ráda že jsem tam byla aspoň jsem vyděla do čeho jdu.Je super že tam nosí jídlo na pokoj,to v motole nebylo my museli chodit do jídelny a děti byli sami na pokoji což bylo dost nepříjemné :unamused:
Takže podolí na mě udělalo dobrý dojem :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem dnes byla na sociálce už podruhé měnila jsem trvalé bydliště už před dvěma měsíci mě měli prestěhovat ze stodůlek do nuslý a pořád to neni takže na vánoce nebudu mít ani korunu to je docela naděje nevim co na těch uřádech dělaj,vždyť se to přeposílá elektronicky a tak jim to trvá,takže já kvuli nim budu bez koruny už mě to štve :angry: A neudělám nic :angry: :angry:
16. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenerka super že už ačence ten kašlík zmizel měli jste ho dlouho,co?Tak zabrali jedině antibiotika :confounded:
o a co ty jak se cítíš a kolik už máš nabráno :grinning: myslim kg :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamino

no já jsem docela v pohodě
až na ty nožky božky
bolí hlavně večer a v noci
takže to jistí mastička a punčochy
ale snad až porodím to bude lepší :wink:

i když máma žíly táta taky a děda to měl taky,takže dědičné
a operace asi nemá cenu
x lidí na tom bylo a maj to znova

hlavně,aby kvůli těm nožkám nemusela císařem
mám tu jednu pěkně hnusnou na vnitřím stehně

pupík roste
pěkne přibírám
v neděli jsme se vážila a měla jsme 61kg takže 7kg nahoře
a bude hůř,ale co hlavně,že se ještě pohybuju

no s těma úředama je to na prd
kámoška taky posílala na siciálku papíry a oni je ztratily ,takže je 2měs.bet peněz!!!!
ještě,že má manžela,kdyby byla samoživitelka tak nevím nevím,jak by přežila
asi je lepší všechno si na ty úřady odnést a nic neposílat poštou!!!!
mě to čeká také
papíry a úřady hnus

kdy ti Dr.napsala mateřskou?6neděl nebo 8neděl?
17. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina

jo jo Kačce zabrali jen ATB bohužel
tak snad už budeme mít pokoj
kašel měla od srpna,ale stejnak ,když hodně řádí,tak zakašle
ale už to v ní nechrčí
a v noci se vyspíme

koupila jsme jí probiotikum a pohoda
rozpustím jí to v pití a neprotestuje :wink:
17. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já rodila v Podolí
a to jídlo mě tam moc chutnalo a jo jo nosili nám to na pokoj
já myslela,že je to všude stejný!

no dneska porodila známá
a docela mě dostalo,že celý těhu chodila na Bulovku a porodila v Podolí
no tak to se mám na co těšit
až to na mě přijde a budeme objíždět porodnice!!!

loni kámoška byla registrovaná v Podolí
a ve 40tt jí vyrazili a jela na Bulovku a do 2h porodila.druhý dítě
to je fakt super příštup

doufám,že to na mě přijde v noci,kdy nebude provoz!!!
17. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo mamino
ty už jsi 35tt to to letí
už máš všechno pro Ellu připravený?
já nic,protože do novýho bytu se dostaneme asi až v lednu
a to budu mít pak pěkný hoňky :frowning2:
17. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, omlouvam se, ze vam se vtrhavam, ale rekonstruujeme byta nejak nejsem schopna sehnat levne a dobre truhlare, pokud byste nektera mela kontakt na dobre, napiste mi do IP, diky
18. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj bramburko

nejdříve gratuluju,že jsi znova těhotná
takže bude mít Xenuška sourozence?
co by jste chtěli holčičku nebo kluka?
a jak reaguje malá,že máte mimčo v bříšku?

kačka se na ségru taky moc těší :wink:

no my se budeme stěhovat a taky řešíme kuchyň ,skříně
naštěstí máme tetu z Neratovic co má firmičku,ale má toho bohužel moc
my dostaneme klíče od nového bytu cca do 14dní,ale teta nám bude schopná předat nábytek až v lednu
takže tu ti nedoporučím
bohužel nikoho jiného neznám
18. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky , lenerka tak to je super že už jste skoro bez kašle, po takové době.
Mamina koukám že se ti to opravdu krátí dnes jsem se objednala na 3d ultrazvuk tak se těšim.
Tak se prasečí chřipka pěkně rozmáhá docela se toho bojim jsem taková posera co se týká tědlech věcí, nejsme nakonec čkováni ani proti té normální chřipajzně už je to pozdě tak na to prdim. ale snad se nám to vyhne i ta prasečí.
Jinak dárky teeda ještě nemám musím už začít, ulkid už skoro mám, jen kuchň ještě nemám a vyčistit koberce, včera jsem dodělala koupelnu komplet i dlaždičky to jsem si mákla , ale je to hotovo mám radost. :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, vy jste nějaké šikovné...hlavně tedy ty moba...já nic uklízet nebudu..na to peču, dárky mám už skorto všechny, ještě drobnosti a manžel :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: :grinning:
moba to jsi šikula,že už máš naklizeno :slight_smile: My budeme zítra malovat obývak a předsíň s kuchyní takže úklid začnu až po malování.nes si připravím těsto na perníčky a v neděli budem asi se sárkou péct :wink:
Zítra jsem pozvaná na nějakou akci na Žofín je to pro maminky od časopisu maminka naše známá tam dělá tak jsem na to zvědavá je to od dvou a je to bez dětí,takže poprvé jdu sama bez sárky a mužíčka :grinning:
Peťulo to se máš,že už máš všechny dárky :slight_smile: Já mám pro mužíčka a pro sárku něco pro maminu a babičky akorát nevim co tátovi a nevlastnímu tátovi a dědečkům je nás moc :angry:
Asi udělám etiketi na lahve vína se sárkou s přáním veselé ánoce a šťastný nový rok 2010 a dostanou jí dědečkové a tatínkové :grinning: jinak nevim.
20. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenerka ještě nemám nic nachystané a manža začíná pomalo nervoznět,už mě sám honí ať si připravim věci do porodky a pro malou :grinning: Ještě nějaký čas mám,ale připravim si to dřív než začnu mýt okna a dělat vánoční úklid :sweat_smile: radši :wink:
Budem muset ještě pořídit kočárek chci ten ABC desin 3tec tak snad seženem nějaký za rozumnou cenu :dizzy_face:
Tak ještě musím vyprat na malou a koupit mastičky ubrousky a plenky :grinning:
A co vy zlatíčka :wink:
Co budete o víkendu vařit?
20. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď mi volala ta známá jak k ní jdem na tu akci a říkala jetli nemám ještě někoho kdo by chtěl jít nějaké maminky jim odpadly takže kdyby jste si chtěli udělat zítra od dvou hezké odpoledne tak mi dejte ještě dneska do dvou hodin vědět a můžem se tam vidět můžete si vzít ještě nějakou kamarádku :wink:
20. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamino

ty jsi tedy šikula
já tedy nic dělat nebudu
okna jsou umytý a počkáme si na velký úklid až v novém bytě
tady si to pak umyjou už nový nájemníci :wink:

nepeču babičky upečou a kačka s nima
já bych už to nezvládla
ve středu jsem 3h žehlila a tak mě to odrovnalo,že jsem byla úplně vycuclá!!!!

včera jsem byla na gyndě
takže tkal a moč ok
cukřík dopadl dobře mám dokonce snížený cukr,takže můžu mlsat
ale zas tak moc né,abych nebyla ta koule
přeci jen už mám 7kg a váha jde hodně hodně na horu
ale co mě zas nejvíce trápí josu ty moje nožky božky

už mám na celý den punčochy mastě
24.11. se blíží,tak snad dostanu i vhodný prášky
bolí to i v noci a nedá mě to spát :frowning2:

mimčo je v pohodě
kope si tam má se tam dobře
a už je otočený správným směrem,ale to se ještě může změnit!!!!
20. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
17.11. porodila známá holčičku Martinku
celý těhu chodila na Bulovku,ale skončila v Podolí
to fakt nechápu

a 18.11,taky porodila žena mojeho spolužáka ze ZŠ
taky holčičku Natálku taky v Podolí

prostě se rodí samá ženská :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych na tu akci s tebou šla
je to bez dětí jo?to je super

a na Žofíně?od 14h?do kolika?
a nějaký společenský oděv?já už se do ničeho nevejdu :grinning:
ještě se zeptám muže,jestli bude ochotnej hlídat kačku
20. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
manžel musí z domova vypadnout po 18h
to už by jsme byly zpátky né?
a ty jdeš sama nebo s nějakou kámoškou?a ty maminky musí být jen těhule?
20. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek