• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
nara: no myslím, že nerozmyslí, u mě je to tak trochu dané, už měsíc jsem otevřená na prst a u Tomíka to bylo stejně, takže od začátku jsme to tak nějak tušili...ona ta vyvolávačka je spíš jen proto, že to musí zkusit..jinak se dávají i více dní, před tím jsem ležela na vyvolávačkách 2,5 dne, teď už se jen zkusí dát v jeden den a mělo by se i ten den příjmu rodit..takže mě nebudou trápit, už si to tak nějak pohlídají ... :grinning:
31. črc 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: no na Mallorcu příští rok??? v 10 měsících je to pohoda, letos bych nejela...tomík byl v itálii v 5 měsících a to bylo ok, v Egyptě v 8 měsících...ale s miminem menším než 5 měsíců bych nejela, tak max po čechách..takovej blázen nejsem :sweat_smile:
31. črc 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: opět rodím v krči
31. črc 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba: to je na nic bejt o víkendu sama doma, já budu s manžou, bude štukovat Františkův pokojíček, sice tu nebudu nic platná, ale bylo by dost blbý se sebrat a odejít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nechceš vyrazit na prochajdu zítra? Já nevím v jakou dobu s Páťou chodíte, ale vzhledem k tomu, jakej má byt zítra hic, tak by to bylo asi nejlepší brzy dopoledne.

Petule tak hlavně ať je všechno v pořádku. Budeme na tebe myslet, do Krčský nemocnice skoro vidíme :grinning:
31. črc 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky

tak koukámže my snad jediný jsme s kačkou nebyly ještě u moře
dneska jsme se koupali v malým bazénku a pohoda
pak jsme šly do velkýho a ta se mohla zbláznit jak se bála
a to máme od září chodit na plavčo
tak snad jsem nevyhodila 31OOkč z okna a že ten strach tam překoná co myslíte???
31. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: Tomík miluje bazény a vodu odmala...jasně, že se bojí, už má pud sebezáchovy jak nestačí... :sweat_smile: ...
no musí v tom najít nějaké zalíbení v té vodě...snad jsi nevyhodila penízky...a pojedete někam???? léto je ještě před vámi
1. srp 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no k moři letos určitě už né
manžel si jede bez nás na Ukrajinu prolejzat hory
v září jedeme na týden do Jizerek už se těším

a jak ti dneska je?to vedro je šílený!
a co Lukášek ještě se mu líbí v bříšku?
1. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Nara přečetla jsem si to až teď tak to je škoda bývala bych dopolko šla a ráda tak snad příště, už víte kam na tu dovču???

Peťule no to já bych právě nejela moooožná až tak v roce nevim, a jak je?Petr před chvílkou odjel do toho Maďarska, plně vybavenej řízky, pivo co víc si může přát, a mě čeká od zítřka dvoudenní teror od Patrika, musim mu to nějak naplánovat, aby nestihl zlobit, ale nevim jak se mi to povede

Lenerka tak to tě taky čeká samota a delší než nás :frowning2:
Jizerky jsou tayk dobrý, moře není nad naši přírodu, je tady taky pěkně
1. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to vám vůbec nezávidím, že ty chlapi takhle vyráží sami :confounded: , ten můj jede příští týden na dva dny na služební cestu a taky z toho vůbec nemám radost...

Lenerka, já myslím, že si Kačka na vodu určitě zvykne. Ono to plavčo pro děti bude určitě takovou nenásilnou formou a ne jako z nás, když jsme jeli se školkou na plavání a plavčice nám tam potápěli hlavu. Já z toho měla takový trauma, že si děda vždycky bral dovolenou a chodil mě před plaváním vyzvedávat. My začínáme s Františkem chodit příští úterý, ale on je ještě malinkej, tak to bude taky jiný...

Moba, to neva, vyrazíme někdy jindy, fakt to máme k sobě kousíček :wink: Dovču jsme zatím nevymysleli, budeme dělat v září střechu a ještě nevíme přesný termín, takže až podle toho. Ale my stejně pojedeme jenom na víkend, maximálně tak pátek k tomu, čas je bohužel náš nepřítel... Takže jsme si představovali spíš nějaký lázně nebo tak něco, ale koukala jsem na K. Vary, ale jsou to děsný pálky, na Mariánky máme nějakou slevu od manži z práce. Potřebujeme vypadnout a relaxovat, když jsme doma, tak se od rána do večera nezastavíme a jenom děláme na baráku. Nejhorší je, že teď už to není ani pořádně vidět

:frowning2:
2. srp 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nara tady je mrtvo, no jo na baráčku je práce pořád a hlavně když si to dáváte celé do kupy tak to je jasné, dnes jsme byli s Patrikem sami v centru chodov v nextu maj velké slevy ale spíš maj věci na holky a na kluky málo a spíš tak na vás než pro nás :frowning2: , ale den nám celkem utekl, ještě něco vymyslet na zítra a večer už se nám Petr vrací sice v noci ale hlavně že už bude doma
2. srp 2008 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo moba, prázdná postel je to nejhorší, co, já když jsem někdy sama doma, tak vždycky nemůžu usnout. Ne že bych se bála, ale vadí mi ta prázdná postel... :frowning2:
My na slevy a obchody moc nejsme, do tý doby, než František vyroste a nezačne si do toho kecat sám, tak nebude žádnej model. Mě nákupy zrovna příliš nebaví, máme hodně věcí poděděnejch a dost dostáváme oblečení jako dárečky :wink:
3. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to máme stejné, taky se mi špatně usíná a často se budim, juknu vedle vidim že je prázdá tak se zase pokoušim usnout, je to hrozný, člověk je na něco naučenej a když je pak změna tak je to hrozný.
Taky jsem moc nechodila nakupovat když byl Patrik malej, měla jsem skoro všechno poděděný od ségry pár věcí jsme vždy dostali nové a když se mi povedlo zajít někam do krámu tak jsem také něco koupila, ale co je větší tak mě to začalo bavit mu nakupovat oblečení, já se u toho příjemně odreaguju a udělám mu radost, už je to sranda, jen tak si něco neveme na sebe musí to mít auto nebo mašinku a nejlépe Bořka stavitele :slight_smile:
3. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde ty jsi rodila? Asi v Krči máš to kousek ne?
3. srp 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky si myslím, že až z toho bude mít malej trochu rozum, tak to bude jiný. Ale uvidíme, jestli na to bude :grinning:
Já jsem rodila u Apolináře, na Krči mě z principu odradilo to, že se tam hradí epidurál...
Užijte si to na chalupě, snad vám bude přát počasí. Teď zrovna to není nic moc :frowning2:
4. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
koukám,že už nám peťule zmizela
že by už konečně šla rodit Lukáška :grinning: nevíte o ní něco?

a jaký jste měli víkend?
my dobrý strávený na chajdě pohoda klídek krásný vzduch prostě relax
4. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenerka,

tak nám to tady zase osiřelo.. petuhle už je nejspíš v porodnici a moba na chatě

my jsme dneska měli první plavání, měla jsem z toho strach, ale malej byl nadšenej, cákal, vůbec mu nevadilo, když mu to šlo do očí, prostě spokojenost :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj naro

jo jo už jsme tu zůstaly zase jenom 2
ale počkej až se petule vrátí z porodnice určitě zaskočí na kus řeči

no vidíš my začínáme s plavčem až v září
snad se nebude bát!!!

zatím pa dobrou
6. srp 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky rychle hlásím...
Lukášek 3.8.2008, 0:02 po půlnoci...porod nakonec přirozený a trval 2h...(již nikdy :slight_smile: )
3850kg a 52cm, oba jsme ok doma a já nemohu chodit...jinak se snažím vplout do 2 dětí, takže nestíhám...
mějte se kočky pa
7. srp 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je pěkně velký
7. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, velká gratulace!!!!!
Ať se vám daří a hlavně tobě držíme palce, abys to zvládla!!!
Takhle velký a těžký byl i František, rodila jsem skoro 20 hodin :grinning: :grinning: :grinning:

lenerka já myslím, že se malá nebude bát. František byl v úterý nadšený a dneska to skoro celý prořval...
7. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj peťule

zdravíme tě zpátky doma a vítáme Lukáška
takže Lev
to se bude dobře pamatovat moje babička je 6.8:
přejeme hlavně zdraví štěstí
a pevný nervíky s dětičkama
neumím si představit 2děti

pa
7. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:
no je to záhul, manžel šel dnes slavit, já musela oba uspat vykoupat...do toho se jeden pobudil, druhého jsem kojila :rolling_eyes: ...no a dnes tu byla mamina na celej den a starala se o tomíka, pač já opravdu nemůžu moc chodit, tak mi to pomohlo..bude to makajda, ale za těch 6 měsíců už to bude hezký...hlavně o nic neochudit tomíka, lukášek zatím jen jí a spinká a spí, ale jsem ráda, že to tak mám rozdílem, pač za rok už si budou hrát a tomík je hodnej na lukáška, nijak mi nedává najevo že je odstrčenej a hladí ho, takže to je velké plus...až budu mobilní bude to super, zatím jsem tak nějak neschopná všeho...začnu si odsávat mléko, pač toho kojení je moc a na dlouho, tak to budu střídat..s té flašky to jde rychleji, né 20 min :grinning: pak stihnu spoustu jiného...tak se zatím mějte...jinak mám lva a beránka, takže prima :unamused: :grinning:
8. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule budeme pilně sledovat, jak se ti s dvěma dětičkama daří a já si budu rozmýšlet, za jak dlouho vysadím antikoncepci, zatím to mám v plánu v únoru :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: jdi do toho ať to bude jakkoliv hektické, tak se to určitě dá přežít a tak za 6 měsíců bude dobře...já mám okolo spoustu kamarádek s tímto rozdílem a opravdu je to pak superr, ten starší se o mladšího stará a vyhrajou si...já se taky bojím jak to zmáknu, ale věřím, že to bude ok
10. srp 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petule, já počkám, jak vám to půjde :grinning: :grinning: :grinning:
malýmu je teď šest měsíců a nezdá se mi, že by to bylo o tolik lepší. Ale ono se říká jedno dítě žádný dítě :grinning: :grinning:
13. srp 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara. já s tebou plně souhlasím, je to tak, jedno dítě je nic...já se těším, až bude lukáškovi 6 měsíců :slight_smile: to už bude legrace
13. srp 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule, to je fakt, řekla bych že s malým byla prča už tak od třech měsíců, ale teď je zase lepší, že už neřve zbytečně, ale spíš vzteky, když byl úplnej prcek, tak člověk nevěděl, co s ním a teď už je takovej čitelnější a určitě by taky teď už nepohrdl společností ani dvouletýho caparta :slight_smile: , ale klobouk dolů, že stíháš i koníka, to já teda takhle ze začátku nestíhala ani s jedním :grinning: :grinning: :grinning: , ale člověk se naučí líp organizovat čas, že jo :wink:
13. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně organizuji jako blázen, dnes jsem navařila žemlovku a guláš a napekla perník...zítra poklidím, celkem to jde...ono to chce hlavně aby tomík měl dobrej den a lukášek spinkal, pak to jde :slight_smile: únavu neřeším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nara

to už fakt tak brzy plánujte mimčo????
to jsi docela divoch
to já bych do tohpo tak brzy nešla
teď už je to s kačkou super
vyhraje si sama a začíná pomaloučku jíst sama a chodit na nočník
tak už se asi od ledna pustíme do druhého :wink:
16. srp 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky třeba nám to vyjde všem stějně a budeme rodit všechny v Podolí
já nara a Moba
bylo by to super