• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
my taky bohužel nemáme penízky
musíme zařizovat ten byteček :wink:
ale mám radost nakoupila jsem přes MMB samolepky na zeď do Kačky pokojíčku :wink:
11. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko

to jsi opravdu udělala dobrý skutek :wink:
11. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, by mě to u srdce pálilo když na to mám...prostě ty děti si to zaslouží...bych se rozdala všem, ale to nejde..měsíčně dávám kapce naděje a světlušce, doufám, že se to jednou vrátí a nebo naopak nikdy neprojeví na naší rodině (nějaké to postižení), proto mjm dobrý pocit, že pomáháme, protože kdyby se stalo něco podobného mým dětem..................................
ale to je prostě osud...
11. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
petule jsi zlato,kdybych měla něco na víc,taky bych ráda pomohla,ale bohužel nemám :frowning2:
lenerka to víš že dám vědět :grinning: bude to AnnaElla :wink: nebo jen Anna
petule já přenášela se sárkou 10dní,takže to tak taky čekám :grinning: manža má volno až do 4.1. ani bych se nedivila kdyby to na mě přišlo až půjde do práce :grinning: :grinning: Při mém štěstí
12. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska máme gulášek :stuck_out_tongue_closed_eyes: dělá ho manža :grinning: mám volno
12. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda mamina u zikmunda jsme taky byla když jsem čekala patrika on toho vážně nikdy moc neřekl, ale udivujemě že tam ještě je už mu je snad sto let.
Tak mám nové skříńky na záchodě a v koupelně další prostor a dnas jsme i naší velkou postel odtáhli, vygruntovali tak mám radost ještě musim dodělat cukroví a budu spokojená.
dnes mě teda bolej záda tak se musim šetřit, včera jsem dělala vanilkové rohlíčky tak u toho mě chytli a dnes tak pěkně bolej.
12. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

no jak už jsem ti psala
Ella i Anna jsou krásný jména a hodí se k vašemu příjmení,ale já bych fakt dala jen jedno jméno :wink:
Anička je pěkný,ale manžel mě to neschválil :frowning2:
no manžel má taky dovču,ale už 28.12.jde do práce

třeba se holčička umoudří a veleze když bude manža doma :wink:
a jak se cítíš?
12. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že Zikmunda měla každá,kdo se připravuje na porod v podolí :grinning:

moba koukej se šetřit
vím co je to bolest zad,s kačkou mě vůbec neboleli za to teď to mám každý den :frowning2: a to se fakt šetřím
nesmím nikde dlouho stát ani nikde dlouho sedět
nejvíc mě vyhovuje gaučing :grinning:
12. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude asi jen anna nevim no je to těžký :frowning2: no jo musim ustoupit manžílkovi :dizzy_face:
Jinak jak mi je břicho skoro neunesu v noci se nevyspim protože se nemůžu otočit,ale to je normální a záda o tom ani nemluvim :grinning: :grinning: říkám si nejdýl za měsíc budem mít miminko u sebe :wink:
12. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ustoupit?
takže to bude Anička??? :wink:
ježíš neblázni za měsíc to už budou malý minimálně 2týdny
já myslím,že přenášet nebudeš

no já naštěstí spím ještě dobře
na WC chodím 1x a někdy to zaspím,že jsu fakt až ráno
ale v noci jě mě pořád teplo,tak spím pořád odkopaná

kačka už je lepší
tak jí dám do školky,prej je tam málo dětí
tak doufám,že nic nepřitáhne

švagrová si užívá asi střevní chřipnu co jí donesla dcera ze školky
:frowning2:
je jí hrozně a to se ještě musí starat od 6týdenní dcerku
a ta starší to má taky
snad to neude nic vážnýho
ježíš ještě tohle chytit,tak to bych nepřežila
v těhu držrt nějaký diety :confounded:
12. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina: Andula Hrdličková to je dobrý, takové vesnické :grinning:
no mě boleli záda jen v den porodu a to jsem nevěděla, že to jsou kontrakce :slight_smile:
no já zkušenosti z okolí mám, že když přenášeli jedno dítě, tak pak i druhé, tak já s tím počítala..
na kontrolách mi furt říkali že se nic neděje, jsem se neotvírala...oni ti řeknou, jak to asi vypadá
13. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andulo jí říkat nebudou
my měli jednu ve škole a všichni jsme jí říkali Aničko :wink:
nikdy Andulo ani Ančo
ale je fakt,že Anna se dávala hodně před x léty,ale co všechno se to vrací
i marie se zas dává :wink:
horší by byla Antonie Tonička Tonka :grinning:

třeba to bude ještě ta Ella
no necháme to na Pétě a její rodince :slight_smile: určitě se rozhodnou správně
13. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky :grinning:
tak to nakonec bude Anna Ella zítra se jdu zeptat na matriku jak to je jestli se to musí nějak hlásit nebo co nevíte jestli je otom tady nějaké téma?Já už jsem si na tu Ellu fakt zvykla a manža chce annu takže to prostě bude anna ella a bude mít dvě jména.Bude to mít dobrý aspoň si bude moct vybrat jak se jí bude říkat :sweat_smile:
13. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se líbí obě jména
ale spíše bych dala jen ELLU :wink:
no jsem zvědavá co ti řeknou na matrice
mě jí je jen prostě líto,jak bude mít chudinka dlouhý jméno
13. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka to zas neni tak dlouhé jméno :grinning: je to dlouhé jako natalie nebo Kateřina nebo další jména :wink:
nakonec to bude jen Ella stejně nikam se mi nechce včera večer jsem normálně myslela že to na mě jde :sweat_smile: od včera lítám na wc tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

dobré rozhodnutí
Ella je nejlepší :wink:
tak to by bylo super,kdyby se malá už narodila na vánoce by jste byly doma :wink:
kdyby něco,tak písni sms
14. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo při mém štěstí tam budu přes vánoce :frowning2: ale pořád doufám že půjdu rodit až po štědrym dnu :sweat_smile:
14. pro 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla termín 22.12
)a jak jsem říkala,tak jsem jí překacávala,abych byla na štedrý den doma a hlavně na pohádky
docela se to povedlo
jeli jsme až 26.12.po 3h :wink:

třeba to bude rychlý a budeš aspoň do Silvestra doma
a jak se cítíš?
14. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo snad to bude v pořádku a hezky jí porodim na termín,ale říkám na todle mám smůlu buď budu přenášet a příjde to na mě až manža půjde do práce a nebo to na mě příjde a já budu v porodce na štědrý den.To je u mě normální a co ty jak je a jaké jméno teda u vás vyhrálo? :dizzy_face:
14. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel je pro kristýnku
kačka tomu říká ségra mimčo,ale včera snad poprvé taky řekla,že to bude Kristýnka
no mě se pořád líbí ta Natálka a Nikolka
tak uvidíme no :grinning:

dneska mám zas ty blbý křeče
po večeři si musím dát magnezium :wink:

a jak se pohybuješ?já už cítí,jak se valím :grinning:
14. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hele holky a jak jste vyřešili až to na vás příjde kam dáte holky,?
No Patrik má zítra besítku ve školce moc se těší dnes teda dost smrkal tak uvidíme jak na tom bude ráno.
No jo střevní chřipajzny jsou hnus loni se nám vyhnuli. tak doufám že i letos
14. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky nám snad někdo přijede hlídat až to na mě příjde a Vám?Manža je nastydlej pěkně odpad chudák musí do konce týdne chodit ještě do práce,takže rodit ještě nemůžu takhle by ho nasál nepustili :sweat_smile: a já bez něj nejdu :dizzy_face:
Zítra večer jede Sárka k mému tátovi berou si jí protože jdu ve středu na kontrololu a monitor do podolí,tak už teď se mi stýská :frowning2: Ale aspoň si dobalim a dodělám cukroví :wink:
14. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
já si taky nedokážu představit,že by manžel nebyl u porodu
já bych to taky asi bez něj nezvládla
prostě když zařídil to další mimčo,tak ať si se mnou ten porod užije že? :grinning:

no když to na mě přijde,tak jí dáme k babičce
je na ní dost zvyklá,ale sama tam nikdy nespala,tak snad to zvládne!!!
ale už jí na to připravujeme,když já budu v porodce ona bude muset být a spát u babičky,tak snad to dopadne dobře

kámoška co rodila minulý týden
tak to na ní přišlo večer dala malýho spát
vzala auto manžela a odvezla se do porodnice sama
jela tam na 21h a porodila v 1h takže pohoda
ale říkala,že když malej přišel do porodnice,tak se jí vůbec nevšímal,ale další den už to bylo v pohodě :wink:
14. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačka by měla mít vánoční besídku příští úterý,ale nevím nevím jestli tam půjde
ty děti jsou tam nemocný
a kačka se z toho docela dostala,tak bych nerada maroda na svátky
14. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

a co na to Patrik,že nevíte co máte v bříšku?
snad se to v tom 30tt na velkým ultrazvuku ukáže :wink:
14. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky sárku připravuju na to že bude týden beze mě :frowning2: někdy je statečná a někdy fnuká,že bude mít o mě strach.Tak jí říkam že to tady doma bude muset tatínkovi ukázat a bude mu muset pomáhat vařit a uklízet,že by to bez ní nezvlád,tak to je pak děsně důležitá :sweat_smile:
Sára jde naposled do školičky v pondělí a pak až 4.1.to už snad budeme mít Elly doma :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my máme besídku v pondělí ve 12:30, tom stále v pohodě..
no na mě když to přišlo, tak mě tom odvetzl do porodnice s tomíkem, zamávali mi, dali púusu a jeli domů........rodila jsem ze soboty na neděli 3.8. 0:02 a ve st jsem byla ráno na cestě dom, tak to šlo dobře, jednou za mnou byli na 10 min s tomem společně, jinak ty 3 dny byli v poho
s tomíkem ten týden horší, ale neměla jasem před tím žádné dítě
co se týče chlapa u porodu tak toho jsem nechtěla já......a nechtěla bych ho nikdy, když jsem se viděla naproti v okně, bylo mi fakt blbě, je to dost maso ..všude krev, ten obrovskej nástřih, navíc ze mě i něco vyšlo...takže nic moc pro mě :unamused:
15. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo peti ty si byla bez manži :confused: to já se tak po druhé bojim,když vím jaký to bylo poprvé že bych bez něj fakt nešla moc mi tam pomohl když jsem vůbec nevnímala :slight_smile:
Jé já už se těšim až árka bude v normální školce a bude mít taky besídky :grinning:
15. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamino

no já se taky těším až kačka bude každý den ve školce,jen aby nám je tam vzaly :wink:
a jak ti dneska je?
15. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak už jsem psala,já bych bez manžela k porodu nešla
a manžel tam dolů co se dělo nekoukal
jen mě držel za ruku
a hlavně byl u mě celou dobu když jsme měla kontrakce a to pro mě bylo nejdůležitější

je fakt,že prvního porodu jsem se nebála
nevěděla jsem co od toho očekávat ,teď se fakt bojím :confounded:
snad to bude v pohodě,jako při kačce a my půjdeme brzy domů

ze mě naštěstí nic nevylezlo,měla jsme klistýr :wink:
15. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek