• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj, tak zase já??? maminu snad zítra pustí pokud nebude žloutenka, tak se na tebe těším :wink:
5. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

no já jsem taky moc zvědavá na zprávičky od maminy
psala jsem jí sms prej má macka a byl to fofr :wink:
tak jsem zvědavá na můj porod
včera jsem byla na kontrole a prej je mimčo měnší odpovídá 32tt mám baštit banány a vitamíny
tak uvidíme co vyleze :grinning:
snad né 4kg dítě to bych nepřežila
5. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
když bude kačka fit,tak taky půjde do školičky
asi v úterý
musíme vychodit ty náhrady a pak už od března bude chodit jinak a třeba i na více dní :wink:
a hlavně musíme stihnout zápisy :wink:
5. led 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zmákla 3850 a má švagrová 4500 tak neboj :grinning:
5. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
3850kg to je taky macek
4,5kg bych nepřežila :grinning:

a hlavně musím mít drobka,když jsem si koupila x plen od 2-5kg :grinning:
5. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to měla tak na měsíc myslím
6. led 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my s kačkou hlavně používali 3
ze 2strašně rychle vyrostla,měla docela tlustoučký stehýnka,ale už z toho vyrostla :slight_smile:

zítra jdeme do solné jeskyně kačka už se moc těší
6. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak velikáááá gratulace mamině takovej rychlo porod paráda, tak hlavně hodně síly a zdravíčka.
Tak já byla včera na ultrazvuku, těšila jsem se na to že už konečně budem vědět co to je, a co myslíte?????
No jaksně že nic nevíme , dr se omlouval že tam prostě nevidí mimčo je totiž koncem pánevním tak že nebylo nic vidět :frowning2: tak že paráda, já už mám hrůzu jít rodit má na to 4 týdny se otočit , ale prý v téhle poloze je už dlouho asi se mu tam tak líbí , tak mám strach že se neotočí docela jsem špatná.
6. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé vidíš a to já si přála aby se neotočil abych rodila císařerm a on se otočil :wink:
6. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsechny nove se pristehujici do prahy.jestli je tu jen treba jedna holcina,ktere chybi kamoska na pokec,budu rada,kdyz pisne.preju supr den vsem :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

třeba se mimčo otočí
já bych se císařáku nebála,mě možná taky čeká
kvůli těm žilám
uvidíme co řeknou na Bulovce cca za 14dní
naše malá je otočená správně a už asi tak zůstane,je tak ukotvená od 30tt
a jak ti je?
máš vše připravené

jsem zvědavá na maminu,kdy se tu ukáže
7. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
elleni vítej
rádi si tu z tebou pokecáme
holky co tu josu většinou z Prahy 4 a já jediná z Prahy 9
7. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, kde je ta mamina? netrpělivě čekám..
byla jsem ted nakoupit o víkendu nikam nejdu a nejedu..tady to neprojíždějí a bojím bojím :grinning:
8. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem tady jen,ale na skok :grinning:
Je to pěkná honička Sárka chce pořád Ellu chovat a pusinkovat musím být pořád ve střehu :angry: Ale je to lepší každým dnem ona si zvykne a sklidní se :sweat_smile:
Jinak porod byl supr a rychlovka že jsem to ani nestihla :wink: Bolesti začali kolem 16:00 a ve 3:00 se narodila v půl druhé jsme přijely do porodky :slight_smile:
Ella měla necelá čtyři kila a to mi tvrdili že bude mít sotva 3Kg :confused:
8. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurááááááááá, žiješ :slight_smile: už sa teším na fotečky Ellinky
8. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
super...to jsem ráda, že to máš v pohodě
druhé dítě je důležité,jak se zachová a ona je naprosto v pohodě..
je dobrý , že jsi počkala a nejezdila hned..já je taky měla od rána malé a jela jsem až večer, luky byl taky za ,h venku..
jo a to s tím 3kg mě říkali taky a nakonec 3800 a 3850 a oba 52cm :grinning:
hlavně se nestresuj, za chvilku do toho vpluješ :grinning:

měj se krásně papa
9. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to macanda, ale mě se to na dětech líbí, hlavně že je čilá :grinning:
9. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to přesná kopie Sárky :grinning: když se narodila jsou jak dvojčátka :grinning:
Dneska spinká skoro celý den tak doufám že nebude probdělá noc :sweat_smile: Sárka je den odedne klidnější pomalu se to zajíždí do nějakého režimu :wink:
Tak já jdu koupat :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no to je pěknej kus ženský, je krásná. Tak pevné nervy a hodně sil na všechno.
Lenerka jinak jak mi je od včera mi začali otékat nohy o stehen až dolu hrůza příjdu si jak hroch a to jsem si libovala že u patrika jsme byla oteklá už od začátku prosince tak jsem si říkala že mě to mine a prdlajs a dost mě to štve.ale to je hold asi dané.
Jinak jsem začala prát věci tak to pomalu dáváme dohromady v pátek jsme koupili autosedačku tu starou prodáváme, chtěla jsem mít taky něco zase nového a hlavně jsem si jí přála maxi cosi.
Jinak mamina co v Podolí dobrý, já jestli se mám torchu těšit nebo se bát? měla jsi normální pokoj nebo nadstandart?
Holky ten sních paráda Patrik by pořád byl venku, musí si to užít než to zase sleze. :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no my jsme zapadlí totál, tady se to moc neprotahuje, zítra musím na košík k doktorce, tak snad to zmáknu i se školkou, celkem se bojím...tom je taky nadšenej, za chvilku jdou zase hrabat sníh..
příští sobotu jedeme na hory na 5 dní...no myslím, že to ještě vydrží, příští týden má mrznout, v noci až -11
10. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellinka je teda macík :grinning: je krásna
10. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

díky za fotečky
Ellinka je macík a holkám to spolu moc sluší :wink:
Sárka má úsměv po tobě

tak se holky držte určitě to všechno zvládnete
pa pá zase se tu ukaž
11. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

tak já naštěstí neotýkám
ale už mě leze pěkně váha nahoru
už mám 11,5kg
taška připravená,nejak m ám divný pocit,že malá vyleze dříve
večer se mě špatně spí,mám křeče,ještě 5týdnů vydržet a bude to :wink:

a vy budete mít koukám do konce porodu překvápko,jestli to bude holka nebo kluk co?
já už mám na mimčo vše připravené vyprané
a taky jí koupím něco nového :wink:
11. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já hlásím, že jsme teda totál zapadlí, tom dnes odvezl tomíka do školky, odpo pro něj jede, opač já nevyjedu..ráno tom zapadl do příkopu, tak musela dorazit odtahovka, ale nic se nestalo ani autu ani tomovi, ten neměl u sebe prachy, tak soused mu je jel dát a zapadl taky...musela jsem volat na úřad, aby to trochu protáhli, bylo na silnicicm sněhu, tak to projel traktor, ale nevím...musela jsem dnes zrušit lukymu očkování, bycjh se tam nedostala..
no lenerka koukám, za měsíc jdeš do toho :slight_smile:, tak už se to blíží
moba...no asi nic moc, taky jsem to neměla
jsem zvědavá co zítra jak to zmáknu a či vyjedu, nebo co ze školkou...
11. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :dizzy_face:
no to je radost ten sníh :grinning: já musela vytáhnou starý kočárek je to tanbk ale jede ve sněhu ten nový ne :grinning: :grinning: Byli jsme ve spořce a honem domů dneska se sárka taky do školky nedostala,manže se nemohl dostat do auta :angry:
Sárka už je klidnější Ella krásně spinká tak je to zatím pohoda :wink:
Holky už aby jste to měli za sebou a nic vás netrápilo :dizzy_face:
11. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak dneska jsme kačku taky do školky nedala
né,že by jsme tu zapúadli,ale kačka šla včera večer později spát a ráno nechtěla vstávat
¨tak ty 3náhrady snad stihneme než porodím
ve čtvrtek snad už půjde
dneska tam prej bylo jen 3děti,to bybyla pohoda

zítra jdeme do jeskyně
a ještě ráno jí budou brát krev na různý roztoče zvířata...atd.
jo a možná jí budou brát mandli
není to moc brzo?když měla ATB jen 3x za život?ale je fakt,že ten kašel se jí pořád drží
12. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

no jezdit v takovým sněhu,to ti nezávidím
já doufám,že než porodím sníh zmizí
tady to moc tedy nečistí
a když se v tom sněhu brodím,už mě docela bolí břicho

a jak ti jde kojení?a co směli přijít do Podolí návštěvy nebo jen manžel?
12. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
lenerka: co se týče mandle, tak všem okolo nás je brali už ve 2 letech, ten doktor to tam vidí a určitě je to lepší ted než později..ale zase vím, že se jich stejně rýmy a kašle sem tam drží..ale sama tomu nerozumím, to je jako s očkem , je očkované a stejně se to může projevit v menší nemoci té velké...
kluci měli atb min 5x každý, ale oni to mají spíš z těch koků na orl, angínu měl tom 2x a luky nikdy a vím přesně, že to chytil od známé, když měli ty děti angínu..jinak na chřipky netrpíme, u nás prostě jsou bacili v nose..ale to vy tam můžete mít taky...já prostě zelená rýma- orl...
já bych nejezdila v tom sněhu, tom se narodil v dubnu a bylo pěkně už celkem, luky srpen,.,,jinak nikam na procházky ted nechodím.ale tak na 30 min během 3 dnů bych asi šla, pokud není balkon kam bych jí dala spát v kočárku

v sobotu jedeme na ty hory, jsem zvědavá na cestu, ale snad to bude ok

mě dnes toma odvezl manža a přiváží ho soused a zítra nevím jak to tedy zmáknu sama, potřebuji dojet do krámu taky, byla jsem v pátek a v pátek čekám velkou návštěvu dopo i odpo, tak abych taky něco připravila a musím zabalit...ale to se zmákne v sobotu ráno :slight_smile:)
12. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Podolí super návštěvy byli povolený každý den jsem měla narváno jsme hold velká rodina :grinning:
petule my právě bylkon nemáme to je na prd :frowning2:
lenerka já mám jít se sárkou taky na nosní mandle objednám jí ale až bude ella trošinku větší aspoň tři měsíce :sweat_smile:
12. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek