• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
lenerka kojení je bez problému ani u sárky jsem neměla žádný problem Elly stačí 10minut u jednoho prsa a je plná :wink:
12. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule na hory jé to bych jela hned letos máme smůlu,ale příští rok jedem určitě :dizzy_face:
Holky poraďte nevim co vařit :sweat_smile: co jste vařili včera,dnes a co budete vařit zítra? :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, dnes rajská, včera kuř.vývar a játra restovaná s pečeným bramborem, zítra ještě palačinky, aby se to do soboty snědlo, taky tu mám torteliny tak je možnost s omáčkou sýrovou
já dnes byla nakoupit, silnice jdou, tady u nás je to horší, ale dalo se, právě jsem odházela asi 200 lopat sněhu do příkopu a chystám se na poštu odpo pač sem se s balíkama nedostanou
luky spí, za 30 min ho budím a jedu pro toma a pak teda to vaření :grinning:
na hory se těším, jedeme konečně do té lesany kde je to pro děti nej...bude tam asi 10 rodin, pak jede tom s klukama a dětma na šumavu a na to hned jedeme jako rodina do bavorské rudy v březnu
v květnu máme kola a červen opět itálie nakonec :grinning:
13. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nevím jestli vám přišla sms ale mě jo s varováním na sirup nurofen- jahoda šarže 909263 použitelnost do 4/2012 je závadný tak jn aby jste věděli. No ja lenerce se to už taky krátí já ještě 2 měsíce , ten sních je teda síla tady to taky nemáne odklizené tak že se brodíme jak magoři.
Já vařila květákovou polévku tu má Patrik nej a dnes k tomu jen tousty zítra asi špenát knedlík a pečené hovězí
13. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není tady některá z Praha Libuš na kočárkování? Pokud jo a nechce kočárkovat sama napiš mi do IP.
13. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

tak já mám ten nurofen jahodový,ale naštěstí použitelný do 2011
a jinou šarži,ale kámoška ho měla a bez problémů jí ho v lékárně vyměnili :wink:

no jo už to mám za pár
cítím se fakt už mizerně
příští týden už jdu do porodnice
tak snad tam neztrávím celý den :frowning2:
14. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
lenerka už jen měsíc to uteče jako voda a co tě trápí pořád ty žíly?
moba tak vy pořád nevíte co čekáte :grinning: no to bude překvápko :slight_smile:
holky dneska jsem dělala kuřecí prsíčka jsou opravdu moc dobrý a ta omáčka k tomu no mňamka tak vám je sem dám :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55617
14. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamino5 - i já vyzkouším. Vypadá to velice lákavě.
14. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Saze, ty si tu taky? :grinning: :grinning: :grinning:
keby som nemala Nat, tak by som s Lukym prišla,ale s nou to fakt nejde...ona tak vela neprejde peši

Peti, ten recept som si tiež uložila a cez víkend ukuchtím :wink:
14. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulko a kde ty vlastně bydlíš?
14. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saze, 5.min busom od Tesca na Novodvorskej- zastávka Branické náměstí-ono je to asi na opačnu stranu od teba, ale niekedy by sme sa niekde v okolí Novodvorskej mohli stretnut
15. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mamina určitě také uvařím díky za inspiraci a jak to zvládáte? No zatim fakt nevíme 27 jdu k dr tak snad mi řekne, ale moc už tomu nevěřim.
Jinak holky teda mě trápí šílené otoky nohou už abych porodila po Patrikov mi otoky zůstali ještě půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: pomohla až antikoncepce která odvodńovala no tak doufám že to po porodu přejde.
teda to je počasí fůůůůj.
19. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak dneska jsme byla na Bulovce
na porod to nevypadá a doufám,že tam ještě malá vydrží
zítra a v pátek nám budou montovat kuchyn
ještě chybí trouba :frowning2:
a ještě vyrobit skříně a pak vše doodstěhovat
snad to všechno stihneme

Moba ty nohy ti nezávidím
mě neotékají,ale bez prášků na žíly a ni ránu
asi budete mít překvápko co?
a co školka půjdete k zápisu?
20. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak hlásím se z hor, bylo to tam opravdu super, dlouho se mi nestalo, že bych se netěšila domů...
my máme zápis nějak 24.3. doufám, že ho už vezmou, přistavují 2 třídy a mají brát okolo 60 dětí.
dnes jsem byla nakoupit na očkování a na 18m prohlídce, luky dostal hned hexu i prevenar, ale prý je to ok a jednou už to měl v kombinaci a ok, my na žádné reakce netrpíme, za 14 dní jdu s lukym na doočkování neštovic..
jinak včera se nám trhlo madlo od myčky, manža to rozmontoval tak, že musí zítra dorazit opravář a zase to namontzovat :grinning:
dnes musím navařit, budu dělat polévku z kachních krků a a udělám kachní prsa na pomerančích
zítra asi guláš..uvidím jak se to sní.
také mi začali blbnout chůvičky, tak jsem taky objednala dnes nové a zítra je budu mít doma..fakt dost cestujeme a bez nich to nejde ani doma
v létě nakonec jedeme zase do itálie na 10 dní , tak se těším
no lenerka, tak taky už to máš do měsíce venku, tak to je dobře, tu kuchyn určitě zmáknete :slight_smile:
tomíka začali bavit omalovánky, už mu to i celkem jde
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
petule hory závidím už se těším příští rok jak vyrazíme :slight_smile:
moba to je blbý stěma nohama snad se to zlepší já neměla žádné problémy :sweat_smile:
lenerka určitě to stihnete jsem zvědavá kdy budeš rodit :wink:
My pojedem letos jen tady v čechách na machuv mlýn je to tam super mezi lesy tam si to Sárka užije :slight_smile:
21. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Péťo

hory taky závidíme
chceme kačku příští rok zkusit na lyže a do školičky
snad jí to bude bavit,jako manžela :wink: a její sestřenku
ta už je vášnivá lyžařka,zrovna dneska jela na hory na pár hodin
a to jí bylo 3roky 6.12.
a na kole jezdí od 16měs.je to prostě dračice

my snad na hory pojedeme v létě opět do Jizerek
už se těším na jaro léto

no já potřebuju přenášet
s kuchyní jsou nějaký problémy i se spotřebičema,tak každý den co je malá v bříšku je dobrý
ani by mě nevadilo cca těch 10dní přenášet
až na ty šílený křeče v nohách :confounded:
23. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamino

mám dotaz ohledně dávek na druhý mimčo
mám v ruce formulář:Potvrzení o nároku na dávky ovlivnující nárok a výši rodičovského přípěvku

kámoška říkala,že v práci s tím už nemaj nic společnýho,že to mám poslat na PSSZ sama a nebo tam zajít
jak jsi postupovala ty?

díky moc za radu
25. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lenerko :dizzy_face:
no já jsem neměla nárok na mateřskou takže ani na volbu rodičáku :unamused: tak ti neporadim.Ale stejně mě zbytečně táhly na PSSZ jen aby mi řekli že tam jsem zbytečně :angry:
26. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to že jsi neměla nárok?
nechápu

a jak to zvládáš?pořád kojíš?a co depky?z toho mám snad největší strach :confounded:
26. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to máte tedy s tím rodným listem?
malá je jen Ella nebo i Anna?
26. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka všechno v pohodě kojení i depky :wink:
první dva dny co jsem přišla z porodnice jsem měla hrozný stav,ale hned jak jsem vyšla třetí den k doktorce a na nákup všechno ze mě spadlo :slight_smile: chce to opravdu chodit ven a mezi lidi aspoň na nákup :grinning:
Já neměla nárok,protože jsem za sárky studovala a nepřerušila jsem to takže smůla mám daný rodičák na 4roky což je na prd :angry:
Ella je zlaté miminko ještě spinká dala jsem jí spinkat ve 20:30 vstávala v pět na krmení a to si sosla a spínká dál,tak to máme skoro každý den :dizzy_face: Opravdu je zlatá vůbec o ní nevim,ikdyž už přes den moc nespinká tak jen kouká a občas tlačí prdík :grinning: Snad se to nezlomí,ale sárka plaka hrozně trpěla na prdíky Ella taky tlačí ale nepláče u toho :dizzy_face:
Já jsem na tu matriku už nešla máme jen Ellu :wink: ale teď přemýšlím že jsme mohli dát Annabell to jsou obě jména v jednom,to už je teď jedno :sweat_smile:
A jaké jméno dáte nakonec?
27. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
annabell to má kačka panenku :grinning:
no manžel je pro Kristýnku mě už je to jedno
jestli Kristýnu nebo Karolínu

snad to bude holka,když kluk ,tak pořád vede David :wink:

dneska jsme byla na Bulovce a na porod to nevypadá
ale bohužel mě zas našli streptokoka,takže dostanu ATB do kapačky,ale už vím co mě čeká,měla jsem to s kačkou

když se kačka narodila tak byla zlatá
já jsme kojila a ona spinkala,ani nezvracela
ale asi po 14dnech jí začli prdíky a skončili asi po 4měsíci,ale dalo se to
kdyby to bylo i stím druhým dítkem,tak bych byla nejštastnější máma pod sluncem

byl s tebou manžel nějakou dobu doma?
já bych chtěla,aby manžel byl,než se do toho dostaneme a hlavně aby se mnou jezdil k těm doktorům
přeci jen se dvouma dětma MHD to není ono

a bude to záhul
nové dítko-nový byt.fakt z těch depek mám strach
přeci jen v tom baráku nikoho nebudu znát
a ta zima už mě taky leze na mozek
hlavně ten počůranej sníh a ledovka fakt hnus

no já uvažuju,že si dám rodičák taky na 4roky
a co budeš podávat přihlášku do školky?
27. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pak máme Mobu a Péťu?
27. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
ten nárok lenerka jak píšeš si už nepamatuji, ale fakt je, že z prací to myslím nemá nic společného
já si pamatuji, že jsem musela dojet na sociálku pro ten výpočet či co myslím a pak ten papír zase dávala na úřad..na praze 10 tady, hlavně si vyber co nejdřív porodné, já s tím otálela cca 4m a pak jsem jim to musela vracvet, jelikož oni se tam nedoví , že máš 2 dítě a posílají ti to pak 2x ty dávky...byl v tom zmatek..kdybych tam nešla pro to porodné tak bych pak vracela majlant ..to je fakt systém..nechápu, že to nemají z té sociálky..apod propojené.
no pro mě bylo nejhorších hlavně s lukym 14 dní, s tomem pohoda, ale jen díky tomu zašití strašnému..depky jsem měla z toho , že se málo věnuji tomovi, což nebyla pravda, ale pracovali tam hormony..
kojení bylo nejhorší, naštěstí v měsíci bylo u konce a tak jsem se vyhnula jak prdíkům tak špatnému spánku :grinning:
výhodu mám zase to auto, vše jsem si objela sama, doktorku mám v hostivaři, z dětmi si to taky neumím představit.ještě te´d je to horor, hlavně s lukym teda.
Za chvilku jedu ke kamarádce na Libuš, tak já zase brzy písnu a mějte se krásně :wink:
28. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak já si porodný vyřídím co nejdříve
pro nás každá koruna dobrá :wink: budou z toho nějaký skříně
když se narodila kačka tak to bylo dobrý porodný 17000tis +10tis.od starosty za novýho občánka
to už teď nehrozí

uvidíme ,jak se to bude všechno zvládat
bude to kolotoč mezi dětma a domáctností,ale jsou babičky,tak snad pomůžou :wink:
hlavně,aby mě vzali tu kačku do školky

dneska šla zas do tý pidi školičky
a nevím jak přijme,že dneska tam byla naposledy
protože jestli všechno klapne,tak se už o víkendu komplet přestěhujeme,i když máme zmrvenou kuchyň :frowning2:
28. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka mě to příjde jako bych ani dvě neměla o Elly vůbec nevím je to zlato.A ty to určitě taky zvládneš a budeš mít zlaté miminko.Mě se bůh asi odvděčil za to jak sem měla poprvé vechno hrozný tak teď je to uplná pohoda.Hlavně se nestresuj ještě před porodem,určitě bvšechno zvládnete ačka už je velká holka mě sárka se vším pomáhá a staráse někdy mi dá větší práci jí od elly udržet aby si v klidu odpočinula :grinning: Až začne lézt to bude teprve mazec snad jí to vydrží a bude hodná holčička Sárka byla drak už od narození :sweat_smile:
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to je fajn mít babičky...
naši pracují a tchýně je nehlídací, nikdy mi nikdo nepohlídal v týdnu, tedy kdysž je pohřeb...apod, tak moje mamka si vezme volno a hlídá o víkendu když jdeme od 15h do divadla to jo...
moje výhoda je auto..
luky byl taky hodný, zato ted zlobí víc jak tomík, ale taky mě to po měsíci nijak nepřišlo, hodně záleží jak to přijme dítě, pokud ok, nemáš starost navíc
28. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nemám hlídací babičky všichni ještě pracujou :unamused:
a řidičák si budu muset udělat protože tahat dvě děti je fakt hustý :grinning:
28. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak po dlouhé době, byli jsme o víkendu na horách paráda sluníčko super, ve středu jsem byla u dr tak prý se mi zkracuje čípek tak prý ještě 3 týdny bych měla vydržet pak už je to jedno, mám se šetřit jo a bude to kluk tak že mám po princezně :frowning2: ale co hlavně aby porod a mimčo bylo ok. 3.2 jdu ještě na ultrazvuk a pak už 16 do podolí
Peťule a kde jste byli na horách to jste jeli zase parta? tady jedna mamča taky byli na horách velká parta tak jestli jste nebyli spolu má holčičku a ta se jmenuje Frýda.
Jinak už snad mám mimi kosmetiky pro mimčo snad vše,
28. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám právě strach z toho,že kačka byla zlatá
tak to druhý bude ďáblík
a hlavně jak kačka teď zlobí mimčo v bříšku nemá trocha klidu,jak se pořád s tou dračičí musím zlobit

no manžel mámu ani tátu nemá
moje máme je v invalidním důchodu
už od mého narození,protože právě po porodu zblbla,ale když má svoje dobrý dny týdny,tak mě pomáhá,ale když je rozjetá,tak jí děti nesvěřím!!!
no nejvíce mě pomáhá moje babička,ale tý už je 75let
ale ještě se holka drží,snad mě i s tím druhým pomůže
hlavně dobře vaří :wink:
28. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek