• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahojky holky :dizzy_face:
přeju krásný víkend,tak jak je co máte dnes dobrého?Já budu dělat na radu peťule makaróny se špenátem mňam :slight_smile:
my máme naštěstí školku hned za barákem tak snad nám jí vemou.Se stáváním je to legrace sárka zvládne spát i do půl desátý :grinning:
6. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak já v sobotu dělala hlavně rychlý věci
už mě to moc nejde stát u sporáku

zeleninovou polévku rýži a omáčku
a dneska bram.kaše a řízeček
to víte máme zmlsaný dítě,ale tohle naštěstí ještě jí

zítra asi file :wink:
7. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

koukala jsme na fotky v albíčku
Ella je krásná a vypadá na víc než na měsíc
fakt se vám povedla :wink:
7. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka děkuji je to náš miláček :slight_smile: ,tak už se ti to blíží jak ti je a co kačenka jak jste jí připravili na to že budeš v porodnici?A těší se?
8. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamino

no jo blíží se to blíží,ale ještě nerodím
no uvidíme co mě řeknou ve středu na Bulovce,snad mě ještě pustí domů :slight_smile:
přeci jen první termín je až v pátek
no kačka bude u prababičky,snad ude zdravá a všechno spulu zvládnou :wink:
a hlavně doufám,že jí manžel dostane do porodnice,na bulovce děti do 10let nemůžou,tak uvidíme,jak ukecáme sestřičky

no kačka furt říká,když už vyleze
kámoška co má od 31.1.chlapečka a skoro 2letou holčičku,tak říkala,že jí musí pořád hlídat,jinak by malého umordovala,jak ho miluje
o vás je to asi taky to samé co? :grinning:

snad budou v pohodě pak až se budou rvát o hračky :sweat_smile:
8. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde pak máme Mobu?tak už to má taky za pár :wink:
8. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj my to máme to samé :grinning: taky jí miluje tak že by jí láskou snědla :sweat_smile:
no jo moba tu dlouho nebyla snad nerodí :grinning:
8. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad by mě holka nepřeběhla? :grinning:
i když mimčo v 36tt je hotové
mě už jen tloustne a já taky :sweat_smile:

ty jo,ty jsi dobrá 2děti a stíháš i PC
tak to máš fakt andílky.ti závidím
8. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, zase vás všechny po dlouhé době zdravím. :slight_smile:
Omlouvám se, už chodím do práce, takže nestíhám ani svojí domovskou rodnou diskusi na beremese.cz. Prostě vůbec nemám čas. :unamused:
Barča chodí do školky, takže si v práci krásně odpočinu. Paráda mít dítě na hranici hyperaktivity. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer padám do postele totálně vyřízená a někdy ani nevím jestli jsem už ležela když jsem usínala. :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Aduš

ještě jsem ti napsala do IP :wink:
8. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lener, mrknu na to. :wink:
8. únor 2010 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky adu :wink:
lenerka to víš já mám jedno dítě andílka a druhý ďáblíka tak se to dá sem občas zajít :dizzy_face:
Dneska Ella ještě spinká dala jsem jí napapat včera v devět a spala až do sedmy do rána a ještě spinká dál :wink: Já vstávala dřív abych si stihla zjezdit na rotopedu no to jo za pět minut byla Sárka vzhůru a už kňourala :sweat_smile: Ona totiž spinká semnou a jak vztanu tak je hned taky vzhůru kačena jedna :angry:
9. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nebojte ještě nerodim, ale mám pořád takovej divnej pocit, dnes si raději připravim už tašku tak se chci zeptat hlavně maminy co vše jsi sebou měla a co dávaj na mimča určitě se to v Podolí od mého porodu změnilo , tak se chci připravit.
Jo a ještě co používáš za kosmetiku na Elu musim už to dokoupit a púořád nevim co všechno je toho tolik, Patrik má citlivou kůži ještě dnes, musim ho stále po koupání mazat, nej se nám osvětšil johsnon baby ten zelený.
Už teď se bojim že zase budem prožívat ukrutné prdíky Patrik na ně trpěl a druhej kluk si myslím že to bude to samé tak se musim vybivit dopředu, jídlo jsem měla taky šíleně omezené no uvidíme jaké bude to druhé mimčo, jen stále řeším a doufám že Patrik mi nebude domu nosit nemoce za školky , ale přeci si ho nenechám celé 6tinedělí kvůli tomu doma. :frowning2:
9. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky moba :slight_smile:
tak v podolí na miminko potřebuješ plenky a ubrousky a já měla i bepanten na bradavky i na prdelku :wink:
A vložky tam normálně dostaneš i ty síťové kalhotky.Já používam po koupání jak na sárku tak na ellu exipial mám ho od doktorky na Sárku a ptala jsem se jestli sním můžu mazat i ellu a můžu je suprovej :wink: Jinak jí myju převážně jen ve vodě a jednou za tři dny používám mýdlo johnson :unamused: To promazávání střídám slunečnicový olej z lékárny to nám doporučili v podolí i ho tam maj erár a ten exipial :wink:
9. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok díky tak to zůstalo při starém, jen já měla tu smůlu že jsem porodila v pátek a o víkendu byl nedostatek oblečení pro mimča.
9. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak se máte, koukám, že ještě 2 v 1 :grinning:
no my včera k večeru akcička, luky si rozseknul čelo o krb, takže krve jak z vola, jeli jsme tedy na plastiku do vinohrad
takže mu to sešili a dobrý, zítra ráno musím zase na převaz, snad tam nebudu trčet víc jak 2h
po 12h zase čekám opraváře na sklokeramickou desku, pač se mi nevypíná plotýnka, tak nejde ani vařit, mám to vyhozené z pojistek...
dnes nám půl dne zase měnili celej sprcháč s umyvadlem dole v koupelně...
naštěstí jsem včera stačila navařit :slight_smile:
no zítra ještě dorazí kamarádka, tom večer pivo a v sobotu naši, večer třídní sraz, neděle tchýně narozky...musím ještě sehnat dárek........no a pak zase na novo :slight_smile:))
já taky odmala na lukyho požívám johnson na suchou pokožku a u toma jse měla niveu
olejíčkY jsem nikdy nepoužívala, exipial ano, ale je celkem dražší, tím je mažu furt i tomáš se tím maže, je kvalitní...nebo seba med
11. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak u nás vše o.k. holky jsou zdraví Ellinka už má skoro pět kilo a kyčle vypadaj dobře mám dávat širší balení a za šest neděl jdem na kontrolu :wink:
petule chudáček luky to jste měli veselo :frowning2:
Já mám exipial od doktorky na recept a to nestojí nic :wink: Tak si řekni parktický ona ti ho napíše :slight_smile:
Zítra jedem do ikei a do teska sárku necháme u našich tak budu mít konečně při nákupu klid :grinning: A pak jedem k našim na oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude svíčková mňam
12. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dnes na převazu ok, celkem jsem byla za 30 min hotová, ale byla jsem tam hodinu, abychbyla dřív na řadě, nedalo se kde zaparkovat.ale zmákli jsme to, za týden jdeme na stehy..
no s tou plenou silnější to říkají každému, já jsem to nedávala..
mamina jasně, užij si pododu sama pro sebe, za chvilku by ti hráblo..alespoň na chvilku...já zítra taky jdu k našim na oběd, budou hov.plátky na houbách a večer ten sraz..už 2 lidi se ohlásili, mělo by nás být 8, tak snad dorazí ti ostatní...ale příště to už neorganizuji, akorát to dá práci a každý na to sere...
12. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo sraz ten jsem taky organizovala minulí rok a přišlo nás jedenáct ale i to už je uspěch :wink: Tak si to užij :slight_smile:
Já sárce taky nedávala a elle ještě zatím taky ne musim se ktomu dokopat :grinning:
12. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak já se vám tu hlásím
stále ještě 2v1
neporodila jsem ,jen jsem neměla přístup k netu
teď jsem vyhnala manžela a budu tu jen na skok
ještě musím uvařit rizoto
jedeme dopoledne na Bulovku na monitor
už tam musím chodit ob den je to pěkný opruz,ale ještě to prý na porod nevypadá
tak uvidíme no
zítra už budu 40+2
ještě se mě rodit nechce
asi si počkám na ségry narozky,ta je má 23.2 :grinning:
13. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám zabaleno už cca 2měsíce tašku
furt jí chodím kontrolovat,jestli tam mám všechno :grinning:

já tam mám bepanten vložky i sítový spodárky
plenky a vlhčený ubrousky mě tam doveze manžel až druhý den
na první den,tam snad všechno dávaj

hlvně mám 2boty
jedny do sprchy a jedny na běhání
no mám pěkně velkou tašku,určitě mě vyhoděj :grinning:
13. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych porodila,ozvu se mamině
tak zatím pa pá jdu vařit
snad se tu ještě do porodu objevím :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:
Lener, držim moc palce. Ať je to v pohodě a rychlý a málo bolestivý. Pozdravuj Kačenku. Budu to tu sledovat. :wink:
14. únor 2010 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

stále ještě 2v1 :grinning:
15. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka,tak ty jsi ještě celá já čekám každým dnem že mi příjde sms myslim na tebe ať máš krásný a pohodový porod jako já :dizzy_face:
16. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, lenerka jsem to věděla, že to nebude tak brzy :slight_smile: před termínem.........
sraz nakonec ok, jsem spokojená
16. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Lener, taky už čekám nějakou zprávu, případně fotku. :grinning: :wink: Drž s.
17. únor 2010 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já byla v úterý poprvé v Podolí a zatim vše ok tak zase repete v úterý dnes jsem byla u kadeřnice tak snad mi to zase nějakou dobu vydrží než se tam pak zase po porodu dostanu.
Lenerka tak co? Stále celá já se víc a víc bojim no ale ven m usí. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak jsem stále 2v1
ale už jde do tuhého
dneska jsem byla na Bulovce a už už to vypadalo,že si mě tam nechají
měla jsme divoký monitor,ale podle krve vše ok,tak jsme doma
zítra opět jdu na monitor
jsem tam už jak doma už mě to dojíždění MHD nebaví :confounded:

ve středu jsem byla na ultrazvuku a malá měla 3,7kg docela macek
tak uvidíme uvidíme kolik bude mít až vyleze

vyvolávaný porod bude 22.2.2010 pěkný datum že?
a už to bude rybka

jsme ráda,že váhu mám furt stejnou 66kg
otoky žádný v noci už nečůrám
dneska jsem 40+6 a kačku jsem rodila 40+6,ale myslím,že dnes v noci to nebude
no nikdy neříkej nikdy

včera přišli namontovat skříně,tak už máme byteček zabedlenej
jen ještě skříně do pokojíčku,ale to už musí počkat nesjou prašule

tak se tu holky mějte
držte mě palce ať mě to moc nebolí já se toho vyvolávanýho porodu bojím
18. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

takže u tebe to na porod nevypadá?
no u mě zatím také né,ale asi budu dříve než ty

a hlavně u vás to bude překvápko
možná,že z toho ještě ta holčička vyleze co?
budu na tebe moc myslet,ale než porodím,tak se tu snad objevím :wink:
18. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek