• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ja uz to asi nestihnu:slight_smile:)
16. srp 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťule

tě obdivuji kolik toho stíháš
navařit poklidit a to jsi ještě v šestinedělí
fakt dobrý
ale asi je fakt,že když máš doma už jedno dítko tak už to asi nejde moc odpočívat co
a těhotenství se asi s tím druhým moc neprožívá
už se zase těším až budu mít pupík :slight_smile: pa

těšíme se zase na nové zprávičky o Lukáškovi a Tomíkovi
16. srp 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: rozhodně jsem to neprožívala, vůbec jsem nevěděla že jsem těhu nemít to břicho, pro mě to bylo spíš nepříjemné...nosit to, pak už druhému dítěti ani nezavážeš tkaničku, nedáš ho na klín... jo jinak jsem se do toho vpravila, vařím jak o závod, ono vše jde skloubit, já vím, že za chvilku to uteče a bude to brnkačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...jinak hodně záleží na 1 dítěti...tomík je celkem fajn...odpočívat nejde vůbec...pokaždé jak malej usne, tak se uklízí, vaří...no vždy se něco najde, alespoń já najdu vždy něco...jsem magorka :grinning: ...hlavně, že už můžu řídit a sedět...už se těším, jak za 14 dní vyrazím nakoupit :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj holky tak jak se máte jsem tady na skok zítra večer zase odjíždím na chatu, Patrik tak je spokojenej a míň zlobí tak když počasí dovolí tak tam ještě budem odpočívat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak Petuli jsem už gratulovala a také jsem zvědavá jak to bude stíhat, ale myslim že v pohodě, no zítra jdu k doktorovi tak nevim jestli ještě práška nebo ne. Myslim že ještě počkáme nevim jak by jsme se sem vešli ve 4 no a co je tady nového , Nara už začali plavčit to je super hlavně že se to ujalo a je spokojenej.
18. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

no pro prášky už si nechoď :wink:
Patrik už je velký kluk určitě by brášku nebo ségru uvítal co?
jdeš s náma do toho s narou v lednu???? :grinning:
18. srp 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba a lenerka: jděte do toho...moba ty už je neber, bu´d se to povede nebo né, alespoń na to nebudete zbytečně tlačit...takhle na to nebudeš ani myslet, ono to někdy nějak dopadne :grinning: .
18. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase hlásím a všechny vás zdravím!!!
Lenerka, já si říkám, že hned jak vysadím, tak určo neotěhotním, takže když začneme, až bude malýmu rok, tak je dost pravděpodobný, že by mohli být třeba o dva nebo o dva a půl roku a to se mi zdá ok :grinning:
I když občas mám toho našeho "miminka" docela dost :wink:
Moba, plavání bylo ze začátku fajn a teď tam začíná trochu řvát, zdá se mi to na něj děsně dlouhý a ještě od 13 h, což normálně spí, tak se mu ani moc nedivím....
Petule, tak koukám, že stále dobrý... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jedeme až zítra neuschlo mi prádlo a mám toho doktora.
Lenerka pořád váhám, jsem poslední dobou unavená a když začne Patrik zlobit tak jsem nerv, no ale třeba se to zlomí a stejně na to v lednu vlítnem a vy už jste rozhodnutý???

Nara no tak to asi pláče že je unavenej to já bych s Patrikem chodit nemohla v jednu už je hrozně unavenej a chce jít sám spát tak že to by nepřežil.A to nemají jinej čas třeba ráno to říkaj že je na tako aktivity nejlepší

Ptule co kluci?Petr pozdravuje a jukal na foto.Jsou pěkný
19. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba: já jsem teprve nervák, cholerický pesimista...navíc tom dělá naschvály...neposlouchá..ale ono je to období, to se zlomí, já bych už potom právě později do toho nešla, pač vím, že dítě se nějak srovná, bude už všemu rozumět, domluvíš se s ním...a pak najednou vše od mimina??? no to já bych pak nechtěla, proto jsem do toho skočila tak po hlavě a jsem ráda, č je to záhul, první dny jsem probrečela, ale teď už se to dá...vše jsem zorganizoval..tak nějak, tom tedy mě točí, ale dá se to když tom se večer stará a uspává...o to chce těch 6m překonat a bude to ok a to jsem opravdu pesimista :slight_smile: jinak tom nespí..takže hrůza pro mě, pač si neoddychnu.
20. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba: příští kurz plavání máme od 9 hodin, chodí tam hodně dětí a tu dávají právě těm nejmenší, protože ty spí i dopoledne (teda asi jak který :grinning: ). Pořád tam řveme, ale tvrdí nám, že je to normální, chtěla jsem to vzdát, ale dneska jsem měla velkej rozhovor s instruktorkou a tak zkusíme ještě jeden kurz a pak se rozhodneme...

Petule: to je normál, jeden den má člověk energie na rozdávání a druhej den lituje, jak velký sousto si vzal, ale nakonec se stejně vždycky všechno zvládne
21. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: to já vím...za pár měsíců si budu říkat, jak jsem mohla být tak přecitlivělá :grinning: , ale přeci jen v neděli to budou 3 neděle od porodu, tak mám ještě nárok :grinning:
22. srp 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim že na to budeš mít nárok nárok i potom :slight_smile: není to jednoduchý

Nara - tak to jsem zvědavá jak zvládnete to druhé plavčo, myslim že když by ho zase proplakal tak ho nemá cenu trápit, ale třeba když to máte dřív tak to bude v poho v to poledne už mohl být opravdu unavený, možná tenhle týden budu mít chvilku času na prochajdu. Mám toho teda hodně, dveře už máme hotové tak uklízim jak divá taky mě čekají okna :frowning2:
25. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: Ahoj, prosím Tě, kam chodíte plavat?? Já sháněla nějaký plavání, ale přes prázdniny jsem nic nenašla....už jsem si myslela, že se přes prázdniny neplave. Dík
25. srp 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule, já jsem přecitlivělá na některý věci celej život :grinning: :grinning: :grinning: , já si fakt nedokážu představit, že bych sem tři týdny po porodu psala, protože když si vzpomenu na šestinedělí, tak to byla hrůza. Nic jsem nestíhala, ani jíst a to už je u mě, co říct :grinning: :grinning:

moba vítej zpátky, já to uklízení znám, ještě stále nejsme hotoví s rekonstrukcí, od dubna tady máme staveniště, a celý to absolvujeme s malým, několikrát jsem byla na zhroucení....

piskvor, chodíme do kenny clubu v Libuši, mrkni na jejich stránky www.kenny.cz, mají střediska po celý Praze
25. srp 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petule je totiž blázen, já byla taky v šestinedělí nepoužitelná, pořád jsem brečela nevěděla co dřív, každý den jsem na něco zapomínala, vyvařit pleny a tak podobně. Jsem zvědavá jak to bude s druhy to asi padnu. :frowning2:
Kam se nám zatoulala Lenerka????
Nara to ti věřim, rekonstrukci do toho mimčo, to je záhul, ale určitě se těšíš až to budete mít krásný a čistý a hlavně nové a podle vašich představ. :slight_smile:
26. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem blázen, už je mi dobře, navíc se 2 dětmi už nejde tak odpočívat...no já teda pleny nevyvářím??? dnes jsme byli v zoo, lidí jak psů...ale lukášek celou dobu spal, jen jednou se vzbudil na pití...tom byl po 3h utahanej, tak jsem ho poponášela, ještě že jsem nešla sama, to bych si netroufla...to s ním nejde, ještě, že mám zahradu :slight_smile: ..
jinak holky, jak budete mít 2 dítě, tak už zase vše víte, co ajak, jak na co...nic vás nepřekvapí...no jen zase znovu mimino, to vás dostane do kolen...vše zase znovu...ale po 3 nedělívh jsem do toho vplula, počítám taky týdny...až budou lukášovi 3m, bude to super, už bude mít nějaký zaběhlí režim...a pak už to uteče, proto čím dřív dítě tím líp, pak by se mi už nechtělo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak tenhle týden se asi nesejdem nestíhám.Ale snad příští to vyjde 3.9 jedu určitě na Jižnák k našim máma potřebuje abych tam byla od 10 do 12 na odečet elekt. bude v práci tak pak odpolko nebo jinej den se můžem domluvit a někde se sejít, jo a koukej taky alspoň trochu odpočívat :slight_smile:
27. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
3.9. ,ůžeme klidně odpo, když to potvrdíš...řekni kde a kdy, tak středa platí :slight_smile:
27. srp 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, taky jsem nevyvářela a to používám látkovky :grinning:
já jsem třeba měla problémy s tím, že malej děsně řval, když jsem ho svlíkla a pak jsem složitě oblíkla a zjistila jsem, že ty dupačky jsou obráceně, to mě vždycky dokázalo rozhodit. Takový to blbý šestinedělí mi trvalo tři týdny, pak už to šlo. Teď vyžaduje sice víc pozornosti, skoro nespí, ale už jsem zase sebejistější, takže je to lepší. No snad nezapomenu, jak se oblíkají dupačky :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nara: prosímtě... :grinning: ..já se do toho dostala okamžitě...jen ty malé nožičky a malá plínka mě trochu pobavili..ale jinak už máme rýmu(trochu), takže saju...nemám problém...uvidíte...u druhého dítěte s nějakými věcmi jako jke oblékaní, koupání...atd nebudete vůbec řešit, to je už ve vás, ale ukočírovat 2 děti...jinak já zvládám všechno, včera jsem teda navařila 2 jídla a upekla...když lukáš spí víc, tak udělám do foroty...no a tomík je beran zatvrzelej a neposlouchá, takže na nějaké tůry s ním s kočárkem můžu zaspomenout, on by mi utekl, sám by jezdil ještě v golfkách...ale to jen proto, že se mi zatvrdí a pak nechce jít dál...takže jsem ráda za zahradu :grinning: ...ono se to zlepší časem...
28. srp 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus no mohly by jste přijet na ten Jižňák? že by jsme se tam prošli a pak kluky pustili na nějaké to dětské hřiště, aby se vyblbli co ty na to? Znáš to tam naši bydlej u zdravotního střediska , Opatovská ulice, přímo v ulici V jezírkách nebo se můžem sejít na Hájích jak chceš, Patrikovi vemu kolo nebo motorku, jezdí raději než v kočáru.
Jo máme Arga nějakého nemocného, dnes jde Petr pro výsledky začal napadat na zadní nohy a včera ještě zjistily že má horečku, tak se o něj pěkně bojíme, Petr je hotovej tak drž palečky
28. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no já sice nevím kde to je, ale to není problém nějak najít.. do lesoparku se ti nechce???? motorku bych taky vzala, ale musíš mi pak toma honit :grinning: ...včera jsem byla u našich a viděla jsem zrovna Martina jak se prohání na motorce...
S Argem je mi to líto, bohužel má už věk... :pensive: ..ale držím palečky
29. srp 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můžem jít do lesoparku, ale kde se tam najdem když každá půjdem z jiné strany
29. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo tě můžu vyzvednout a převézt ten kousek...hele neboj, to vyřešíme, :grinning: co argo???? řekni místo a já tam budu...
29. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jdu k vam na zvědy....jake to je mit druhe miminko a to prvni nemit ještě velke?
chtěla bych jeste jedno , ale nevim kdy je to tak nejlepší....hodte nazor a poradte :wink:
1. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj málem jsem to nenašla přehodili nás do regionů.S Argem je to nic moc je na práškách ve čtvrtek jdouz na kontrolu a snad mu už udělají ten RTG podle kterého se dozvíme víc.Nebo víš kde je Galaxie na Hájích? Nevim jaké má být počasí na ten lesáč, ale tak to ještě uvidíme pošlu ti do IP číslo na mob
1. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj iira no já ještě druhé nemám, ale už plánujem že se začnem snažit, ono je to dost těžké, někdo je názoru že je lepší , aby měli tak dva roky mezi sebou, ale je to prý velký záhul zato když povirostou tak je to super že si spolu hodně vyhrajou, zase hodně velký věko mezi je taky blbej protože si pak nezozumí, já to vidim na zlatou střední cestu tak 3 až 4 roky od sebe, to starší už pak je soběstačné, obleče se nají se atd a i dokáže ohlídat mimčo.Ségra to tak má a nemůže si stěžovat
1. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si to tak nějak říkala jenže mě už je 32 a tak nevim , jsem si pravě říkala že když bude male 5let že by to mohlo byt akorat , ale zase si řikam jestli už ja nebudu stara :frowning2:
1. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, chtěla jsem se zeptat......... Jsem z Letňan a malý se mi narodil 21.7.2008. Bývá v Letňanech vítání občánků?? Díky moc za odpověď.
2. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to bych možná začala s druhým dřív, aby jsi měla těhotenství v pohodě, tak třeba až budou malé dva to se to pak narodí a už jí potáhne na třetí to už se dá.
2. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek