• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
Ahojky moba tak jste to hezky stihly a prý že budeš rodit dřív :grinning: to já rodila o den dřív a Sárku jsem přenášela 10dní :slight_smile: Tak na tebe myslim a určtitě to zvládneč bez vyvolání může to přijít z níčeho nic jako u mě :wink:
19. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne bude to kluk no já zatim nic v úterý jdu zase moc a moc držím palečky ať to máš rychlé a v poho.
Mamina k jaké dr jsi chodila v podolí a kdo byl u porodu?
Holky už aby to bylo
19. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lenerka to má za sebou :slight_smile:
Včera jsme jeli do Jiren zapít Elly a odpoledne mi přišla sms:
"ahoj tak uz mame kristynku venku 3530g a 50cm a obe zdrave a v pohode porod trval cca 13h a mala prisla na svet ve 12:55 :wink:
Takže jsme rovnou zapili i Kristýnku :grinning: :grinning: teda já ne ale všichni ostatní já samozdřejmě kojím :wink:
moba já měla dr zikmundaa u porodu jen porodní asistentku
20. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda tak už to má za sebou tak že velikááá gratulace, hlavně že jsou v pořádku. Tak ještě já do té naší třetice. :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes byli kluci na dinosaurech tak jsem měla odpoledne doma klídek na žehlení a úklid, zítra jdem k dr ještě kašleme a smrkáme tak jsem zvědavá co nám poví jestli už může do školky byla bych ráda aby v úterý už šel, aby mohl Petr snáma do Podolí tak uvidíme.
21. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....
lenerce gratulace, tak už to má taky za sebou...tak moba jsi už poslední :slight_smile:
no já v pátek na kryštofech, sobota z manžou divadlo od 19h, pak hospůdka, dnes naši, tomík s tomem taky na dinosaurech :grinning: , máma svátek a tomáš večer na pivo na hokej...
tak hektzický víkend, jsem se nedostala k počítači pomalu
jinak taky v sobotu ráno ORL a tomovo píchnutí ucha (bez teplot nic), luky v pátek vyndání stehů, které si přešvihnul, pač se zase někde ducnul...ale ok
no a další víkend opět hektický, jsem celkem vyřízená, ale pořád se držím :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem dnes byla zase v Podolí, dr říkala že porod by měl být rychlej že hlaviččka je hooodně nízko, ale zatim že nedokáže říct jestli porodim dnes nedo za týden tak jsem zvědavá chodim jak kachna hrozně to tlačí tak uvidíme. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak držím palce......
24. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba mě to tlačilo několik měsíců před porodem musela jsem chodit jak šnek,tak ještě chvíli vydrž a bude to mimčo na světě :wink:
24. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak dnes orl, tom ucho ok, ale rvala jsem ho do ordinace se sestrou, luky výtěr, já výtěr a jen atb kapky, ale bolí mě dutiny, říkala, že tam zatím nic nevidí, tak snad to bude ok..
tatínek nám dorazí dnes do 18h prý, tak jsem ráda
dělám výbar z králíka a v sobotu jedou kluci na ten týden pryč, tak tu budeme s lukym sami.......moc pohoda to s ním nebude, tom je hodnější :slight_smile:) ale pak máme zase hory a to už budeme všichni, tak na to se těším
24. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak co Lenerka? Zatím se nehlásí. Já dnes byla na kontrole, zatim žádná změna prý to bude rychlovka tak uvidíme. Jinak máme Petra doma naši jeli na hory tak má taky dovču tak je to paráda, máme i Patrika doma jsou prázdniny tak že školka má omezený provoz tak aby nemusel být i s jinýma dětičkama pospojovaný tak je doma. Tak zatim pa .
2. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to tu co by dup...........my jedeme na hory v sobotu, kluci se vrací ve čtvrtek tak se těším
dnes jsem volala na výtěry luky opět pneumokok, muraxela a hemofil, ale bez atb zatím, snad se toho zbavíme.
to věřžím, že je paráda mít ho doma, to mě se nemůže stát i když má tom dovču, tak pracuje alespoń na pc
2. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda petule vy se máte taky bych jela ale musim si počkat příští rok taky pojedem :wink:
moba a prý že budete rodit dřív ty i lenerka no tak se vám to moc nesplnilo co obě hezky na termín to je super.
A co lenerka to vůbec nevím psala jsem jí sms a žádná odpověď mi nepřišla,tak snad jsou holky v pořádku :confused:
A co my?Jdeme k zapísu půjdu asi do čtyřech školek co jsou tady v okolí abych měla jistotu že nás vezmou zápis mme 10.-11-3 tak uvidíme :unamused: Byla bych ráda kdyby nám jí vzali hned tady u nás za barákem,ale nevim nevim fillova je prý nejlepší školka tady v okolí bude asi velký návala ajá na mateřsk no uvidíme :unamused:
3. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jsem tu jen na skok
dneska dobrá náladička malá nás konečně nechla vyspat
jinak s ní máme peklo
usíná každou noc 3 až 4h
a kačka už se po 6budí
ještě,že je se mnou manžel doma a střídáme se,ale už příští týden jde do práce :frowning2:

kristýnka má asi otočený spaní
přes den spí to jí co 2h musím budit na kojení
malá má žloutenku je líná sát a mě už dochází mlíko

no zatím to tedy není nic moc,ale snad bude líp
jedno dítě byla pohoda,2je fakt záhul

obdivuji Pěťuli jak to krásně zvládá
3. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

ty už to máš za pár
moc držím palečky ať máš vše v pohodě
já si na druhý porod nemůžu stěžovat
sice opět trval se vším všudy 13h,ale bylo to mírnější
v 7h jsem přijela do porodnice,že mám kontakce už jsem byla 5cm otevřená a vůbec to nebolelo
a pak to v 11h začlo to bolavý,ale malá byla už ve 12 55h na světě
krásnej pocit,že je venku

teď je pohoda,žádný břicho
kilča jdou sama dolů,ale ještě se stále nevejdu do žádných kalhot
po 6nedělí naklušu oběhat krámy s hadrama :wink: už se na to těším

holky zatím pa pá jdu kojit a koupat dětičky
3. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to je fajn že jsi poroed zvládla tak hladce, snad to budu mít taky tak. No já se právě děsim toho abych taky nepadala na hubu, snad bude hodnej a bude v noci spinkat uvidíme tak držím palečky ať se vám to srovná a máte pohodu. Já zatim nic asi si čeká opravdu na toho 10.3 aby měli ve stejný den narozky :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

neboj porod budeš mít dobrej :wink:
ty jo už se ti to taky blíží
já jsem ráda,že už to mám za sebou
už jsem na tu bolest zapoměla,kdybych neměla tak sežraný bradavky od kojení :grinning: tak nevím,že jsme rodila
jsem už celkem v pohodě,ale chtělo by to nějaký cvičení na svaly,docela mě bolí celý člověk

jinak Kristýnka už je zlatá
přes den spí a v noci také
dokonce i ve své postýlce :wink:
prdíky máme,ale to má snad každý mimčo
kačka si s tím taky prošla
6. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
lenerka super že se spinkání upravilo :wink: A co kačenka na malou?Bradavky bolet přestanpu zvyknou si taky jsem vždycky málem brečela když se mi Ella přisála to byla bolest,ale už je to v pohodě :wink:
Moba ty to máš za pár může to přijít každým dnem a porod budeš mít určitě super jako my :wink:
Ve středu a ve čtvrtek jdeme k zápisu tak jsem zvědavá jestli mi Sárku někam vemou :sweat_smile:
7. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

určitě dej pak vědět,jak jste u zápisu pochodily
my je máme až na začátku dubna
budeme dávat 2přihlášky,ale myslím si,že je to bez šancí,když máme Kristýnku

no kačka si kristýnku pomazlí dá jí pusu,ale nepomáhá
je raději ve svýn pokojíku
no uvidíme co bude dělat až tatka půjde po 14dnech do práce,jak to bude zvládat kačka i já
docela žárlí,když si manžle bere kristýnku

ty bradavky fakt hrizný,ale snad si zas zvyknou
kačku jsem kojila do 16měs.to už asi tak dlouho nevydržím,ale aspon do toho 1roku chci
7. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo moba už ti tam skočil 40tt
neboj porod bude rychlej a pohodovej jako jsme měly my :wink:

mohla by jsi nám na sebe dát kontakt at víme,že je mimčo na světě :wink:
7. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak zatim nic no uvidíme co bude tak zase písnu
7. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka drž se
já jsem hlavně zvědavá co z tebe vyleze :grinning:
třeba to nakonec fakt bude holka :grinning:
7. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak dnes termín a zatim nic tak jsem zvědavá jestli do půlnoci to stihnem nebo budou kluci každý v jiný den no uvidíme.
10. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pžejeme Páťovi vše nejlepší k narozeninám
hlavně zdravíčko a brzy toho sourozence :wink:
moba to by byla bomby,kdyby jsi měla děti narozené v jeden den :grinning:

a jak se cítíš?vypadá to na porod nebo né?
10. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
moba tak co jak to vypadá :grinning: Páťovi opožděně přejeme vše nej,nej :dizzy_face:
My včera u zápisu nevim nevim :unamused: byli jsme ve dvou školkách a dnes jdem ještě do jedné snad nás někam vezmou,ale je velký nával :frowning2:
11. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty školky mě ser....
ale bohužel je to všude v každý městský části Prahy :frowning2:
já to vidím taky bledě
11. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

tak jak je?pořád ještě 2v1 :grinning:
už aby jsi to měla za sebou co?držíme palečky
11. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

tak jak vám to holky jde?my docela válčíme
kristýnka ve dne dobrá večer po tý 17h začne řádit a skončí o půlnoci i později
dneska už jí dám asi něco na ty prdy
furt kojím a jsem za to ráda,prsa už lepší :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lenerka :dizzy_face:
u nás se stále hezky spinká spí celou noc s jedním krmením a přes den taky spí.Já jí dávám spinkat mezi 20:00-21:00 jen jí položim chvilku si tam žbleptá a za chvíli je tuhá :grinning: No je to prostě anděl :slight_smile: A jako aby nespala od pěti do půlnoci to by se u nás asi nestalo :grinning: A co jí dáš na ty prdíky u nás je to už uplná pohoda já jí dávala už od porodnice ten sab :wink:
12. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak stále 2v1 odpolko jdu na monitor tak uvidíme už mě to neba ani ve snu by mě nenapadlo že druhé budu přenášet když Patrik byl dříve. Děkujeme za přáníčka.
Každý mi radí něco jiného, někdo jít do schodů, horjkou koupel, umýt okna tak nevim jestli se mám do něčeho takového pustit.
Sabsimpex už máme taky nachystanej :slight_smile:
jinak začínám m it trochu kašel tak snad to udejchám, odpolko koupim snad něco rychle účiného v lékárně.
12. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek