• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj tak přišla sms od Moby:

Ahoj tak dnes v podvečer jsem se narodil,jmenuji se Michal 3,760kg a 50cm ja i maminka jsme v pořádku :slight_smile:
17. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to má holky taky za sebou :wink:
máme to tu pěkně rozdělený já 2holky Mamina také
a moba s Péťou kluky :slight_smile:

jsme to ,ale holky šikovný :grinning:
17. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak kde pak jste?
19. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo vím díky, psal mi to dřív její manžel na skype .-), monča až později, ale koník nebyl už dostupnej....
no vidíš to je fakt..... s těmi dětmi
já už konečně spím s manžou v ložnici cca týden, luky se ale začal budit 1-2x za noc, teda ted 2 dny, tak snad se zase uklidní...
tomík se včera naučil jezdit bez koleček, tak jsem ráda, ještě se naučit ty rozjezdy, ale je to borec, uměl to za 30 min
nechce se mi vařit, něco jdu hledat na netu-- recepty
zítra jdeme do kina na ženy v pokušení, předtím si skočíme na chodov, něco koupit tomovi k narozkám.a možná něco na sebe....
no a jinak tedy myslím, že pokud nebude žloutenka bude moba doma do neděle, tak se těšíme, prý rodila jen 1 hodinu psal petr, tak ta to měla zaručeně nejkratší :grinning: mějte se
20. bře 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Péťo

no já tu 3dobu porodní měla taky rychle za sebou cca do 1,5h :wink:
ale kontrakce no prostě to celý se vším všudy 13h
no uvidíme co nám Monča napíše :slight_smile:
znáš chlapy

kam pak chodíš na recepty?
já jsem taky už hotová a hlavně,když teď kojím tak ta cibele česnek koření není moc vhodný
když chceme ,aby kristýnka spala a nekroutila se bolestí,tak se musím hlídat :wink:
20. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já prostě zadám třeba kotlety a najdu pak recept....kdekoliv, ted jsem dělala super recept od polhreicha a bylo to jednoduché a výborné...jinak s tím kojením to chápu, i když každé dítě reaguje jinak na jiné potraviny..
20. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak kijno dobrý mám super kalhoty s espritu...jinak kluci šli na divadélko a moba je už doma, tak se těšíme co a kdy písne...mějte se
21. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak to jsem zvědavá,kdy se tu monča objeví
já tu byla až asi po 14dnech
nějak jsem to nezvládala,ale ted už je to lepší :slight_smile:

jen to vaření mě moc nejde
a jestli zvládnu kačenku a to její vtekání,tak budu happy máma :sweat_smile:
21. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla taky nakupovat,ale nechce se mě do obchodáku tahat děti
21. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
moba velikánská gratulace tak už to máme všechny za sebou :slight_smile:
Sárka má teplotu tak mě to štve zrouna když je tak hezky a každý den musim s ello někam k doktorovi to teda nevim jak to udělám :angry:
Dávám sem fotečky ať ty moje holky taky vidíte :wink:
23. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mamina

to je mě Sárky líto
a jak to,že lítáš tak často s Ellou k doktorům?
fotečky moc pěkný
holky jsou princezny :slight_smile:
23. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je bomba jek se Ella řechtá :grinning:
už se těším až naše Kikča se taky bude takhle usmívat :slight_smile:
¨Kačka je teď na zabití pořád se vztaká
já chci zpátky tu svojí hodnou holčičku :sweat_smile:
23. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyměním vzteklý dítě za hodný dítě
nechcete holky?já se z tý kačeny fakt zblázním
pomoooooc
23. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenerka: nechci mám 2 :grinning: asi bych se taky zbláznila...
mamina: sárka je k tobě a ella k tátovi, nebo já to tak vidím, holky jsou povedené :slight_smile:
já až odvezu toma do školky jdu nakupovat, večer jdu s místníma holkama do hospy, zítra přijde kámoška s dítkem, a pátek večer ambiente a sobota divadlo, naši mají děti, tak si to užiju
24. bře 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule jojo sárka je po mě a ella po tatínkovi :grinning: teda ty to máš nabitý taky bych někam vyrazila ale mám taky chřipku jako blázen :angry:
lenerka lítám sní jken tedle týden dneska kontrola TBC zítra kyčle a v pondělí poradna očkování a sárka 3letá :wink:
24. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jí nauč básničku nebo písničku :slight_smile:, bude to potřeba.....to byla 3 letá, pamatuji :grinning:
24. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo myslíš že to bude chtít slyšet :sweat_smile: sarka toho umí dost takže no problem u doktorky je jako doma :grinning: bude jí kontrolovat oči tak trénujem doma koukání jedním okem :slight_smile:
lenerka jinak u nás doma taky neni klídek Ella je sice anděl,ale sárka je zase ďábel :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě jo, pak skládají kostky na sebe, malují sluníčko...apod
aby věděli dovednosti a postřeh, oči jsou jasný .-) jo a překládal papír už si nepamatuji vše :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to naše Dr.tříletou kontrolu pěkně odflákla
žádný sluníčko
žádný skládání papíru
jen mrkla na očíčka a mazaly jsme,ale vím,že moje dítě není hloupí,takže jsem v klidu
jen je to paličák,takže kdyby po ní chtěla písničku nebo písničku a to jich umí dost,tak jí na truc neřekne nic :grinning:
26. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamino

taky se ti Ella po porodu osypala?
Kristýnka má celý obličej pupínků a už jí to leze na krček a hrudníček
a to nejím nic ostrýho ani kyselýho
Dr.říkala,že je to v poho,tak doufám,že se jí to ztratí a nebude to žádný exém :frowning2:
26. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj lenerka taky se my osypala používám exipial a hned to vždycky zmizí :wink:
26. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino díky,tak my to koupíme v lékárně :wink:
a jak se holky vede?
už začíná být teplo,kdy vyrazíme do ZOO?
a jak jste dopadly ve školce?nebo jste ještě neměli zápisy?
my máme 6 a 7.4.do 4školek :slight_smile:
27. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOJO do zoo se taky těšíme :dizzy_face:
My jsme se hlásily do 3školek a 13.4 budem vědět výsledky :sweat_smile: tak jsem na to zvědavá,ale když mi jí nevezmou tak se nezbláznim dám jí dvakrát týdně do sedmikrásky a bude chodit dvakrát týdně na tancování tak bych to možná i uvítala kdyby jí nevzali aspoň by jsme ušetřily tady je to školné asi i s jídlem 1400to je děs :angry:
27. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi máte tu sedmikrásku levnou co?
já když jí budu dávat do Sovičky 2x do týdne tak budu platit měsíčně 3290kč +490kč za obědy a to tam půjde jen 10x
takže já bych tedy školku uvítala :wink:
a to by tam chodila jen od 8-13h
¨jsou to děsný pálky

a kam jí dáváš na tanečky?to je super,že jí to baví
chtěla bych taky někam kačku dávat
ale ona na to moc není
strašně rádá zpívá,ale v pohybu není nic moc jako já :sweat_smile:
27. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj excipial máme taky odmala a mažeme se stále, kluci tto mají na tu suchou kůži a super...jen je trochu dražší, ale někdo mi ted říkal, že mu to mudr dává na předpis..tak se zkuste zeptat.
dnes jsme byli v divadle a super
já byla na zápisu v pondělí do státní, tak snad už nás vezmou...přeci jen 4 leté je na tom lépe jak 3 leté
a berou cca 50 dětí.. říkalA TEDa ří´da....
my plaTÍíme 390/den teď v budulínkovi a je to 3x týdne 8-13 i s obědem, pořád jezdí na výlety...apod, mají divadélka
ale jsou to peníze., takže státní taky vyhrála...tomík chodí na sportovky a taky je moc spokojenej....já budu vědět výsledky až koncem dubna a pak bude ještě jeden zápis v červnu přistavují budovi na 2 další třídy, tak věřím že to vyjde.....
27. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já musím ještě obědy připlácet
a na výlety jezdit nebudou
jé kéž by nás do státní vzali :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo my máme sedmikrásku levnou chodí jednou týdně ale je to až 4x tak když nevýjde školka bude chodit do školičky.Ta sedmikráska je bez jídla a paltí se na jeden den na rok 2000,- :dizzy_face: takže bych to měla za dva dny v týdnu jen 4000,-ročně :wink: :sweat_smile:
petule to já psala,že máme ten exipial od doktorky na recept zadarmo :slight_smile:
lenerka ještě nechodí,ale bude chodit www.arianadance.cz ona je pohyblivá a ráda tančí byli jsme dvakrát v dance perfekt ale tam je to hrozně drahé jak jsem byla těhule tak se mi jí tam nechtělo vozit.Tak jsem ji v pololetí chtěla dát sem,ale paní lektorka říkala že už maj naučený sestavy a ať jí přihlásim radši až od září :confounded: Tak dáš |Kačenku někam na hudebku co?
28. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, co je s vámi?
tom včera večer 38,5, ve 4 ráno přes 39C, ted čekám jak to vyleze a jedu na orl, luky na testy nos a tom do krku, v noci říkal, že ho to bolí, tak aby to nebyla angínka..
2. dub 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky petule
no to máte pěkný u nás stále rýma i ella i sárka :angry: zrouna na velikonoce vás to čaplo to je na prd!!!
U nás prohlídka dopadla dobře až na to že ella je lenoch a vůbec nechce pást koníčky tak jí mudr dala ještě deset dní a jinak začnem na cvíčo :unamused: Sárka zaspíva a všechno splnila na jedničku tak jí doktorka chválila no je vidět že je tam jak doma :grinning:
A co holky co je snima moba ta tu ještě vůbec nebyla :confused:
2. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej zaspívala já se ze mě pose.u jak negamot :grinning:
2. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek