Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
petule.h
2. dub 2010
ahoj, tak oba kluci mají atb a tom má tu angínu jak jsem čekala, mě ted chytil průjem..............
moba byla včera na skok na facebooku, ale jen tam napsala, že se jí narodilo mimi a že je to záhul
lenerka
3. dub 2010
ahoj holky

tak my jsme si minulý týden s mobou dopisovaly na mobil,ale určitě se tu objěví až se zaběhne
já t taky hned nebyla
lenerka
3. dub 2010
Petule

to je mě líto,že máš kluky nemocný
koukám,že to zas řádí
se trošku oteplilo a bum bacily
kačka taky má rýmu jako prase a to už byla dobrá
a to měla jít konečně do školky,takže zase prd
jen se bojím,aby to nečapla Kristýnka přeci jen jí už skončilo 6neděl
lenerka
3. dub 2010
kristýnka na kontrole 4,340kg a 53,5cm
a taky tam nechtěla pást koníčky,ale doma pase je to šikulka
a už se začla trošku usmívat 🙂
jen je blbý,že mě zas rozežrala pravou bradavku a děsně to bolí,takže nevím jestli s kojením vydržím,tak dlouho jako s kačkou :-S
byly jsme opět na kyčlích
byl tam jiný doktor a už jsme v pořádku
za 3týdnu sono

příští týden jdeme na kontrolu s Kiki na to TBC
snad to bude ok a dostane už tu hexu a toho rotavira
vip.martin022
3. dub 2010
Ahojky jmenuju se Martin je mi 28
let.Mám dvě dcerky Nikolku 15 měsiců a Elišku 3 měsíce.Hledáme kamarádi/ kamarátky z dítkama.Nejsme dlouho v
praze žena je z SVK.Já jsem ze severu čech.Těšim se na nová přátelství..Snad nás tu je takých víc.A bydlíme ve Praze 4
moba
4. dub 2010
Ahoj tak po dlouhé době jsem nakoukla, nějak sem nestíhám chodim, tim že mám Patrika ještě doma, ale možná už v úterý půjde do školky uvidíme, jinak malej je raubíř, jíme po dvou hodinách v noci to teda máme 3 a jednou i 4 a půl hodky, ale dost se budí ve dne, nají se a do hodiny je vzhuru a brečí, tak že toho člověk moc nestíhá. Jinak má už 3910 teda měl minulej týden, taky jsme si už polweželi v Krči na 24 na pozorování, poblindil se a asi to blbě vdechnul a nemohl se nadechnout, no ale už je to zanáma tak snad už budou jen ty radosti, jinak Krč je horor , už bych tam ležet nechtěla, ani s jedním klukem za celou dobu jem tam nenarazila na příjemnou sestřičku a vůbec všechno byla síla, když jsem řekla že Míša začal pokašlávat a že mi příjde ža začíná mít rýmu tak mi bylo řečeno že to tam chytne každej ]-( to že jsme v šestinedělí nikdo neřešíl ale to je na dlouho.
mamina5
4. dub 2010
Ahojky holky 🙂
přeji krásné Velikonoce ať vás manžílci hezky vyšlehaj 😉
mamina5
4. dub 2010
moba teda tak to jste si užily 😞 snad už bude jen líp 😉
lenerka
4. dub 2010
ahoj Mončo

tak to je mě líto,že jste skončili v nemocnici
Kristýnka se taky dost často zakucká až přestane dýchat,takže jí musím rozdejchávat,ale v nemocnici jsme s tím nebyli
dr.říkala,že je to z toho,jak mám moc mlíka a malá to nestíhá polykat,ale čím je starší,tím je to lepší
snad už bude jen líp 😉
držíme palečky
lenerka
4. dub 2010
taky přejeme veselé velikonoce
škoda jen,že nemůžu salát 😞
lenerka
4. dub 2010
ahoj Martine

určitě tu najdeš kámošky na pokec
a tady jsou holky většinou z Prahy 4 😉
my tedy né
vip.martin022
5. dub 2010
lenerka ahojky snad jo:-)
lenerka
5. dub 2010
já jsem tu jediná z Prahy 9
s holkama tady si jen píšeme
a už asi 2roky plánujeme srazík v ZOO
snad už se to povede letos
můžete se přidat 😉
petule.h
6. dub 2010
ahoj
no moba to chápu, nemocnice je tam opravdu hrozná, ale záleží na lidech, v porodnici jsem na tento problém nenarazila 🙂
holky pojďte si dát jiný název, třeba naše čtyřka z koníka, nebo tak něco........
kluci jsou ok, tomík má narozky ve čt, plánujeme matějskou , snad to zmákneme do 18.4....
lenerka
8. dub 2010
přejeme Tomáškovi k narozkám vše nejlepší
hlavně zdravíčko 🙂
užijte si matějskou má být krásně,my jsme bohužel stále nastydlé :-S

já jsem pro změnu 😉
vip.martin022
8. dub 2010
lenerka: čauko no to by mohlo jít ale bude zaležet kdy.-) chce se dohodnout aspoň 3 dny do předu🙂Jinak taky Tomáškovi přejem vše nej🙂
petule.h
8. dub 2010
ahoj holky děkujeme....matějská byla prima...fakt jsme si to užili, dnes za chvilku čekám tchána a tchýni, zítra jedeme k našim...oslav tedy několik 🙂), uvařila jsem jehněčí na česneku, knedlík a špenát, na víkenfd tedy chystám rajdu pro případné inspirace 🙂))
petule.h
8. dub 2010
zoo beru samo vždy 😃 vítě že jsme na ní ujetí.............
lenerka
8. dub 2010
no snad už to konečně letos vyjde 😉
moba
9. dub 2010
Ahoj tak počasí se zase kazí to je hrozné člověk se namlsá na krásné a pak zase nic, tak malej už má něco málo nad 4 kg jinak je docela hodnej jen dopoledne špatně psí a chce dlabat po dvou hodinách, tak že když je Patrik ve školce a já bych mohla vařit uklidit atd tak Mišák mě nenechá nic moc stihnout, v půl jedné chodím pro Patrika do školky a to většinou je problém proto že nám vychází akorát kojení tak že stres a fofr, Petr je většinou někde na práci tak že musíme jít s Mišákem,
Jinak holky co vaříte teda myslim ty co kojíme , peťule může všechno 🙂 já už nevim co uvařit.
lenerka
9. dub 2010
ahoj

tak to já mám obě doma
kačka do školky nechodí je nastydlá a už jsem to čapla i já 😞
jsem hotová
aspon že kristýnka je zlatá a v noci spí
přes den taky kojím co 2h
někdy i dříve
koukám,že kiki bude z dětí nejhubenější
minulý týden měla 4,340kg
začali jí trápit prdy a to nejím nic špatného
dneska jí je 7neděl strašně to letí

v týdnu jsme oběhávali státní školky
tak dáme do 3přihlášku a uvidíme jakou máme šanci
a když nevezmou,tak to soukromá jistí
lenerka
9. dub 2010
moba k tomu jídlu

pořád kuřecí vepřový na přírodno nebo pečený
jím i omáčky s pidi cibulkou
je to bez chuti,ale kojit chci,tak to musíme vydržet
baštím i file palačinky
petule.h
9. dub 2010
ahoj, no já předvčírem dělala kuře na paprice, dnes hov. vývar a květákové placičky, zítra asi rajdu(omáčku), min týden fleky, kuř. vývar.......
no já se dozvím až koncem dubna zda nás vzali...věřím, že letos jo...
petule.h
9. dub 2010
jinak moba buď klidná, když se luky narodil, tak tom nezměnil své příchody a odchody do práce...navíc vše včetně nákupů, doktorů...apod je na mě, ale zaběhneš se 🙂), hlavně opraš to auto, určitě ti to usnadní život se 2 dětmi 🙂
mamina5
9. dub 2010
Ahojky holky 🙂
tak sárka má v neděli narozky a je zase hnusně ]-( byla jsem včera s ellou na očku tak dostala dva ďobance chudinka ale je bez reakce takže pohoda 😉 jinak váží 6400g 😃 no jo je to naše macanda 😃 😃
A stim kojenim já jím uplně všechno nejdřív sem to pořád řešila ale ted na to prdim ať si beruška zvyká občas si trochu zaprdí ale jinak pohoda 🙂
mamina5
9. dub 2010
jo a přijali nás do školky,tak jsem na to zvědavá :-N
lenerka
10. dub 2010
mamina

tak to velká gratulace,že vás vzali do MŠ je v dnešní době zázrak
a hlavně,když máte doma miminko
a kdo jí bude ráno vodit?
no jestli nás vezmou,tak to bude pěkně náročný,ale co mezi děti potřebuje jako sůl 😉
lenerka
10. dub 2010
my byly ve čtvrtek na kontrole ručičky jak jí píchli TBC ještě v porodce
tak jí vymáčkli hnis
chudák plakala a tak pak dostala za odměnu prso 🙂
a pak dostane první hexu a rotavira
mamina5
10. dub 2010
No vodit jí budu asi já kdo jiný manža už je v práci :-N
Tak snad vás taky vezmou 😉
lenerka
10. dub 2010