• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
No jo tak to budeš mít pohodičku :wink:
11. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme kam nás přijmou,ale vidím to dost špatně
je tu hodně dětiček a hodně maminek co chtějí do práce
v nejhorším případě bude chodit do té soukromé a ještě jí šoupnu na nějaký kroužek

každý den jí budu muset vyzdedávat MHD,ale to mě nevadí
nízkopodlažních spojů je dost :wink:
11. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no tak já jím opravdu jen opatrně, kluci trpěj vác na prdíky tak to nechci pokoušet i tak prdí o sto šest,
mamina gratulace ke školce snad tam Sárinka bude spokojená a ty budeš mít čas na Ellu, no nám budou ve středu 4 týdny, příští týden jedm na kyčle tak jsem zvědavá v pátek jdem do poradny tak uvidíme c kolik nabral, řekla bych že dost.
Lenerka taky budeš dávat na ty rotaviri já taky jen dr mi říkal že ta vakcína rotateg nebo jak se jmenuje že sní měli nějaké problémy že nám dá nějakou druhou musim se ještě juknout na netu.A co toho pneumokoka budete dávát, Patrik ho má to jsme si to ještě platili.Tak že Míškovi to dáme taky Patrik na uši trpěl. :frowning2:
12. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já se školku dozvím až 27.4., si dávají měsíc načas než to rozhodnou... :unamused:
ale snad vezmou...mamina to je dobře že jí vzali, můžeš jí dávat na celý den určitě příspěvek bereš jen na ellu tak se to už na sárku nevztahuje..
u nás vozím ráno já většinou, tom vstává brzy, odpo vyzvedávám také já, nebop sousedka, si to ráno napíšeme na icq kdo pro ně pojede, tak je to někdy odlehčení..vychází mi to taky blbě, pač luky by spal od 12h, tak ho držím do té 13h..ale jde to a když né, jede sousedka..
pneumokoka mají oba dva , lukášovi jsem zaplatila ty nej vakcíny co jsou zatím..po létě začnu tu žloutenku, ta je důležitá
kluci mají po atb tak snad chvilku budou ok, fakt nervím, kde tom tu angínu chytil, když všechny děti okolo a lidi jsou ok
tak já se pomalu chystám do školky, tak se zatím mějte
12. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
jsem v této diskusy nová. Mamina 5 mi vyrazila dech :grinning: . Můžu se prosím tě zeptat, z které části Prahy jsi, že ti vzaly malou, přesto že jsi doma na MD. Přijde mi to v Praze sci-fi, není to známosti? :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
muzu se k vam pridat? Jsem z Prahy 4, sice je tu izolovana diskuze, ale je tam desne mrtvo:wink:. Mam dve deti - Mateje a Emmu a je mi 28-
12. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tegina, mne Mateje taky vzali do skolky, doted to nechapu. Byla jsem fakt prekvapena. Ale zas v tehle skolce brali prakticky vsechny, jen ty, co neodpovidaly vekove, tak ty nevzali
12. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Kelt :slight_smile: . Mně je, teď to musím spočítat :grinning: , 33, už většinou říkávám ročník, asi některé znáte..Máme syna , kterému budou v lednu 2 roky, druhého čekáme začátkem června.Ohledně těch školek jsem ráda, že jsou v Praze místa, kde to funguje tak jak má. Na Praze devět ze zkušeností švagrové a mých dotazů. Pokud máte dvě děti, první berou většinou v pěti, druhé jste většinou ráda, i když jdete do práce, že vám vemou...znám případy, kdy maminky přišly o práci :frowning2: .
13. dub 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kelt a tegina

to víte holky,že se k nám můžete přidat :wink:

Tegina
já jsem z Prahy 9 a je to tu fakt šílené
my dneska jdeme odevzdávat přihlášku do Mš,tak jsem na to moc zvědavá
moc nadějí tomu nedávám
soukromá to jistí :wink:
13. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moba

jo jo na toho rotavira jí to dám
jsou to 2dávky a dává se to na lžičku
a obě stojí cca 4tis.to zainvestuji
a toho pneumokoka taky dáme kačka to ,ale nemá

my jdeme příští týden na kontrolu na kyčle,tak snad už nám to široký balení sundaj
chudák je pořád zapařená
ještě,že nejsou vedra

pak napiš jak Míša nabírá
Kristýnka je pěkný macík má už pěkný kejtičky :grinning:
a je hodná
dala jsem jí prso po 22h a vzbudila se až v 6 20h super,ale ta bolest prsou je ohromná,ale stojí to za to se vyspat
13. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
vítam nové přírůstky do diskuze :dizzy_face:
tegina já jsem z prahy čtyři a vzali nám Sárku bez známosti :wink: jen otvírali dvě třídy víš tak jsem měla štěstí :slight_smile:
kett ty jsi taky ze čtyřky a kam vás vzali do školky a odkud jsi?
lenerka to je dobře že je kristýnka hodnoučká :dizzy_face: jak to že tě pořád bolí prsa :confused:
a ty jsi dávala přihlášku jen do jedné školky?Já do 3 :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamina

dneska jsem odevzdávala jednu přihlášku
ve čtvrtek budu odevzdávat další
a příští týden ještě jednu
takže jako vy také do 3 :wink: a to máme v letnanech 5školek,ale ty 2jsem vzdala
tam to bylo 100%bez šancí

bohužel prsa bolí,že jsou nalitá
to víš,když nekojíš celou noc,tak je to znát

dneska jsme si byla pro HA
moje první v životě
to budu určitě jako koule co?
13. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to HA?
14. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kdysi jsem sem občas chodila, ale už tady hoooodně dlouho nebyla. Nebyl čas. Chodila jsem do práce, ale teď už jsem zase doma a dítko občas někdo hlídá, tak to jde.
Koukám, že jste se pěkně rozrostli, moc všem gratuluji k miminkám!!!!!!
Nás to čeká za měsíc, tak jsem zvědavá jak to zvládnem.
Jinak se hlásím k těm, kterým vzali dítě na Praze 4 do školky bez protekce :wink:

HA - nebude to hormonální antikoncepce :wink:
14. dub 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett a jak vy se pořád máte? Si na vás občas vzpomenu, máme to k sobě docela kousek. Mohly bychom vyrazit někam na hřiště, ať načerpám nějaké zkušenosti se dvěma dětmi :grinning:
14. dub 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha no jasně .-)
14. dub 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, takže ještě dodatečně všem úspěšným s příjmutím dítka do školky gratuluji, teda hlavně ze 4 :slight_smile: . Lenerko já jsem taky z Letňan,mám tady v těch školkách docela chaoz. Ale začala jsem vyzvídat rok dopředu, tak si snad ty informace časem utřepu. Stránky na netu školkám spíše nefungují než fungují :frowning2: .Prvně jsem si myslela taky kolik tady není školek, ve finále mi bylo vysvětleno, že dvě pod různými názvy jsou vlastně jedna, akorát v jedné jsou děti 3a4leté, v té druhé 5.
Tak ani nevím, zda jsem pochopila správně.Které dvě školky si myslíš, že jsou úplně bez šance?Já jsem navštívila jen jednu-Havířovskou, a v té mi řekli, ře jsou spíše školka sociální, se zaměřením na svobodné matky...hlásí se tam 150, berou 30 dětí. Příští rok s příjmutím sice nebudu počítat, malý je až v lednu a já budu na RD, ale určitě si aspoň dvě přihlášky dám, abych na sebe už upozornila :slight_smile: . Jinak Prosek je na tom ještě hůře, co vím od švagrové :frowning2: .Zlaté školky u nás na vesnici, kde vám vemou dítě kdykoliv :grinning: . V Praze bydlím teprve 3 rokem. Zatím pa.
14. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj:slight_smile:

Tak ani nevim, komu kam adresovat vsechny odpovedi, tak to vezmu jen tak vseobecne:wink:

Presne jsem ze Sporilova, nebo Zabehlic, nebo Stary Sporilov. Je to stara zastavba, kousek se krizi magistrala a jizni spojka, kus od Roztyl a Obi, kousek Krcsky les. Hlasili jsem se do skolky Trencinska, tu mame kousek, dojdeme pesky a to pro me byla priorita:wink:. Navic jsem se dohodly i s kamaradkami, takze deti budou spolecne. A davala jsem prihlasku jen tam. Ale doted jsem prekvapena, ze jsme se dostali:wink:

Nara, ahoj! Gratuluji k dalsimu tehu, drzim palce, at jsi fit, a at te prcek netrapi. Hrozne rada nekam vyrazim, z tech deti me hrabe:wink:

Ja jsem si nechala napsat HA nedavno, jeste jsem si ji tedy nevyzvedla:wink:. Ale pri kojeni jsem brala chvili, pak jsem toho vzhledem k frekvenci ... nechala a ted uz si rikam, ze treti dite bych nemusela, takze si ji kopit musim. Nechala jsem si napsat nejakou nejnovejsi, ale jeste jsem to nedostala, abych ji zacala brat. S minulymi HA jsem nemela problem, zadne tloustnuti, nic, tak doufam, ze i tahle bude v pohode.

Ja jsem mela po narozeni Emmy 3x zanet v prsu, ona spala ze zacatku treba do 6 do rana v kuse, pak se to zmenilo, chtela cumlat treba co hodinu, ale co jsem prestala kojit, mleko dostane v 19 pred spanim, a pak az kolem 6 rano kdy vstava. A vetsinou uz ani neusina
14. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kett super! Co třeba příští středu nebo pátek, to snad budu ještě ok :wink:
14. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegina

jo z letnan super
tak ty znám jako svý boty jsem se tam narodila a mám tam trvalé bydliště :wink:
já si podala 3přihlášky
Malkovského Havířovská a MŠ při ZŠ Rychnovská
ale mě se nejvíce líbí příborská,ale tam mě bylo řečeno,že když mám další dítko ,tak bez šancí
to jsem ani nevěděla ,že havířovská je zaměřená na sociální případy
tak to nás taky 100%nevezmou

uvidíme nezbývá jen se modlit a doufat :wink:
14. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Lenerko, už se po těch třech letech chystám pořádně naučit ulice, ty základní :slight_smile: ať se mi nepletou...já jsem byla v té školce kousek od Tupolevovy ZŠ, myslím, že je zelená, z venku hezoučká. Abych ti nepsala blbosti podle názvu.Potkala jsem jednu učitelku před ní, tak jsem se zeptala na pár otázek, ani jsem nešla dovnitř. V podstatě to byla jediná MŠ, která měla s předstihem napsány dny otevřených dveří....myslím, že byly hned 30.3.
Jinak trvalé bydliště zde mám dva roky..Dej pak vědět jak jste dopadli, přeji hodně štěstí.
15. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se jukla na stránky, tak to byla Příborská ZŠ.Tak promiň, šance se zvětšuje :slight_smile:
15. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tegino

Mš Příborská se nám moc líbí
loni u zápisu to vypadalo nadějně,ale pak nám Kačku nevzali,protože jí nebyli do 31.8.2009 3roky
letos by nám jí vzali,ale máme kristýnku,takže jsem ani přihlášku nepodávala,ale je to moc pěkná školka
17. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj holky tak míša má 4500kg je tocvalík ve středu mu bude 5 týdnů, no mě dr říkal že ten rotevir stojí 1300kč jedna tak nevim ale 4tis to nejsou, jinak
míša teď zlobí, špatně usíná a když se přetáhne tak je to horor, jsem tak unavená, nejlíp spinká a papá odpoledne, v noci kojíme po 3 ale někdy ani neusne nebo se pořát budí je to horor,
Nara ,ahoj tak už také čekáte druhé a co to bude? zase kluk? A kde budeš rodit?
Jinak vítám nové , kett si pamatuju z jiné diskuze :slight_smile:
jinak mě taky vzali Patrika do školky a to jsem byla doma měla jsem rodičák až do 4 let a te´teda máme drughé, ale chodí už od září
19. dub 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba

tak včera kristýnka lámala rekordy
vzbudila jsme jí po 10h na kojení a potvora usla až po 22h
jsme si najivně myslela,že bude krásně spát v noci
jsem se spletla
kojila jsem už po 2h pak po 5 a pak po 7h
přes den kojím co 1,5h jsem vycucaná a přijde mě,že jen kojím přebaluju a řvu na Kačku
ta teď šíleně zlobí

ve čtvrtek mě skolila střevní chřipka :frowning2: tak mám asi hladovější mlíko
jestli to tak půjde dál,tak začnu dávat umělý
28.4.jdeme na převážení,přijde mě hubená,ale dlouhá
už jí dávám 62 :wink:

no já se na tu vakcínu musím zeptat v lékárně
to by byla dobrá zpráva,že ta 1dávka není 2tisíce
19. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska kristýnka byla zase za hvezdu
šla spát ve 22h a vzbudila se až po 5h :wink:
tak snad mlíko je a dobrý :wink:

a kde vás mám všechny,já si tu snad povídám sama :grinning:
kačka je ve školce za chvíli pro ní s Kristýnkou jdeme-je tam krásně
20. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lenerko, jak tak koukám, tak máš taky pěkný mazec, holky ti nedají spát. a to se říká, že jsou hodnější. No jsem zvědavá, co bude dělat ten můj druhý chlapeček :slight_smile: .
21. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no tak u nás stále žádná změna stále v noci po 3 hod a přes den taky někdy po dvou taky toho moc nestíhám, něco poklidit, ale na vaření už nemám časík ještě že i manžel rád uvaří, no jo střevní prý řádí já doufám že nás se to vyhne, jíme probiotika tak budem snad odolnější.
Jinak se chci zeptat Lenerka budeš dávát i toho pneumokoka? už je prý hrazený. A to Kristýnka jako cel dne nespala? U nás Míša když se přetáhne tak je to horor a pak ui blbě jí a řve u toho. No máme to ale trápení co?
21. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky...já dnes vyvářím 3 jídla s moučníkem, večer jdu tady z holkama z dubče na pivko...jak je?
toho pneumokoka dej...holky pojďte udělat to jiné téma na jinou skupinu
21. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když vás čtu, tak si to miminko ještě pořád neumím představit.... :wink:
Teď pořád uklidňuji kamarádku, co má mimíska, že plačící stavy atd. trvají jenom chvilku, ale když si vzpomenu, jak i týden byl nekonečný!
Tak ať miminka moc nepláčou a jsou jenom hodný, jo!
Moba, rodím zase u Apolináře.
21. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek