• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku v Praze

6. listopadu 2012 
ahoj mamina

no to kojení je opruz
už mě to fakt nebaví,ale umělý jí zatím dávat nechci
ono to není,tak o kojení,ale spíše o tom,že si chce podudlat a uklidnit
Kristýnka totiž bohužel odmítá dudlík :frowning2: jsem z toho špatná
mám rozžužlaný prsa
jsme celá vysátá už mám původní váhu
jsem hubená už se sama sobě nelíbím
:confounded:
jsem prostě zničená matka
ještě,že v úterý jsi jdu udělat novou hlavičku :wink:
a zítra holky mě je 30let to je strašný

snad jí to knučení přejde budu se snad za to i modlit
včera Kristýnka spala v kočárku přes 3h a šla spát po 22h to mě vyhovuje
5. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moba

1950kč no vidíš
budeš to mít furt levnější než my,ale stojí to za to :slight_smile:
a co toho pneumokoka dáš také?
my jo

no jo to Míša pěkný cvalík
už předehnal kristýnku,ta má 5kg,ale je strašně dlouhá
už nosíme vel.62
včera jsem byla v Globusu koupit pampersy vel.3
když koupíte 2balení maj to v akci :wink:
5. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěťula nějak co my jsme porodily tak na nás prdí :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka přeju všechno nej,nej k narozeninám ať tě dětičky nezlobí!!!
Teda to bys neměla jí nechávat cucat kozeny místo dudlíku.Já mám dítě anděla takže moje váha je ještě 16kg před otěhotněníň já ale přibrala asi 30kg :grinning:
6. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina

děkuji za přání
no a co mám jako dělat,když dudlík nechce
a to jsme zkoušela x značek
Ella dudlá dudlíka?
6. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo je to těžký,ale čím dřív jí to odnaučíš tím líp :wink:
Ella taky dudlana nechtěla jen tu klasickou kytičku tak jí zkus :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina,když na ní narazím,tak to koupím :wink:

včera mě skolila chřipka :frowning2:
vše mě bolí,ještě,že děti josu hodný

až budu fit,tak by jsme už konečně měli vyrazit do tý ZOO :slight_smile:
už si to plánujeme strašně dlouho
8. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Kačku nám vzali do státní školky :slight_smile:
ale je blbý,že jsme s tím moc nepočítala a objednala jsem dovču na první týden v září
tak snad tam pak zapadne
8. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem vám fotky do alba,aby jste taky viděly ty naše 2princezny
8. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
lenerka, gratuluji k přijetí do školky. To je super!
Když tady čtu, jak Kačka žárlí, tak jsem zvědavá na toho našeho lumpíka. Je to ještě prcek a občas s ním není vůbec žádná domluva....
9. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nara

já si právě myslím,že když je Fanouš mladší od kačky,že to bude snášet líp
Kačka teď prožívá fakt blbý období
jsme zvědavá jak zvládne nástup do velké školky

teď se mě chudák někak sype
zas má špatný oko a ještě se jí po tělo objevila vyrážka
takže nás čeká oční kožní a bůh ví kam nás ještě pošlou :frowning2: bojim bojim
9. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko to teda ze srdce gratuluji, která školka to nakonec vyhrála? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tegino

zatím dopis přišel z jedné školky
a to z Rychnovské
já tam chodila do školy,ale za mě tam ještě školka nebyla
bude to docela zajímavé,jak to tam kačka zvládne,denně pckové dochází do hlavní budovy školy na obědy

ještě se mesí ozvat 2školky,ale tam nás asi už nevezmou-doufám
10. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,
tak to já jsem si myslela, že to bude Havířovská, tím jak rozšiřujou místečka. I když mi přijde, jak sleduji tu stavbu, že nechápu, jak to chcou od září stihnout. I by mě zajímalo, jestli ti přijde ještě nějaké přijetí :slight_smile: . Na Proseku vím, že si nad přihlášky za jednotlivé školkdy sednou a když už tě vemou tak do jedné, dokonce v dotazníku nějakou upřednostňuješ.Tak nevím, jestli to dělají i tady v Letňanech n každá individuálně. To by se pak molo stát, že je drobek vicekrát přijatý a blokuje místečka, což nevím jestli by nevadilo i školkám. Jestli něco zjistíš, dej prosím tě vědět.
Jinak já tu raději moc nepřispívám :slight_smile: ,ale pogratulovat jsem musela...pochopila jsem, že se tady už delší dobu znáte, tak Vám do toho nechci moc vstupovat,když to některým vadí :grinning: , taky mi to přijde jako ve školce..berte to ve srandě, teda ta jedna osůbka..Až budeš mít děti někdy zdraví, tak jestli budeš mít chuť, můžeme se někdy domluvit na prochajdu :sunglasses:
Všechny ostatní zdravím.
11. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegino

mě bylo řečeno v Příborský,že to mám spíše zkusit v Malkovské a Havířovské školce
tam berou ty 3letý prťata
já si myslím,že ty ředitelé školek se schází,takže když mě vzali v jedné,tak by mě neměli vzít v další
já už do žádný jiný ani snad nechci!

jen si tady s náma dopisuj :wink:
sice jsme tu zaběhnutý,ale rádi máme nový dušičky neboj

ráda se s tebou setkám
jsme v Letňanech denně
11. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do školky v Malkovském nám Kačku nevzali
uvidíme toho 19týho v té Havířovské,ale teď už mě je to jedno,když máme v Rychnovský přijetí jistý
13. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pak jste všechny?já si tu asi píšu sama :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nějak PC nezapínám, není čas, včera jsme měli představení ve školce bylo to krásné, až jsem měla slzu v oko :slight_smile:
Jinak Lenerka toho pneumokoka taky budu dávat, Patrikovi jsme ho kupovali tak když je zadarmo tak mu ho dám, ale první nám bude dr dávat ten rotavir.Holky fotky sem nestíhám dát , ale mám facebok tak jukněte tam když budete chtít písnu jméno do IP. Fotečky sem přidám snad později, musim se k tomu dokopat :frowning2:
Tegino proč by jsi sem nepsala myslim že to nikomu nevadí, sice si tady píšem už delší dobu, ale nové lidi berem.
Ale Petule se nám někam zašila.
No a co jinak nového?
U nás nic, dudlíkujem Nukácké dudlíky, příští týden jden zase na kyčle doufám že naposledy, Patrik v úterý jede na druhý výlet tentokrát na cel den tak jsem zvědavá jak to dopadne a jaké bude počasí, dnes je teda hnusně a to doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lenerka jak je Kačce?
Mamina a co u vás? Už jste zdravé?
Nara neboj to zvládneš, já bych teda neměnila po 4 letech děti myslim že je super, Patrik už je soběstačnej a někdy se sním dá i rozumě mluvit.
Hplky omlouvám se jestli píšu chybičkyx, ale mám toho hodně tak píšu fofr a nečtu si to po sobě. :frowning2: Jsem hrozná
14. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerka ještě dodatečně všechno nej nej nej k narozeninám já hlava jsem na to zapoměla
14. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyholky,
Lenerko
ta Havířovská by taky nebyla špatná, tím, že to bude vše nové, ale to už by si člověk asi moc vymýšlel :slight_smile: já bych byla taky jako ty šťastná za jakoukoliv školku při dnešním stavu...a třeba to oblíkání a častější přecházení na obědy, děti lépe zocelí a připraví pro život :slight_smile: . Já jsem celý život dojížděla od první třídy do školy, a taky s tím dodnes nemám problémy a někteří lidi cobyli zvyklí mít vše u zadku tak kňourají , když mají jet třeba půl hoďky do práce :slight_smile:
Ale asi mášpravdu, pokud se ředitelky scházejí, tak by se neměly vzájemně blokovat...
Holky a vy se znáte jen tady z diskuse? A viděly jste se někdy live :slight_smile: ?
14. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegino

bohužel jsme se ještě nesešly
já znám osobně jen Maminu,ale doufám,že už to letos vyjde :wink:
14. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

Kačka už je v pohodě
dneska byla po týdnu ve školce
prý se tam do ní zamiloval chlapeček
a konečně tam má i kamarádky,ona si totiž rozumí víc s klukama než s holkama
vyrážku na nožkách má,ale není to nakažlivý,tak do školyk chodit může
byla to reakce asi na nějaké jídlo
očka už má také v pořádku :wink:

v pondělí s ní jdu ještě na imunologii
tak snad bude vše v pořádku

kačce je přes 3roky a taky to s ní jde se domluvit
ale spíše komunikuje s tatínkem než se mnou

kristýnka je v pohodě
v úterý jdeme na 3měs.kontrolu a na první dávku rotaviru
a ve středu jdeme snad už také naposledy na kyčle
14. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
moba

a jak Míša pase koníčky?
Kristýnka pásla krásně,ale teď se jí nějak nechce!
snad nás nepošlou na nějakou rehabilitaci :confounded:
14. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no tak mi maroríme, včera byli s tátou na pohotovosti, měl 40 horečky a dnes si stěžuje že má afty nic nejí a pije malinko, no je to síla, dostal ATB zítra hned ráno pádíme k našemu dr já ty pohotovosti nesnáším, ale zjistili jsme že Patrik kdykoliv měl takovouhle větší nemoc tak vždy víkend nebo svátky na pohotovosti daj skoro vždy ATB a člověk pak neví jestli je má opravdu nasadit nebo ne, už se nám kolikrát stalo že byli zbitečný tak uvidíme zítra.
Míša pase, ale moc se mu nechce je to lenoch líná, ale trénujem.,
Holky pořád přemýšlím jak do něj něco dostat je to hrozný, kažho máme v jednom pokoji, tak snad to Míša nechytne.
16. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Moba

no jo oni rádi dávají ATB a pak je včudu imunita
škoda,že tam nemají ten přístroj na určení,jestli to je na ATb nebo není
je to z krve
mě to taky ve středu dělali a měla jsme v poho hodnoty,tak mě ATB nedali,byla jsem ráda
dr.mě dala jen nějaká homeopatika co můžou i kojící

tak s aftama zkušenosti nemáme
je to těžký asi to pálí se mu nedivím,že nechce pít ani jíst
chudáček malý
snad to Míšánek nedostane
hlavně,aby ho nepusinkoval a držet ho dál od mimča,ale bude to asi těžký co?

držím palečky,aby byl Páťa co nejdříve fit
to jsou ty školky,máme se na co těšit :confounded:
16. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak minulé pondělí se nám narodila Anežka. Byla to neskutečná rychlovka. Jen tak tak jsme dojeli do porodky :grinning:
Měla 3900 g a 52 cm. Už jsme doma a zatím všechno ok, tak snad to nějak zvládnem :wink:
17. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nara,
gratuluji k narození :slight_smile:
Moba ,
jen jsem tady Vaše psaní zběžně prohlídla, malý měl nedávno taky aftíky, dr. mi doporučila homeopatika borax, dají se rozpustit a popíjet...já moc homeopatika nepoužívám, i ty aftíky se hned ztratily, tak jsem je ne nevyužila....nevím jak jsi na tom s přístupem k hom. ,ale ani má dr. není nějaký fanda, doporučila mi je poprvé...kdyby jste měli cestu do Tesca v Letňanech, tak ti je dám, nám jsou už k ničemu a je škoda je nevyužít....použili jsme snad 10 kuliček.
Jinak všechny zdravím :grinning: .
17. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tegina jsi hodná, ale jsme ze 4 tak je to trochu daleko, ale když tak koupím díky.
Dnes jsme byli u dr a ATB máme vysadit jsou zbytečná, má nějakou herpanginu na kterou se ATB nedávají, tak že zase fiasko s pohotovostí, já teda nevim co má člověk už dělat když se dítěti udělá zle o víkendu, když na pohotovostech si rozdávají ATB na vše a rozdíli nerozeznají, je to hrozný, už se nám to stalo po 3 jsem fakt už nasraná. :angry: :angry: :angry: :angry:
Nara velikáááá gratulace, Anežka je krásná a pořádný macík, tak hodně sil a zdravíčko.
17. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moba,
to mi právě dr. říkala o tom, že se na to nic nepíše.Konečně jsem pochopila to ATB :slight_smile:, ještě bych ti je mohla předat zítra cestou směrem od podolské porodnice k zastávce 148, jestli to nemáš z ruky, tak kolem půl deváté, kdyby né, nebyli drahé stály snad kolem 80Kč, spíše jde o to, aby pomohly, a já je mám už na nic,ale dr.z nich byla nadšená :slight_smile: .
17. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi hodná to je sice kousek bydlíme na Pankráci, ale jsem sama doma, manžel ráno jde do práce a nechci vláčet oba kluky a hlavně Patrika někam, ale když tak vyšlu manžu ať je koupí, ještě jednou díky. A co jdeš dělat do Podolí? 4ekáte mimčo? Ani nevim jestli jsi to už někam nepsala .
Teda ty děti dávaj zabrat, hlavně když jsou nemocné a nespolupracují, jsem vyřízená
17. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek