Hledám kamarádku v Praze

Ahoj holky,
hledám kamarádku žijící v Praze. Letos v srpnu mi bude 26. Bydlím s přítelem v Praze 8 v Dolních Chabrech. Jsem z Berouna, a proto tady v Praze nemám téměř žádné známé. Třeba je nás tu takových víc.. 😉
lenerka
13. čer 2010
ahoj moba

zánět je nepříjemnej,měla jsem malý s Kačkou
s kristýnkou nemám problém,když jí mám furt na prsou
spíš mám rozžvejkaný prsa 😞

kačka se o víkendu koupala na chaloupce
Kristýnka byla pořád nahatá
a už se konečně ochladí
mě těch 20C vyhovuje 😉 ideál do ZOO
lenerka
15. čer 2010
ahoj holky

kam pak jste všechny zmizely?
tegina
24. čer 2010
Ahojky holky,
děkuji za gratulace 🙂 . Chtěla jsem písnout dříve, ale nějak se mi neobjevovala tato diskuse, už si musím pořádně zapamatovat přesný název 😃 .No a potom nám odešel noťas :-|.
Jinak, já jsem si nakonec koupila dojkočárek, zatím ho využívám, ale do autobusu jsem ještě neměla odvahu...je docela dlouhý, ale když pojedu, tak tak určitě nízkopodlažním....tady jezdí docela často. I kdybych se měla prosit někoho o pomoc, tak si zatím nedovedu ten kočárek představit, jak se vynáší...
Lenerko, jsem nějak nenašla, jak jsi psala o problému s kojením, ale já jsem teď jen změnila směr Matyáška a hned se mi lépe přichytává, vlastně napoprvé...předtím jsem měla při nalití problém a chytal se i 5 minutek 😢 , tak třeba na té poloze něco bude...
Tak se zatím mějte krásně.
moba
30. čer 2010
ahoj tak jak se máte? Patrik je dnes naposledy ve školce tak tam chtěl i spinkat 🙂 jin ak teda to jsou pařáky co? M íša taky nechce žádnou lahev dudlíka dudá ale lahev ne, teď trochu bojujem málo přibral a má hrozně řidké stoličky a někdy zelené, ale po nakojení prostě flašku nechce jsem z toho celá hotová, v pátek jdem zase na převážení, te´d jsme koupili lahev kterou teda jí, ale po nakojení to n echce to raději řve hlady a dám mu i z druhého, flašku si veme jen místo kojení a trochu se perem.zýZítra musíme ještě na Budějárnu na kalmetizaci, měli jsme chycené to ramínko tak na kontrolu doufám že už posledn í.
kam razíte v létě?Petr jede s Patrikem teˇna ten prodloužený víkend pod stan tak tady budem vegetit jen s Mišákem.
Tegina a jakou polohu při kojení používáte? Mišák se mi taky dost často pouští, ale už od malinka kojim ho klacikou
lenerka
30. čer 2010
ahoj moba

tak my už máme jednu dovču za sebou
byli jsme všichni v Krkonoších a v neděli jsme se vrátili
měli jsme tam zimu,ale furt lepší zima než ty pařáky tady
holky byly pořád na vzduchu a jak pěkně večer spaly
a kristýnka spala krásně v kočáru
teď tedy bojujeme!!!!

Kristýnka pije už i koj,vodu
včera vypila cca přes 100ml dneska zatím okolo 80ml
nechci jí furt kojit,jsem už úplně vycuclá
my jdeme k dr.až 16.7.na 5měs.kontrolu a na očkování
a čekají nás naušničky

Kačka v 5,5měs.měla taky zel.hovínka,tak jsem jí dala už příkrmy a byla nejspokojenější mimčo
dr.mě radila at baštím něco na posílení mikroflory a taky abych to dala do svého mlíka a dala malý,že jí to nemůže ublížit
zeptej se na to v lékárně

od 4měs.se může s příkrmama
my už asi taky pomaloučku začneme má asi těch svých 6kg špíčky na stehínkách má,ale je nějaký víc plačtivější
uvidíme co nám řekne dr.

v pátek jedeme do Jeseníků
tak snad se tam trošku schladíme

tak zatím pá a držíme palce ať se upraví stolice a Míša zas začne pořádně baštit 😉
lenerka
30. čer 2010
kam zmizela mamina a Peťule?ta mě přijde,že zmizela co jsme porodily 😞
lenerka
30. čer 2010
jo k tomu kojení
já kojím kristýnku klasikou,ale když jí potřebuju uspat,tak obě ležíme a taky to jde
stále musím mazatr bepantenem
a mám rozkousaný i dvorec,tak mažu fialovou vodičkou
Kristýnka vypadá,jak od borůvek 😃
nara
1. črc 2010
Ahoj holky, my vůbec nestíháme, ale jsme v pohodě. Musím se těm broučkům pořád věnovat a pak je klid.
Já kojím převážně v leže, ale Anežka je nabaštěná max. za 10 min, většinou za 5 a zatím přibírá dobře. Pořád je to moc hodňoučký miminko, celý den prospí venku v kočárku na zahradě a v noci se budí jednou. Jsem zvědavá, jak dlouho to vvydrží. František se taky už srovnal, akorát se nesmí začít nudit, pak prudí....
My se chystáme na výlety po Čechách a v září chceme zkusit Itálii.
Tak ať se vám daří a dětičky jsou hodný a pěkně rostou!!!!
mamina5
1. črc 2010
Ahojky holky 🙂
tady to teda žije 😃 U nás vše při starem jen se ella začala častěji budit v noci to je asi těma příkrmama bolí jí bříško a možna že už porostou zoubky :-N
My jedeme příští sobotu na dovču ted holky stonaj,ale to se vyléčí h 🙂 jedem na machův mlýn je to tam skvělí pro děti x-)
Vedra jsou děs kor ted nemůžem ani na koupaliště ]-(
mamina5
1. črc 2010
@nara to je dobře že už se smířil se sestřičko u nás to také chvíli trvalo,taky si to v létě užijte 🙂
nara
1. črc 2010
@mamina5 Machův mlýn je kousek od místa, odkud pocházím. Jsem z Kralovic. Někdo nám říkal, že tam lidi od nás jezdí koupat se do bazénu. Tak jsme zvažovali, že až budeme někdy u našich, že tam zajedem 🙂
mamina5
1. črc 2010
no jo bazén tam je velký 🙂 No vidíš tak ty jsi tam bydlela to je náhodička 😃
Tak to bys mohla poradit co je v okolí za výletky vhodné pro děti 😃
mamina5
1. črc 2010
@nara nevim jak to tam vypadá dnes byli jsme tam před pěti lety 😃
lenerka
1. črc 2010
mamina

kdy jsi začla s příkrmama?
já myslela,že kojíci maj začínat až od 6měs.
ale hodně holek mě tu radí,že mám začít už od 5měs.
tak možná začnem
to kojení v noci je fakt vysilující
to je blbý,.že ti holky marodí,my jsme naštěstí zdravé
Kačka ještě chodí do školky
půjde tam ještě 4x a pak už od září tradáááááá do státní 😉
lenerka
1. črc 2010
no nás zítra čekají ty Jeseníky na 4dny
a pak si musíme počkat až na konec léta to pojedeme na kola do Jizerek
cizinu necháme až na příští léto
bych se s Kristýnkou bála

Kačka už se taky docela srovnala,že má ségru
prý si ve školce hraje na maminku a miminko s holkama 😃
lenerka
1. črc 2010
Nara

když Byla Kristýnka jako Anežka ty 2měs.tak spala skoro pořád
teď se jí nějak už nechce
chce si hrát a vyžaduje 100%pozornost
Kačka je zlatá ,ta už si vyhraje sama
lenerka
1. črc 2010
dneska jsme byli s Kačkou u zubáka
v Krkonoších spadla z kola a měla naražený zub a byla celá sedřená
zub je citlivý,ale snad bude v pořádku
Kačka už jezdí na kole vel,16 na horským
strašně jí to baví a odmítla hned postraní kolečka
je dobrá já se naučila na kole o hodně později
ještě jí chceme koupit koloběžku bude na ní jezdit,až bude chodit ze školky
mamina5
2. črc 2010
@lenerka dr.mi řekla ať začnu trošku dřív aby od šesti měsíců už normálně papala oběd takže jsme začli cca před 14 dny
mamina5
2. črc 2010
@lenerka Ty jo to je Kačenka šilkula ona už drandí bez koleček 🙂
moba
5. črc 2010
Ahoj holky tak nám se zítra vracejí kluci, byli pod stanem a já byla doma s Mišákem , umyla jsem si okna, žehlila, atd,Míša se už přetáčí na bříško je šikovnej a hodnej snad mu to vydrží pořád. No jo Peťule nám zmizela, ale já mám pocit že je v itálii.
Teda Lenerka to se ti divim já mít takové problémy s bradavkama tak už nekojim au au.
Mamina tak pak dej vědět jak se vám tam líbilo, nás čeká pak na 20dní chata a ještě chceme někam na šumavu na pár dní tak uvidíme.
lenerka
6. črc 2010
moba no sice kojení není moc příjemný,ale nechci se toho vzdát
no uvidíme jak dlouho to ještě vydržím
je to fakt dračice,dělá u prsou strašný koniny
už se těším na kaše příkrmy,aby si trošku ty prsa odpočinuly
včera jsem kojila snad 20x 😞
nemohla zabrat ani nechtěla dudlíka
lenerka
6. črc 2010
mamina

no jo Kačka ,je fakt na to kolo šikovná
to asi bude po manželovi 🙂 tomu jde lyžování kolo tenis
je fakt na ty sporty dobrej
je škoda,že se kačka u všeho vzteká,to zas má po mě :-N
mamina5
7. črc 2010
@lenerka no jo tak to je šikula sárka jezdí na kole od dvou let ale ještě jsem jí kolečka neoddělala :-N
moba
9. črc 2010
Ahoj tak Patrik zase marodí má teplotu a takovej ten štěkavej kašel, náš dr má dovču tak že paráda, doufám že to Míša nechytne, jinak zase se budem pořádně péct, také vedra nesnášim u moře mi to neva tam je to jiné, ale tady by člověk chcípnul, a co jinak u vás všech nového? Dnes Míša spal od 20.30 do 5.50 paráda, ale zase jsem vstávala k Patrikovi tak že jsem si stejně nic moc nenaspala, snad bude dnes taky tak krásně spát.
mamina5
9. črc 2010
@moba ahojky ať jste brzy zdraví!!!
my zítra odjíždíme,tak se tu mějte holky papapa
moba
13. črc 2010
holky kde se všichni pečete? Patrik už je lepší, tak snad už budeme mít klídek a už nás o prázdninách nic nepotká. 🙂
lenerka
15. črc 2010
ahoj holky

my jsme za Prahou na chajdě
máme tam možnost koupání a holky jsou pořád venku na vzduchu,takže paráda

Kristýnka je pořád na břichu
na zádech už jí to nebaví
zítra nás čeká 5měs.kontrola a 2očkování

Kačka je zatím zdravá
jen jí šedne ten zub co si narazila na kole
takže asi jí zčerná a budeme čekat až vypadne

tak se tu holky mějte pa pá
moba
22. črc 2010
ahoj zítra odjíždíme na 20 dní na chatu, sice budem jezdit do Prahy, ale to určitě nebudu stíhat na Pc tak si užívejte léto a po prázdinách se to tady určitě zase rozjede. tak apapa
lenerka
25. črc 2010
moba užijte si to na chajdě
snad už se po prázdninách sejdem
písnu ti sms páááááá
mamina5
26. črc 2010
Ahojky holky 🙂
kde to vázne tady nikde nikdo 😃
petule se na nás uplně vyprdla :-N
My jsme se vrátili z dovči bylo to tam super byli jsme ještě s kamarádkou tady z koníka má stejně staré děti jako my takže paráda ikdyž nám holky dali pěkně zabrat a tatínci si myslely že je povezou z dovolené rovnou do Bohnic 😃 😃
Ještě chceme jet někam nejspíš pojedem do Žďáru nad Sázavou je to capm pilák maj tam chatky se sociálkou a kuchyňkou,tak tam asi zajedem na prodloužený víkend kousek je ten Šiklův mlýn a Perštejn. 🙂 🙂 Tak se holky v září srazíme až dáme starší dětičky do školky 😉 Užívejte prázdin a teplíčka 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli