• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Bezirk Tulln/Krems/Korneuburg

17. listopadu 2015 
Ahojky,

hledam kamaradku/maminku na pokec, na kafe nebo jen tak na hriste;) Rakousko.

V unoru se nam narodil druhy klucina (5mesicu) a prvnimu jsou dva roky. Jelikoz jsme se prestehovali, tak tady neznam moc lidicek a budu rada, kdyz se s novymi maminkami/rodinami s detickami seznamime nebo setkame.

Tesime se na nove zname :sunglasses: :grinning:
Kati
16. črc 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinka3
ahoj katko nevim jestli je to jeste po 3 letech aktualni ,ale hledam nove zname v rakousku a tak zkousim stesti . Bydlim nedaveko Kremsu ,budu rada kdyz se ozves . Jana
16. lis 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gity Ahojky Jano, aktualne se moje situace vysse popsana trochu zmenila - ale nejdrive asi k me osobe, je mi 36 roku a moje dva raubiri jsou skoro 4 a skoro 6...a jak to mas ty? Mas deti a kolik je tobe? A naposledy - uz zase chodim do prace, takze nove kontakty jsou vitany, jen musim poznamenat, ze tolik uz casu nemam jako kdyz jsem byla na materske.
Budu se tesit na tvoji odpoved.
K.
16. lis 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu Ahoj ,no mne je rosku vice :slight_smile: 41 a dite mam jen jedno a to 22 leteho syny ,bydli porad u nas. Jinak my bydlime v male vesnici ,kde opravdu lisky davaji dobrou noc ,nebo se jen tak prochazeji po nasi zahrade . jmenuje se to tady Ronthal . Mam rakouskeho pritele ,jsme spolu ted 9 let , neumi ani slovo cesky . Jo s tim volnym casem je to bida ,jeste k tomu navic renovujeme . kdyz tak mi pisni na Emai. Diky Katko
17. lis 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
Tvůj příspěvek