• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádků z Brna, ideálně Bohunice a okolí

10. července 2013 
ahoj,
rekla jsem si, ze to tu zkusim, treba budu mit stesti a konecne po 3 letech ziti v Brne najdu opravdovou kamaradku na pokec, na traveni volneho casu s detmi ale i bez nich a dalsi aktivity. Bydlime v Bohunicich, takze blizke okoli idealne :slight_smile:) Me je 32 a synovi 21 mesicu.
8. črc 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka ahoj susannko, mam syna, 7 mesicu, jsem z Ostopovic a taky tu nikoho moc nemam. Nesejdeme se? Z Bohunic jsme se prestehovaly pred rokem a pul :slight_smile:
Lenka s Martinkem
8. črc 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee tak to by bylo moc fajn, aspoň pozname novou lokalitu
8. črc 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co třeba v patek, mohli byste? ze bychom se odpoledne potkali nebo popr. i dopoledne?
8. črc 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@destiny28 pro jistotu:
jeee tak to by bylo moc fajn, aspoň pozname novou lokalitu

a co třeba v patek, mohli byste? ze bychom se odpoledne potkali nebo popr. i dopoledne?
8. črc 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento týden má babička dovolenou, tak využívám služeb hlídání, ale příští týden určitě můžeme něco podniknout. Můžeme odpoledne i dopoledne - i když to spíš vařím a uklízím atd, ale je to v podstatě jedno :slight_smile:
9. črc 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@destiny28 no u nas je to prave pristi tyden blbe, manzel ma dovcu a hned ten dalsi moji rodice, takze jsme 14 dni mimo, tak jedine potom
10. črc 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak to nevadi, az budete zpet, tak se ozvete :slight_smile: slysela jsem, ze v tech.novych domech Leskava je.nove otevrena baby kavarna, tak bychom se tam treba mohly s detma sejit :-y
10. črc 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek