• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Brna na procházky, hřiště, vínko

20. ledna 2013 
Ahoj, hledam kamosku na pokec, na prochazky, na hriste s detmi, nebo i vecer na vinko. Nedavno jsme se prestehovali do Brna a nikoho s detmi tu neznam, jsem na materske s holcickou- 2,5let, muz hodne pracuje a tak se citim trochu osamele. Chybi mi povidani s jinou maminkou. A detem chybi kamaradi, mam jeste starsi dcerku- 6 let, ta uz chodi do skoly, ale dopoledne nemame, s mladsi dcerkou, s kym travit. Bydlime v centru Brna- Obilni trh, tak jestli bydlis nekde pobliz a rada bys mela dalsi kamosku, tak se mi ozvi, treba si budeme rozumnet. Budu se tesit.
2. říj 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, pokud nevadí, že děti ještě nemám, ale teprve čekám první, tak se určitě můžeme domluvit :wink:
4. říj 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj, to urcite nevadi. A kdy mas termin? Uz jsi doma, nebo jeste porad v praci? Budu rada, kdyz se seznamime, az budes mit cas a chut, tak se ozvi, muzeme se nekde sejit. Budu se tesit. Jana
4. říj 2012 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, odpoveď máš v poště...
9. říj 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj a jak se ti v Brně líbí a odkud jste se přestěhovali? já mám chlapečka 2 roky a dalšího klučinu 5 měsíců, když budeš chtít tak se můžeme potkat :slight_smile: Ružka
10. říj 2012 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
17. říj 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
8. lis 2012 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@nerinka0 Ahoj, také mám dvouletého syna, bydlíme pobléž Brně. Kdyby si chtěla, tak bychom se mohly potkat.
Lenka
Kdyby si chtěla můžeš mi napsat na email: l.n.mamca@seznam.cz
1. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky nedame si sraz? :slight_smile:
3. pro 2012 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahooooj, az ted jsem si precetla tvuj vzkaz, co dat sraz pristi tyden- v pondeli? Napis, jestli se ti to hodi.
17. led 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ruzovkas ahoooj, nejak se mi nevyhodil tvuj prispevek do upozorneni, az ted si ho ctu, promin. Prestehovali jsme se z Bratislavy, ale ja pochazim z Boskovic, no a ted bydlime uz pul roku v Brne. A miluji to tady. Jen uz by mohlo byt zas jaro, aby se dalo pobyvat s detmi venku. Z ktere casti Brna jsi? Rada bych se nekdy sesla, jestli budes mit naladu a chut. Jana
17. led 2013 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elafi co pristi tyden, mas cas?
17. led 2013 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@nerinka0 Ahojky, konecne jsi tady!!! My jdeme v pondeli na kontrolu k doktorce, dobirame antibiotika, tak bych ti dala vedet telefonicky. Jo?
18. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elafi holky taky ted byli dlouho nemocni, proto jsem se ani neozyvala, ale Laura uz je O.k a Denka doufam, ze do pondelka uz taky a ze pujde do skoly. Tak dej vedet, co a jak a nejak se domluvime.
18. led 2013 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@nerinka0 ahoj jsme ze Soběšic a už se taky těším na jaro, ani nevíš jak, koukám z okna a je tu všude bílo,nádhera :o))) ale zelenou barvu mám radši. určitě se domluvíme na nějakou procházku. pa
18. led 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ruzovkas to mi mluvis z duse, neni nad tu peknou zelenou barvicku venku, listi na stromech a hlavne zadne oblekani cepic, rukavic :angry: atd...nazujes pantofle, deti taky tak a uz si venku. Ale zas, bez zimy by si clovek az tak neuvedomoval, jak je to jaro, leto uzasne. Tak, jak prejde ta nejhorsi zima muzeme se domluvit na prochazce. Budu se tesit. :slight_smile:
18. led 2013 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruzovkas
@nerinka0 Ahoj holky, tak az bude trochu tepleji dame si sraz? Budeme se tesit. Pa
19. led 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@elafi jasny, neco podnikneme, uz se moc tesim :slight_smile:
19. led 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elafi
@nerinka

tam domluveno, už se těšíme :slight_smile:
20. led 2013 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek