Hledám kamarádku z Brna na procházky, hřiště, vínko

Ahoj, hledam kamosku na pokec, na prochazky, na hriste s detmi, nebo i vecer na vinko. Nedavno jsme se prestehovali do Brna a nikoho s detmi tu neznam, jsem na materske s holcickou- 2,5let, muz hodne pracuje a tak se citim trochu osamele. Chybi mi povidani s jinou maminkou. A detem chybi kamaradi, mam jeste starsi dcerku- 6 let, ta uz chodi do skoly, ale dopoledne nemame, s mladsi dcerkou, s kym travit. Bydlime v centru Brna- Obilni trh, tak jestli bydlis nekde pobliz a rada bys mela dalsi kamosku, tak se mi ozvi, treba si budeme rozumnet. Budu se tesit.
maruszka
4. říj 2012
Ahoj, pokud nevadí, že děti ještě nemám, ale teprve čekám první, tak se určitě můžeme domluvit 😉
nerinka0autor
4. říj 2012
Ahoj, to urcite nevadi. A kdy mas termin? Uz jsi doma, nebo jeste porad v praci? Budu rada, kdyz se seznamime, az budes mit cas a chut, tak se ozvi, muzeme se nekde sejit. Budu se tesit. Jana
maruszka
9. říj 2012
Ahoj, odpoveď máš v poště...
ruzovkas
10. říj 2012
Ahoj a jak se ti v Brně líbí a odkud jste se přestěhovali? já mám chlapečka 2 roky a dalšího klučinu 5 měsíců, když budeš chtít tak se můžeme potkat 🙂 Ružka
maruszka
17. říj 2012
🙂
elafi
8. lis 2012
😉
lnmamca
1. pro 2012
@nerinka0 Ahoj, také mám dvouletého syna, bydlíme pobléž Brně. Kdyby si chtěla, tak bychom se mohly potkat.
Lenka
Kdyby si chtěla můžeš mi napsat na email: l.n.mamca@seznam.cz
elafi
3. pro 2012
Ahojky nedame si sraz? 🙂
nerinka0autor
17. led 2013
Ahooooj, az ted jsem si precetla tvuj vzkaz, co dat sraz pristi tyden- v pondeli? Napis, jestli se ti to hodi.
nerinka0autor
17. led 2013
@ruzovkas ahoooj, nejak se mi nevyhodil tvuj prispevek do upozorneni, az ted si ho ctu, promin. Prestehovali jsme se z Bratislavy, ale ja pochazim z Boskovic, no a ted bydlime uz pul roku v Brne. A miluji to tady. Jen uz by mohlo byt zas jaro, aby se dalo pobyvat s detmi venku. Z ktere casti Brna jsi? Rada bych se nekdy sesla, jestli budes mit naladu a chut. Jana
nerinka0autor
17. led 2013
@elafi co pristi tyden, mas cas?
elafi
18. led 2013
@nerinka0 Ahojky, konecne jsi tady!!! My jdeme v pondeli na kontrolu k doktorce, dobirame antibiotika, tak bych ti dala vedet telefonicky. Jo?
nerinka0autor
18. led 2013
@elafi holky taky ted byli dlouho nemocni, proto jsem se ani neozyvala, ale Laura uz je O.k a Denka doufam, ze do pondelka uz taky a ze pujde do skoly. Tak dej vedet, co a jak a nejak se domluvime.
ruzovkas
18. led 2013
@nerinka0 ahoj jsme ze Soběšic a už se taky těším na jaro, ani nevíš jak, koukám z okna a je tu všude bílo,nádhera :o))) ale zelenou barvu mám radši. určitě se domluvíme na nějakou procházku. pa
nerinka0autor
18. led 2013
@ruzovkas to mi mluvis z duse, neni nad tu peknou zelenou barvicku venku, listi na stromech a hlavne zadne oblekani cepic, rukavic ]-( atd...nazujes pantofle, deti taky tak a uz si venku. Ale zas, bez zimy by si clovek az tak neuvedomoval, jak je to jaro, leto uzasne. Tak, jak prejde ta nejhorsi zima muzeme se domluvit na prochazce. Budu se tesit. 🙂
elafi
19. led 2013
@ruzovkas
@nerinka0 Ahoj holky, tak az bude trochu tepleji dame si sraz? Budeme se tesit. Pa
nerinka0autor
19. led 2013
@elafi jasny, neco podnikneme, uz se moc tesim 🙂
ruzovkas
20. led 2013
@elafi
@nerinka

tam domluveno, už se těšíme 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli