• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Brna

25. října 2013 
autor
@markyzka84
@krmv Ahoj holky, dekuji, ze jste se ozvaly, samozrejme, muzete se pridat :slight_smile:
26. bře 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, je mi 41, mám holčičku 2,5 roku, bydlíme v Brně a hledáme kamarádku na procházku, na kávu...
26. bře 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@71jana Ahoj, to jsem rada, ze pises. Klidne se muzeme setkat :slight_smile:
27. bře 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem sice z Bystrce, ale ráda bych se k vám přidala, pokud by vám to nevadilo. Mám šestiměsíční holčičku
27. bře 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, je mi 41, mám holčičku 2,5 roku, bydlíme v Brně a hledáme kamarádku na procházku, na kávu...
Prosím kontaktujte mě na e-mail jana.motlova@centrum.cz... domluvíme se... moc se těším na vás všechny... Jana
28. bře 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martuen Ahoj, nam to vubec nevadi, cim vice kamaradu nebo kamaradek, tim lepe :slight_smile: Tesime se
29. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky radi bychom se pridali :slight_smile: Jsme ze žabin a čekáme první miminko :o) a to koncem července. Rada bych nějakou kamarádku na kočárkování, kavu, popovídání :slight_smile:. Je mi 29 let.
4. dub 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elafi Pochopila jsem spravně že máte nekde bokem soukromou diskuzi nebo nee?
4. dub 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markyzka84 Ahoj, ja sice mam vetsiho kluka, kteremu je 3,3let, ale nam to nevadi, mohu ti pomahat nebo se delit zkusenostmi, samozrejme kdybys chtela. Jsem take ze Zabovresk :slight_smile:
4. dub 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elafi Určitě moc ráda :slight_smile: Jinak mi čekáme holčičku a sídlíme na Zborovské. Koukám, že i věkem nejsme moc od sebe což je taky fajn.. :slight_smile:
4. dub 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markyzka84 Ahoj, tak jsme sousedky, ja bydlim kousek od tebe, na Chladkove :wink:
6. dub 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elafi tam casto parkuji. :slight_smile: jak dlouho tam bydlis?
6. dub 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markyzka84 Bydlim tady asi 8 let. :slight_smile: Tak se muzeme potkat nekde u nas :wink:
7. dub 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elafi No :slight_smile: muzem treba do neejakeho nakupaku :slight_smile: ja uz jsem na pn takze jen odpo mezi 2-6 :slight_smile:
8. dub 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, ráda bych se seznámila s maminkou co má miminko cca jako já -holčička, leden..na procházky kafíčko a tak :wink: je mi 35...a v Brně nikoho s mimi neznám..
9. dub 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@markyzka84 Promin byli jsme nemocni proto jsem se neozyvala. Muzeme se sejit i v nakupaku ale ted je tak krasne a jsme byli doma, tak kdyby ti to nevadilo muzeme nekde na hristi? Tady u nas?
16. dub 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elafi Ahoj, zitra jedeme do nakupaku. Pridas se? :slight_smile:
28. dub 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: Jsme z Brna - Juliánov. Jmenuji se Radka je mi 37 let mám chlapečka jménem Honzík za pár dnů mu bude 10 měsíců. Najde se někdo na společné procházky, kávičku atd. Máme rádi kolem sebe společnost :wink:
Tak se budeme na někoho těšit nebo na vás ....
zatím pa pa
29. dub 2013 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem Evča z Černých Polí...je mi 30 let a čekám druhé mimi(holčičku) na přelom září říjen..uvítám kamarádku na pokec a kočárek:slight_smile:
22. čer 2013 ve 23:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elafi Ahoj, my taky bydlíme v Žabinách na Táboře. Mně je skoro 34 a malýmu 1,5 roku. Chodíme skoro každej den do parku na Šelepku, tak se tam třeba někdy můžeme potkat :wink:
23. čer 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenya79 Ahoj, my take chodime na Selapku, tak si muzeme dat sraz, samozrejme jestli mas zajem? :slight_smile:
27. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elafi jasně, akorát zítra valíme na dovču a vracíme se 9.7., no a potom v průběhu července už se nějak budem bohužel odsud stěhovat za Brno :frowning2: ale jistě v té době stěhování ještě na Šelepku budem chodit :wink:
27. čer 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elafi Ahoj, skoro každý den býváme kolem 11 hod. na hřišti vedle Brněnky mezi Chládkovou a Klímovou :wink:
5. srp 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, máme téměř 4 měsíční holčičku, bydlím v Jundrově a ráda bych našla kamarádku s podobně starým dítětem, dětmi pro společné procházky a vzájemnou pomoc. Pište do zprávy.
5. srp 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, mam 3r dievcatko, ktore este nejde tento rok do skolky, nakolko som doma s malym syncekom (8m). Rada by som jej nasla kamaratku, alebo kamarata rovnakeho veku, lebo kamaratky maju povacsine deti mensie, ako je ona. Sme z okolia Brna (juh), ale nemam problem dojst niekam dalej (nejake ihrisko, zoo...). Pripadne si spolu zajst na prechadzku, ci sa vzajomne kde-tu navstivit a nechat deti pohrat sa na zahrade.
9. srp 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mám 4 měsíčního prcka a jsme z Kr. Pole, najde se nějaká mamča na kočárkování? :slight_smile:
13. srp 2013 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam 19 mesicniho chlapce a jsme z Lisne. Hledame nekoho na prochazky a podobne. :slight_smile:
15. srp 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdeni Ahoj, jsem ze Soběšic do Krpole to mám, co by kamenem dohodil. :slight_smile: Mám 2 měsíce starou holčičku a také bychom rádi poznali někoho na společné procházky. :wink:
18. srp 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemarkova Ahoj Lucí, tak to je super ;) Moc rádi vás s prďolou poznáme :slight_smile:
18. srp 2013 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdeni To nás těší, kdykoliv rádi někam vyrazíme. :wink:
18. srp 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek