Hledám kamarádku z Brna

Ahoj všem! 🙂
Bydlim v Brně- Žabovřeskach je mi 30 a mám 3 letého chlapečka. Bylo by prima najit někoho, s kym bychom mohli vyrazit na prochazku, hřišt´átka,kafčo, pokecat si a tak... Moc ráda bych se seznamila s maminkou která má stejně staré dítko. Budu ráda, když se mi ozve fajn holka. Budeme se tešit...... 🙂
elafiautor
26. bře 2013
@markyzka84
@krmv Ahoj holky, dekuji, ze jste se ozvaly, samozrejme, muzete se pridat 🙂
71jana
26. bře 2013
Ahoj maminky, je mi 41, mám holčičku 2,5 roku, bydlíme v Brně a hledáme kamarádku na procházku, na kávu...
elafiautor
27. bře 2013
@71jana Ahoj, to jsem rada, ze pises. Klidne se muzeme setkat 🙂
martuen
27. bře 2013
Ahojky, jsem sice z Bystrce, ale ráda bych se k vám přidala, pokud by vám to nevadilo. Mám šestiměsíční holčičku
71jana
28. bře 2013
Ahoj maminky, je mi 41, mám holčičku 2,5 roku, bydlíme v Brně a hledáme kamarádku na procházku, na kávu...
Prosím kontaktujte mě na e-mail jana.motlova@centrum.cz... domluvíme se... moc se těším na vás všechny... Jana
elafiautor
29. bře 2013
@martuen Ahoj, nam to vubec nevadi, cim vice kamaradu nebo kamaradek, tim lepe 🙂 Tesime se
markyzka84
4. dub 2013
Ahoj holky radi bychom se pridali 🙂 Jsme ze žabin a čekáme první miminko :o) a to koncem července. Rada bych nějakou kamarádku na kočárkování, kavu, popovídání 🙂. Je mi 29 let.
markyzka84
4. dub 2013
@elafi Pochopila jsem spravně že máte nekde bokem soukromou diskuzi nebo nee?
elafiautor
4. dub 2013
@markyzka84 Ahoj, ja sice mam vetsiho kluka, kteremu je 3,3let, ale nam to nevadi, mohu ti pomahat nebo se delit zkusenostmi, samozrejme kdybys chtela. Jsem take ze Zabovresk 🙂
markyzka84
4. dub 2013
@elafi Určitě moc ráda 🙂 Jinak mi čekáme holčičku a sídlíme na Zborovské. Koukám, že i věkem nejsme moc od sebe což je taky fajn.. 🙂
elafiautor
6. dub 2013
@markyzka84 Ahoj, tak jsme sousedky, ja bydlim kousek od tebe, na Chladkove 😉
markyzka84
6. dub 2013
@elafi tam casto parkuji. 🙂 jak dlouho tam bydlis?
elafiautor
7. dub 2013
@markyzka84 Bydlim tady asi 8 let. 🙂 Tak se muzeme potkat nekde u nas 😉
markyzka84
8. dub 2013
@elafi No 🙂 muzem treba do neejakeho nakupaku 🙂 ja uz jsem na pn takze jen odpo mezi 2-6 🙂
beaga
9. dub 2013
Ahoj holčiny, ráda bych se seznámila s maminkou co má miminko cca jako já -holčička, leden..na procházky kafíčko a tak 😉 je mi 35...a v Brně nikoho s mimi neznám..
elafiautor
16. dub 2013
@markyzka84 Promin byli jsme nemocni proto jsem se neozyvala. Muzeme se sejit i v nakupaku ale ted je tak krasne a jsme byli doma, tak kdyby ti to nevadilo muzeme nekde na hristi? Tady u nas?
elafiautor
28. dub 2013
@elafi Ahoj, zitra jedeme do nakupaku. Pridas se? 🙂
sraduza
29. dub 2013
Ahojky všem 🙂 Jsme z Brna - Juliánov. Jmenuji se Radka je mi 37 let mám chlapečka jménem Honzík za pár dnů mu bude 10 měsíců. Najde se někdo na společné procházky, kávičku atd. Máme rádi kolem sebe společnost 😉
Tak se budeme na někoho těšit nebo na vás ....
zatím pa pa
matfyz
22. čer 2013
Ahojky,jsem Evča z Černých Polí...je mi 30 let a čekám druhé mimi(holčičku) na přelom září říjen..uvítám kamarádku na pokec a kočárek🙂
lenya79
22. čer 2013
@elafi Ahoj, my taky bydlíme v Žabinách na Táboře. Mně je skoro 34 a malýmu 1,5 roku. Chodíme skoro každej den do parku na Šelepku, tak se tam třeba někdy můžeme potkat 😉
elafiautor
27. čer 2013
@lenya79 Ahoj, my take chodime na Selapku, tak si muzeme dat sraz, samozrejme jestli mas zajem? 🙂
lenya79
27. čer 2013
@elafi jasně, akorát zítra valíme na dovču a vracíme se 9.7., no a potom v průběhu července už se nějak budem bohužel odsud stěhovat za Brno 😞 ale jistě v té době stěhování ještě na Šelepku budem chodit 😉
vilibalda
5. srp 2013
@elafi Ahoj, skoro každý den býváme kolem 11 hod. na hřišti vedle Brněnky mezi Chládkovou a Klímovou 😉
emada
5. srp 2013
Zdravím, máme téměř 4 měsíční holčičku, bydlím v Jundrově a ráda bych našla kamarádku s podobně starým dítětem, dětmi pro společné procházky a vzájemnou pomoc. Pište do zprávy.
kinsi
9. srp 2013
Zdravim, mam 3r dievcatko, ktore este nejde tento rok do skolky, nakolko som doma s malym syncekom (8m). Rada by som jej nasla kamaratku, alebo kamarata rovnakeho veku, lebo kamaratky maju povacsine deti mensie, ako je ona. Sme z okolia Brna (juh), ale nemam problem dojst niekam dalej (nejake ihrisko, zoo...). Pripadne si spolu zajst na prechadzku, ci sa vzajomne kde-tu navstivit a nechat deti pohrat sa na zahrade.
xdeni
13. srp 2013
Ahojte, mám 4 měsíčního prcka a jsme z Kr. Pole, najde se nějaká mamča na kočárkování? 🙂
rproch
15. srp 2013
Ahoj, mam 19 mesicniho chlapce a jsme z Lisne. Hledame nekoho na prochazky a podobne. 🙂
luciemarkova
18. srp 2013
@xdeni Ahoj, jsem ze Soběšic do Krpole to mám, co by kamenem dohodil. 🙂 Mám 2 měsíce starou holčičku a také bychom rádi poznali někoho na společné procházky. 😉
xdeni
18. srp 2013
@luciemarkova Ahoj Lucí, tak to je super 😉 Moc rádi vás s prďolou poznáme 🙂
luciemarkova
18. srp 2013
@xdeni To nás těší, kdykoliv rádi někam vyrazíme. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli