• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Hostivice

18. února 2015 
Ráda bych se seznámila s fajn maminkou, právě jsme se přistěhovali a neznám tu nikoho a nic... Tak doufám, že se mi některá ozvete :wink: a budeme si moct popovídat o dětech, chodit na procházky a kafíčka :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusha tady zdravi chyne....
5. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusha ahoj, jsme z Hostivice a mám skoro 5ti měsíčního chlapečka, když budeš chtít tak písni.
12. pro 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bzubzalka Ahojky, úplně jsem na tyto stránky přestala chodit, od doby, co jsme se přistěhovali do Hostivice se hodně změnilo... Ale klidně se můžeme někdy sejít, koukám, že tvůj chlapeček je přibližně stejně starý jako moje dcera :slight_smile:
4. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přistěhovali jsme se loni do Hostivice a i když tu pár lidiček už známe, ráda bych si našla nějakou kamarádku na kafe a pokec. Mám sedmileté dva kluky, tak by bylo fajn, kdyby i oni našli kamarády. Kdyžtak mi prosím napiš na mail martaborovickova@seznam.cz. Ráda se sejdu. Marta
2. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, a nějaká maminka s holčičkou nebo více dětma v podobném věku jako moje by se nenašla? Já mám dcery skoro 8, skoro 6 a čerstvě 2. Bydlíme v Hostivici něco přes týden a je nám tu smutno, protože tu neznáme vůbec nikoho :wink: . Můj e-mail je strver@seznam.cz .
11. črc 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je mi 35, mám dva a půl starou holčičku, přistěhovaly jsme se nedávno do Hostivic a nikoho tu neznám... ráda bych našla fajn kamarádku na pokec, procházky s dětmi, fitness atd... :slight_smile:
18. únor 2015 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek