Hledám kamarádku z okolí Rožnova pod Radhoštěm

Ahoj. Hledam kamaradky - maminky z okoli Roznova pod Radhostem nebo Valasskeho Mezirici. Neznam tady temner nikoho a nekdy by dobre padlo zajit na kavicku, ci prochazku a jen tak pokecat.
jabluncanka
20. bře 2010
Ahojky,

taky jsem "přivandrovalec" i když tady bydlím už 5 let...Jsem z Jablůnky...
aknastautor
21. bře 2010
Ja tady bydlim rok. Konkretne v Zubri. Vidim, ze mame temner rovnako stary syny. 🙂
jabluncanka
24. bře 2010
To máme... A jak se Ti tu líbí?? 🙂
aknastautor
26. bře 2010
Celkem to ujde. Někdy je to horší, pak lepší. 🙂 Snažím se učit česky, aby to pak pro prcka nebyl problém. Jsem totiž ze Slovenska. 🙂 A to je asi na to učení nejhorší, že mi tady spousta lidí rozumí, tak mne nic dosud nenutilo mluvit česky. Někdy se tady zas opravdu cítím jak cizinec. Krom rodiny tady vlastně nikoho neznám a kamarádky scházejí čím dál víc.
adellaide03
12. dub 2010
Ahoj holky. Já jsem z Prostřední Bečvy. Bydlím tady teda od narození, ale spíš přátele hodně rozházené po republice a tady si pomalu s kým ani nemám zajít na kafčo.
jabluncanka
12. dub 2010
Dobrá,tak kdy to kafčo dáme?? 🙂 😉
adellaide03
12. dub 2010
Jablun já si Tě pamatuju z nějaké diskuze, ale už nevím odkud 🙂 . Řekni kdy máš čas a můžeme se domluvit 🙂
jabluncanka
12. dub 2010
adellaide,

z regionů...docela aurčitě... 😃
adellaide03
12. dub 2010
Jo jo tak to určitě bude 😉
aknastautor
13. dub 2010
A byla by tady chut zajit na kafco? 🙂
adellaide03
13. dub 2010
Aknast já určitě na kafčo zajdu ráda. Jen se domluvit kdy a kde.
jabluncanka
13. dub 2010
Já taky... 🙂
adellaide03
13. dub 2010
No fajn tak se domluvíme, kdy?
aknastautor
14. dub 2010
Obe ste mobilni? Jestli je to mozne dopoledne, odpoledne nebo az vecer, kdyz deti spi. Ja se priznam, ze to tady jeste moc neznam, tak co by ste rekli na Roznov.
adellaide03
15. dub 2010
Aknast já bohužel auto nemám takže v tomto je problém, ale Rožnov bych brala. Ten je pro mě nejblíž.
maknitram
29. dub 2010
Ahojky -já jsem taky přivandrovalec - sice jen kousek od Vsetía - ale i tak. Bydlím v Zubří taky pět let a zatím jsem si tady našla jen jednu kamarádku. Obě máme necelé tři měsíce stará mimča. já mám holčičku. Co si tak chvilku meilovat a pak třeba zajít do zahrádky na kafčo až bude otevřená 🙂 Martina 🙂
adellaide03
29. dub 2010
Martino já jsem tady psala návrhy, ale jaksi mi nikdo neodpověděl tak doufám, že se sejdeme někde na kafíčku 🙂
aknastautor
1. kvě 2010
Nejak nebylo casu se pripojit. Omlouvam se. Mneli jsme hodne prace. Ted jsem zas vsichni nemocni.
adellaide03
1. kvě 2010
Aknast tak to je neštěstí v takovém konečně jarním počasí. A co je vám? Tak ať jste brzy zdraví.
aknastautor
6. kvě 2010
Už jsme ok. Propadla nás rýma. Teď zas cestujeme za rodiči na Slovensko, když už jsme zdraví.
adellaide03
7. kvě 2010
Tak snad se někdy domluvíme a sejdeme 🙂
teluchova
29. kvě 2010
ahojte dievčata 😃 tak ja som tiez "privandlovalec" a poznam to tu malicko, ale myslim ze ste vsetky blizko 😃 Byvame v Koprivnici a mam 3 mesacneho synceka. Pisali ste ze mate deti a myslim ze tu je aj jedna Slovenka , bolo by to fajn sa sejit. Ja tu vlastne nikoho este nepoznam - niesom tu dlho. Tak sa budem tesit 😃 papa
aknastautor
31. kvě 2010
Ahoj. Tak to je mile, ze dalsi "privandrovalec". My sme sa tu dohovarali prave na nejakom stretnuti v Roznove s adellaide. Len nam teraz prave bol maly chory a este berie este tento tyzden antibiotika. A je aj poriadne skaredo. Takze kludne sa potom mozeme stretnut vsetky tri.
adellaide03
5. říj 2010
AHoj holky. Žádná jiná maminka z okolí Rožnova na pokec?
druidee
17. led 2011
Ahojte, už tu nikdo dlouho nic nepsal, ale zkusím to.... ráda se přidám, jsem přímo z Rožnova, taky přistěhovalec... Koukám, že jste tady už všechny maminkami - náš první prcek se narodí letos v červenci...
adellaide03
17. led 2011
Ahojky dru vítám Tě.
druidee
26. led 2011
@adellaide03 ahoj 🙂 ty jsi z P.Bečvy? u nás v práci jsou skoro všichni z Bečvy 😃 už jsem teda od prosince na nemocenské, tak jsem od okolí odříznutá úplně, bydlím tu od dubna. Bývají tu nějaké srazíky maminek třeba?
adellaide03
26. led 2011
@druidee jo a kde pracuješ? No o srazech jsme si tady psaly, ale zatím žádný nebyl. A odkud ses přistěhovala?
druidee
22. únor 2011
@adellaide03 jé, no já teď koukám, že mi to tu vůbec nezahlásilo tvojí odpověď.... :-| a je tu nějaká fungující diskuse okolních maminek? 😃
adellaide03
23. únor 2011
@druidee Bohužel jsem žádnou takovou nenašla. Je tu jedna myslím, že se jmenuje Vsetín a okolí, ale taky si tam holky píší jenom občas. A co Ty a miminko? Už víte co čekáte?

Začni psát odpověď...

Odešli