• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z okolí Rožnova pod Radhoštěm

12. ledna 2017 
Ahoj. Hledam kamaradky - maminky z okoli Roznova pod Radhostem nebo Valasskeho Mezirici. Neznam tady temner nikoho a nekdy by dobre padlo zajit na kavicku, ci prochazku a jen tak pokecat.
19. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky jsem "přivandrovalec" i když tady bydlím už 5 let...Jsem z Jablůnky...
20. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja tady bydlim rok. Konkretne v Zubri. Vidim, ze mame temner rovnako stary syny. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máme... A jak se Ti tu líbí?? :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Celkem to ujde. Někdy je to horší, pak lepší. :slight_smile: Snažím se učit česky, aby to pak pro prcka nebyl problém. Jsem totiž ze Slovenska. :slight_smile: A to je asi na to učení nejhorší, že mi tady spousta lidí rozumí, tak mne nic dosud nenutilo mluvit česky. Někdy se tady zas opravdu cítím jak cizinec. Krom rodiny tady vlastně nikoho neznám a kamarádky scházejí čím dál víc.
26. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Já jsem z Prostřední Bečvy. Bydlím tady teda od narození, ale spíš přátele hodně rozházené po republice a tady si pomalu s kým ani nemám zajít na kafčo.
12. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá,tak kdy to kafčo dáme?? :slight_smile: :wink:
12. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jablun já si Tě pamatuju z nějaké diskuze, ale už nevím odkud :slight_smile: . Řekni kdy máš čas a můžeme se domluvit :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
adellaide,

z regionů...docela aurčitě... :grinning:
12. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo tak to určitě bude :wink:
12. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A byla by tady chut zajit na kafco? :slight_smile:
13. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknast já určitě na kafčo zajdu ráda. Jen se domluvit kdy a kde.
13. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky... :slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fajn tak se domluvíme, kdy?
13. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Obe ste mobilni? Jestli je to mozne dopoledne, odpoledne nebo az vecer, kdyz deti spi. Ja se priznam, ze to tady jeste moc neznam, tak co by ste rekli na Roznov.
14. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknast já bohužel auto nemám takže v tomto je problém, ale Rožnov bych brala. Ten je pro mě nejblíž.
15. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky -já jsem taky přivandrovalec - sice jen kousek od Vsetía - ale i tak. Bydlím v Zubří taky pět let a zatím jsem si tady našla jen jednu kamarádku. Obě máme necelé tři měsíce stará mimča. já mám holčičku. Co si tak chvilku meilovat a pak třeba zajít do zahrádky na kafčo až bude otevřená :slight_smile: Martina :slight_smile:
29. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martino já jsem tady psala návrhy, ale jaksi mi nikdo neodpověděl tak doufám, že se sejdeme někde na kafíčku :slight_smile:
29. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejak nebylo casu se pripojit. Omlouvam se. Mneli jsme hodne prace. Ted jsem zas vsichni nemocni.
1. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknast tak to je neštěstí v takovém konečně jarním počasí. A co je vám? Tak ať jste brzy zdraví.
1. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsme ok. Propadla nás rýma. Teď zas cestujeme za rodiči na Slovensko, když už jsme zdraví.
6. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se někdy domluvíme a sejdeme :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčata :D tak ja som tiez "privandlovalec" a poznam to tu malicko, ale myslim ze ste vsetky blizko :D Byvame v Koprivnici a mam 3 mesacneho synceka. Pisali ste ze mate deti a myslim ze tu je aj jedna Slovenka , bolo by to fajn sa sejit. Ja tu vlastne nikoho este nepoznam - niesom tu dlho. Tak sa budem tesit :D papa
29. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. Tak to je mile, ze dalsi "privandrovalec". My sme sa tu dohovarali prave na nejakom stretnuti v Roznove s adellaide. Len nam teraz prave bol maly chory a este berie este tento tyzden antibiotika. A je aj poriadne skaredo. Takze kludne sa potom mozeme stretnut vsetky tri.
31. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky. Žádná jiná maminka z okolí Rožnova na pokec?
5. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, už tu nikdo dlouho nic nepsal, ale zkusím to.... ráda se přidám, jsem přímo z Rožnova, taky přistěhovalec... Koukám, že jste tady už všechny maminkami - náš první prcek se narodí letos v červenci...
17. led 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dru vítám Tě.
17. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 ahoj :slight_smile: ty jsi z P.Bečvy? u nás v práci jsou skoro všichni z Bečvy :grinning: už jsem teda od prosince na nemocenské, tak jsem od okolí odříznutá úplně, bydlím tu od dubna. Bývají tu nějaké srazíky maminek třeba?
26. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo a kde pracuješ? No o srazech jsme si tady psaly, ale zatím žádný nebyl. A odkud ses přistěhovala?
26. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 jé, no já teď koukám, že mi to tu vůbec nezahlásilo tvojí odpověď.... :unamused: a je tu nějaká fungující diskuse okolních maminek? :grinning:
22. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Bohužel jsem žádnou takovou nenašla. Je tu jedna myslím, že se jmenuje Vsetín a okolí, ale taky si tam holky píší jenom občas. A co Ty a miminko? Už víte co čekáte?
23. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek