• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z okolí Unhoště

22. listopadu 2013 
@kuca91 už 38
15. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska111 to je urcite ten nejlepsi vek :blush:
15. lis 2013 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuca91 hahahaha...děkuji za "kompliment",ale o nějaký rok méně bych občas brala :wink:
15. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska111 to ja taky :blush: bracha mi rika, ze jsem stara :grin:
15. lis 2013 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuca91 prosimtě, ty seš mladá holka, 22 to už ani nevim co je :cry: Nojo, tak jestli je mu patnáct,puberta na obzoru,tak je pro něj každej od dvaceti vejš starej..
15. lis 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska111 jj, je to pubertak :grin: letos je v devitce, tak jsem zvedava na jakou skolu dal půjde. A kolik ze je tem tvym detickam? :blush:
15. lis 2013 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuca91 chlapečkovi 4 a malé 3 měsíce.. No tak nějakou představu co by chtěl asi už má ne...
15. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska111 no prosimte, chce delat policajta. A chlapecka mas ve skolce nebo je s vami doma?
15. lis 2013 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuca91 chodí do školky,pokud teda zrovna něco odtamtud nepřinese a nemarodí...Tak na jednu stranu to zase neni tak uplně nejhorší varianta...akorát si myslím,že ti kluci "na chodníku"to občas mají "nic moc"..
15. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska111 no ty chripky a virozy jsou naprd. A co mala, chytla neco od brasky? Ja se toho bojim, ze od nas mala neco chyti. No on by sel rad k nejake te zasahove policio. Zacal cvicit, koupil si boxovaci pytel a tak. Aby mel silu :blush:
15. lis 2013 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuca91 jj, zrovna teď je nastydlá,má kašel, tak to není nic moc u tak malého miminka...No a už se třeba aspoň nějak zajímal o to co a jak k tomu aby se tam dostal potřebuje? Tak ty už máš půlroční mimi? To už by od vás třeba něco za ten půlrok chytla..určitě někdo z vás měl něco ne?
15. lis 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska111 no neco uz zjistoval, ale furt beha nekde venku, nema cas :grin: no byli jsme nemocni, ale teda musim rict, ze mela zatim jen uplne miniaturni kasel. Tak snad bude odolna porad. :blush:
15. lis 2013 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuca91 tak v patnácti jsme taky měli jiný starosti :slight_smile: Tak když byl malej mimino tak nemarodil vůbec,možná až pak když byl větší tak nějaká rýma...ale zato když začal chodit do školky...a teď malá má holt tu smůlu,že tady není sama a bude chytat asi kdeco... :frowning2:
16. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Holky, koukam, ze jste se uz hezky rozkecaly. :slight_smile: omlouvam se ze jsem se pak neozvala. zacala honicka, deti, lekari, skolka, oslavy apod. tak ted chvile klidu kdyz mala spi. Ty mysko, bydlis u Tesca? Tam jezdime casto. hlavne na nakup a reklamovat telefon :slight_smile:)
a Kuco, na pisek uz nechodim na ten verejny. nejak to tam nemuzu rozchodit :D a navic tam nikde nejsou toalety a to je desny. vesmes se tak potulujeme tady krajinou :slight_smile:

a jak se dneska mate?
20. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koogi69 Ahoj, ne - já (myska) sem z Červeného Újezda přece :wink: z Kladna je "kuca".. Ale nějak mně unikla komunikace se Kucou... :frowning2:
22. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek