• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Ostravy a okolí. Najdu?

18. ledna 2017 
V Ostravě a okolí jsou tisíce holek, žen, mamin i nemamin. Bylo by možné abych našla pár kamarádek? Hledám někoho kdo je upřímný, kamarádský a rozumný, komu budu moct zavolat o půlnoci a vyslechne mě, prostě kamarádku jak se říká " na život a na smrt " . Je vůbec možné někoho takového najít? Prosím ve věku od 22 let do 30 let. Budu ráda za každou odpověď.
11. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brazdicka
Ahoj, jsem půl roku přestěhovaná na Staříč a taky mi celkem chybí kamarádka...ráda bych někde vyrazila ať už na nákupy nebo jen tak projít se a sednout na kafčo (i když teď ho vlasně nepiju, jsem 12.tt) :grinning:
Tak klidně můžem některý den někde vyrazit, Ostravu zas nějak moc neznám :wink:
11. zář 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@wwwejka Ahoj, mohu se zeptat kde ten Staříč je :grinning: ? Klidně můžeme někam vyrazit ... Stačí se domluvit kdy :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brazdicka mezi Frýdkem a Ostravou... u Karoliny jsem za 10 minut autem :wink: v sobotu mi odjíždí přítel na 3 týdny fuč a já mám pak celý týden kromě středy v práci volno :grinning: Jak to máš ty příští týden v pondělí a v úterý?
11. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@wwwejka příští týden mobu ve čtvrtek :slight_smile:. Vyhovuje Ti to ?
16. zář 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám podobný problém..od doby co jsem začla pracovat a kámošky šly na VŠ a já pak i porodila,jsem o ně přišla.Jsem pracující,malej ve školce ale už nás nebaví trávit volný čas o samotě.Hledáme opravdové kamarády :slight_smile: Těch falešných jsme si užili dost :cry:
27. říj 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj
hledám touto cestou kamarádku na pokec nebo hory anebo skupinu holek stejného ražení
ivana
sosnova@seznam.cz
17. dub 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro vyjít třeba do Ostravy na kafe tak dej vědět přidám se
ivana
sosnova@seznam.cz
17. dub 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hledám kamarádku z Vratimova a okolí. Kolem 40 let, nejlépe s dětmi...mám dvě 8 a 11 let. Ovdověla jsem a nějak si na tu samotu těžce zvykám. Hledám kamarádku s dětmi třeba na výlety, na kafe apod.
26. črc 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jmenuji se Verča je mi 27.let mám dva rošťáky staršímu je 7.let a mladšímu budou 3 roky.Touto cestou bych chtěla najít kamarádku nejlépe s dětma se kterou bych mohla chodit venčit naše ratolesti :grinning: zaajít na kafíčko a kecat o všedních i nevšedních věcech.Nejlépe okolí Jablunkov-Třinec.Pokud se taková bytůstka najde budu ráda,za každou odpovědˇ. :slight_smile: ve.hu@seznam.cz
30. črc 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám uplně stejný problém taky hledám kamarádky. Jsem z Ostravy a jsem na mateřské dovolené jak se tomu říká ale kdo má dítě jistě rozumí. :slight_smile: taky bych se ráda přidala na kafe a fajn pokec. Dejte vědět
1. srp 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brazdicka
Ahoj jsem si jistá, že je možné takovou kamarádku najít, ale je to dost těžké. Pokud najdeme společnou řeč a zájmy, mohli by jsme se stát nejlepšími kamarádky. Je mi 21. Když tak napiš :slight_smile:
30. zář 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hledám kamarádku která bydlí v Ostravě :slight_smile: je mi za 2 měsíce mi bude 16 :slight_smile: mám přítele už 5 měsíců :slight_smile: pokud máš chut někam vyrazit třeba na kávu do čajky kamkoliv napiš moc ráda se seznámím :wink:
Tereza :slight_smile:
7. pro 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj je mi 25 jsem mamča - někdy dost ztřeštěná a hledám kamarádku. Všechny mě opustily, rozlétly se mi po světě anebo nemají čas:( Najde se někdo kdo má chuť vyrazit jen tak na kafe, nákupy nebo pokec? klara.bialkova@centrum.cz
15. únor 2015 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam take podobny problem je me 32 jsem z poruby a v ostrave me po ukončeni všb nezustala jedina normalni kamaradka. Chtela bych obcas zajit na kafe nejlepe s nejakou maminkou ktera ma mensi dite nebo je tehotna jak ja :slight_smile: cekam prvni mimco tak kdyz tak pisnete :slight_smile:
15. únor 2015 ve 21:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brazdicka ahojky je mi sice 21 let ale kdyby jsi jeste hledala pisni mam 2 letou cacorku a taky tady moc lidi neznam ://
26. bře 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je mi 21 let mam 3 letou holcicku hledam kamaradku do fitka na nakupy na kafe nebo jen na pokec ozvi se pokud chces maakii@email.cz
26. bře 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tessmorison ahojky terez jestli chces rada te poznam napis maakii@email.cz
26. bře 2015 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brazdicka ahoj jsme z hrabuvky...zuzanka bude mit 3...matysek se narodi v polovine kvetna...sice jsem se tady narodila ale moc kamaradek nemam...kdyby nekdo chtel muzem zajit ven....ja 27 letos...:o)
31. bře 2015 ve 02:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem taky z ostravy hrabuvky je mi 42let jsem na materske taky postradam kamaradku jestli chces ozvy se misa.mirin@seznam.cz ahoj martina
1. dub 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lazorika Ahojky je mi sice 21 ale jestli nevadí nápis
1. dub 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa15 Ahoj diky za odpoved ma veku prece nezalezi mas deti?a z jake casti ostravy jsi?jestli chces pis na misa.mirin@seznam.cz martina
2. dub 2015 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě je 24. Mám skvělého chlapa, ale kamarádky chybí :( Po střední a vysoké mi žádná nezůstala.. Našel by se někdo na nákupy, pokec v kavárně, fitko atd? :slight_smile: Rakulka22@gmail.com
24. dub 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, sice je to uz starsi diskuse, ale prece jen by se tu mozna nasla nejaka kamaradka??? Nedavno jsme se s pritelem prestehovali do Vratimova, kde bohuzel nikoho neznam, a hledam proto nekoho, kdo by obcas zasel treba na kafe, cviceni, prochazku se psem a pozdeji i s kocarkem :slight_smile: Je mi 27 a pokud by se nasel nekdo, kdo je na tom podobne, byla bych moc rada :slight_smile:
8. črc 2015 ve 22:24  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janavratimov ahojky taky nemam s kým skočit na kafčo atd. jsem z Hrabůvky :slight_smile: kdyby si chtěla napsat můžeš :slight_smile: je mi 21 a miminko čekáme koncem září:slight_smile:
15. črc 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky z hrabuvky...kdyby někdo chtěl mužem zajít na pisem
15. črc 2015 ve 23:34  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky..
hledam nejakou kamaradku z Ostravy.Bydlim kousek od radnice s rodinou mesic a pul a rada bych se seznamila.Je mi 33let,mam 2deti a jsem vdana :slight_smile:
Diky Kacka
P.S. budu se tesit
16. srp 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky mně je 26, čekáme mimčo v listopadu a taky ráda poznám novou kamarádku..:slight_smile: bydlím kousel od Hlučína.. Tak klidně piště, budu ráda..:slight_smile:
16. srp 2015 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lazorika ahojky jsem z centra u karoliny a ty?mam 3 letou holcicku pis na email .maakii@email.cz budu se tesit pa
17. srp 2015 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledam taky kamaradku mam 3 letou holcicku a ikdyz mam super chlapa je porad zavaleny v praci ja tady moc lidi neznam a rada bych z nekym zasla na kafe nakupy zabehat si ,do fitka atd :slight_smile: takze kdo chce napiste mi na email bude to rychlejsi :slight_smile: maakii@email.cz je mi 21 let a jsem z Centra Ostravy
17. srp 2015 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bych taky potřebovala místní kamarádku. Bydlím pár měsíců v Ostravě na Dubině a nikoho tady neznám. Mám dvě děti, mladšímu bude jeden roček, starší má už devět, mě je čerstvě třicet, cítím se na pětadvacet :slight_smile:. Jsme docela aktivní, nebaví mě sedět doma a nic nedělat. Potřebovala bych kamarádku na pokec, procházku a případně na cvičení (nutně potřebuji redukovat svou nadváhu). Jsme celkem mobilní, takže můžeme i někam dojít/dojet. Myslím, že jsem celkem optimista, mám ráda nakupování, pokec u kafe. Jsem tolerantní, ale nesnáším neupřímnost. Tolik asi o mě. Čas mívám vždy od rána cca do 16 hod. a potom dle potřeby. Mail na mě je tre.kr@seznam.cz
17. srp 2015 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 14
Tvůj příspěvek