• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Ostravy a okolí. Najdu?

19. května 2017 
Dobrý den.Dovoluji si vstoupit do tohoto fóra,protože i já hledám nějakou spřízněnou duši,která je také sama,je jí smutno a ráda by se nějak rozptýlila. Mám předsravu paní ve věku 65-75let z Ostravy nebo blízkého okolí.Najdu někoho?
9. dub 2016 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
Ahoj holky, možná to sem úplně nepatří, ale i tak to napíšu. Mám na vás prosbu, která by v důsledku měla pomoct všem. Jednou mě naštvalo, že jsem nebyla schopná v Praze (a věřím, že to není jen neduh tohoto města) sehnat restauraci, kde bych se s dětma v klidu najedla (a ideálně je odložila do dětského koutku, že?), takže manžel naprogramoval mobilní web, který by měl fungovat na principu sdílení míst vhodných pro děti. Když každý zadá místa, která zná a udělají to i ostatní, mělo by nám to všem usnadni najít příště správné místo. Kromě využití v domovském městě, kde se nám/vám můžou otěvřít nová zajímavá místa, věřím, že to pomůže najít vhodná místa i v cizím neznámém městě, ať už na dovolené nebo třeba u babiček. Pokud chcete i vy přidat svou trochu do mlýna, budeme rádi, mrkněte na: https://www.kidizones.eu/. Předem díky :o)
9. dub 2016 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petkaov ahoj, jsem sice o něco starší než ty, je mi 45, ale myslím, že taky docela v pohodě :slight_smile: pokud chceš tak klidně napiš :slight_smile:
15. dub 2016 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka1st ahojky,jasný že v pohodě :slight_smile:a odkud jsi? :slight_smile:
16. dub 2016 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkaov stara ves, kousek od ostravy cca 10 min busem, ostravu znam dobre, bydlela jsem tam dlouho
16. dub 2016 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,kdo cjxe,dbes jdu minimalne s jednou maminkou tamcovat v porube. Xhofiva nas vic,ale tento vikend je to neplanovana akce. Takze kdo by chteeeo?
16. dub 2016 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka1st aha,tak to je potom super :slight_smile:
16. dub 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, chodim tady sem tam a pak koukam kolik veci mi tu ujde. Barulina, jak bylo. Tancovat uz jsem nebyla ani nepamatuju :o/ Dneska je venku krasne, co mate vsichni vubec v planu? :sunglasses:
17. dub 2016 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajita ahoj, ja dneska ani nevim asi se projit
17. dub 2016 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajita bylo faaajn. My si s holkama zajdem tak 1 za mesic vypustit paru. Sice me boli hlaveka ale clovek vypl a to za to stalo
17. dub 2016 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky nezajdeme někam? :blush:
18. dub 2016 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,ahojky. Najde se tu nějaká babina kolem 70 let nebo mi,prosím,poraďte,kam se mám naklikat. Moc děkuji
18. dub 2016 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem maminka 10mesicniho kluka z Nove Bele, rozhodli jsme se, ze je na case sehnat nejakou kamaradku pro me a kamaradku nebo kamarada pro maleho :slight_smile:
18. dub 2016 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barunkastastna ahoj já bydlim kousek od uanu ale tramvaje jezdi mala ma dva roku
18. dub 2016 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucysmidkova mas krasnou holcicku :slight_smile:
18. dub 2016 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2016 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barunkastastna Ahoj, ja mam 8 mes. chlapceka, sme z centra Ostravy, tak ked niekedy budes v centre kludne napis :slight_smile:
19. dub 2016 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky, jsem s Ostravy, bydlíme u Nové radnice a moc ráda bych se k vám někdy přidala. Už teď mi chybí kontakt s lidmi a to mám dnes teprve termín porodu, což ale miminko jaksi ignoruje a nikam se zatím nechystá.
19. dub 2016 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janabrozova ahoj tak držím palce at je mimisko brzo venku ja bydlím u Karoliny a az budes moc rada bych někam zasla :blush:
19. dub 2016 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucysmidkova No paráda, určitě se ráda ozvu... kdy jsi s mimčem tak poprvé po porodu někam vyrazila? Nevím, jak dlouho být "doma" nebo kdy se tak už může trošku mezi lidi se luftnout...
19. dub 2016 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janabrozova ja byla s malou druhy den venku. Ale já mela šestinedělí dost krusne tak az pak ale jinak jsem už mohla druhy den. A kdyz je krasne tak klidně ven :blush:
19. dub 2016 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucysmidkova tak já uvidím jak to s námi pak bude a jak to půjde, tak se ozveme a někam můžeme zajít :slight_smile:
19. dub 2016 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janabrozova dobře :blush: tak at to mas brzo za sebou a vše dobre dopadne :blush:
19. dub 2016 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucysmidkova děkuju, už teď se těším na procházky ... to čekání je fakt hrozné...všechno uklizené, nachystané a teď sedím na zadku a čekám a jsem nervózní :slight_smile: chtěla jsem mít vše vymydlené, že si pak odjedu do porodnice a vrátíme se hezky do čistého a nachystaného a malá si lebedí v bříšku a je v pohodě :grinning:
19. dub 2016 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janabrozova musíš nějak popostrčit :smiley: ja malou vypudila tím ze jsem nesla těžké tašky :smiley:
19. dub 2016 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janabrozova to vis u mamky je nejlíp
19. dub 2016 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucysmidkova ja právě čekala, že se třeba něco trochu aspoň začne dít u toho úklidu, kdy jsem poletovala po bytě s vysavačem a mopem...je teda pravda že včera jsem i nesla těžší nákup než jsem si plánovala, ale jaksi nic, tak uvidím, asi ještě dozrává :slight_smile:
19. dub 2016 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janabrozova asi ano. Ja rodila o 2tydny dřív a jeste v noci me to chytlo :smiley:
19. dub 2016 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janabrozova někdy pomohou i dřepy... tak ať ty vše dobře dopadne :slight_smile: můžeme společně vyrazit na procházku
19. dub 2016 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fabina26 děkuji, budu se těšit až někam vyrazime, hned vás tady pak zkontaktuji :slight_smile:
19. dub 2016 ve 23:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek