Hledám kamarádku z Ostravy a okolí. Najdu?

V Ostravě a okolí jsou tisíce holek, žen, mamin i nemamin. Bylo by možné abych našla pár kamarádek? Hledám někoho kdo je upřímný, kamarádský a rozumný, komu budu moct zavolat o půlnoci a vyslechne mě, prostě kamarádku jak se říká " na život a na smrt " . Je vůbec možné někoho takového najít? Prosím ve věku od 22 let do 30 let. Budu ráda za každou odpověď.
grabik
4. čer 2016
počasí nám moc nepřeje zatím :-S
fabina26
4. čer 2016
@janabrozova Ahoj, určitě se k vám přidáme 🙂
barunkastastna
4. čer 2016
Holky, uz bude hezky brzy🙂. Co třeba úterý?🙂
catarines
9. čer 2016
Ahoj, mám 8 měsíční holčičku, bydlíme v Hrabyni kousek za Ostravou, ale spadá to už pod okres Opava.Nikoho tady neznáme ani poblíž, ráda najdu kamarádku, s kterou si budu rozumět🙂pokud chces napis 🙂
verya
14. čer 2016
@catarines Ahojky a jezdíš do Hlučína? 🙂
lucysmidkova
14. čer 2016
@grabik ahoj tak kdy zajdeme ven? 😃
siminat
17. čer 2016
Ahojte maminky, hledám kamarádku poblíž Ostravy Poruby,bydlíme v Hrabyni a to už spadá pod okr.Opava, mám 8 měsíční holčičku, klidně pište do zpráv 🙂
misule55
19. čer 2016
Ahojte maminky, taky porad hledam mamcu z Ostravy Poruby, mam 14 mesičnìho chlapečka. Rada jezdim na hory, chodim na bazen, rada ale zajdu treba i na squash, hledam nekoho, kdo bude chtit travit spolecne cas casteji nez jednou za mesic 😉 Doufam, ze tentokrat najdeme 🙂
verya
19. čer 2016
@misule55 Ty my bychom i zašli, kdybychom se už domluvili konečně..😃
misule55
19. čer 2016
@verya No prave 😃 😃 A jak daleko to mas k hlucinskemu jezeru? Chteli bychom se jt nekdy vykoupat, az se teda umoudri pocasi 😉
lucysmidkova
19. čer 2016
@misule55 ahoj já jsem sice z centra ale tramvaje jezdi
misule55
19. čer 2016
@lucysmidkova Ahoj, jasan budeme radi za spolecnost, do centra tj busem nebo tramvaji chvilicka 😉
lucysmidkova
19. čer 2016
@misule55 no prave 🙂
verya
19. čer 2016
@misule55 k jezeru to mám kousek, ale to mi chceš říct, že mám jít do plavek, jo?😃... no dobrý..😃
renoirr
26. čer 2016
Zdravim Vas,Jsem z Ostravy a je mi 21let.Vzdycky jsem mela problem se seznamit a udelat ten prvni krok se slovy typu "Ahoj ja jsem Diana,jak se jmenujes ty?" mela jsem moc dobre kamaradky,ale bohuzel se nektera odstehovala,druha sla na skolu apod.Byla bych moc rada,kdyby se nasla kamaradka,se kterou bych mohla travit colny cas,pro svou dobrou kamaradku bych udelala cokoliv a vazila si ji,jen nevim kde a jak hledat.
lucysmidkova
27. čer 2016
@renoirr ahoj a odkud z Ostravy jsi? 😊
renoirr
28. čer 2016
Z Marianek a ty? 🙂
lucysmidkova
28. čer 2016
Bydlím kousek od uanu 😊
renoirr
28. čer 2016
Super,to je kousek a kolik ti je let ? 🙂
lucysmidkova
29. čer 2016
@renoirr no právě je mi 24 a mam dvouletou holčičku
renoirr
29. čer 2016
@lucysmidkova ja jsem sice o neco mladsi a dite nemam,ale i tak bych te rada poznala 🙂
lucysmidkova
29. čer 2016
Klidně není problém 🙂
barcnka
13. črc 2016
@leknicka ahoj hledas jeste kamaradku, Barca, jsem z Radvanic
amga
24. črc 2016
Holky, ja taky shaním kamarádky.. prave jsem se pristehovala do Ostravy-Zábřehu a nikoho tu neznam.. Je mi 24 ..zajdem nekdy na kafe? 🙂
mojeeli
24. črc 2016
mojeeli
24. črc 2016
Ahoj holky take hledam kamaradky. Je mi 29 a mam 18ti mesicni dcerku. Rada bych nasla nekoho kdo take bojuje se zivotem 🙂 jestli chces ozvi se 🙂 dekuju @mojeeli
mojeeli
24. črc 2016
Ahoj rada te poznam 🙂 @amga
lucysmidkova
25. črc 2016
@mojeeli ahoj me je 24 a mam 2,5letou dcerku. Minuly rok mi zemřel přítel tak jsem s malou sama
mojeeli
25. črc 2016
Ahoj jsem moc rada,ze pises bouzel to tady asi jeste moc neumim 🙂 protoze jsem se vcera teprve prihlasila. A tak nevim jak dat treba soukromou zpravu 🙂 nemas treba fb? @lucysmidkova
mojeeli
25. črc 2016
Ahoj rada te poznam 🙂 @misule55