• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Ostravy a okolí. Najdu?

18. ledna 2017 
Ahoj holky. Jsem z Třince. Před 2 roky jsem se odstěhovala z Frýdku a většinu kamarádek mám tam. Teď jsem se vdala a plánujeme rodinu a proto už na ježdění za kamarádkami není tolik času. Ráda bych našla kamarádku z Třince a okolí na občasné povídání u kafe nebo třeba se vydat na cvičení..
18. srp 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už taky docela dlouho hledám kámošku na každodenní procházky, případně výlety s mimčem, nám jsou 4měsíce a bydlíme v Porubě. Samotnou mě ty vycházky moc nebaví, chodíme každé dopo i odpo. Hledám i někoho, kdo by chodil cvičit, třeba na jogu, nemůžu se k tomu dokopat a potřebovala bych to jako sůl :astonished:
18. srp 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj. My jsme s malou k dispozici :slight_smile: Poruba, tak písnete kocky
18. srp 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Stále hledám někoho s kým jít na kafe :grinning: doma se mooooc nudím...
18. srp 2015 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verya ahojky kdybysi měla někdy cestu do Hlučína dej vědět, jezdivam tam často a občas se uvelebim v kavárně tak můžeme pokecat kdybysi měla zájem, dívám se že termín máme skoro stejne. piš když tak do IP.
18. srp 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jéé to by bylo fajn, tal co udělat sraz někde v Porubě, teda já se trošku ztratila, jestli jsem jenom dvě nebo nás bude víc, což by bylo fajn :slight_smile:
18. srp 2015 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@phipi ahoj, jsem z fifejd, ale dojet na dubnu není problém :slight_smile: je mi 27 a mám měsíční mimčo. Lucie
18. srp 2015 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lcn162
@lcn162 Ahojky,
na Fifejdach jsem bydlela pred 6ti lety(Josefa Brabce)
Ted bydlim kousek od radnice.
Rada se seznamim.
Katka
18. srp 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky z dubiny a okolí co dát sraz?
18. srp 2015 ve 22:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, ja jsem sice z Orlove, ale klidne do Ostravy dojedu:slight_smile: rada se taky s nekym novym seznamim.)
18. srp 2015 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@barulina odkudbz Poruby?
18. srp 2015 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusak1 kousek od bazénu, a ty,?
18. srp 2015 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusak1 aaaale my se přece známé :D
18. srp 2015 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barulina no jo Ahoj :slight_smile: jsem myslela, že máš jinou přezdívku
19. srp 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych se ráda přidala, pokud můžu. V tuto chvíli jsem zatím jen snažilka, tak snad to někomu nebude vadit.
19. srp 2015 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My hledáme nejlépe někoho, kdo by rád jezdil s mimčem na výlety, na hory, do ZOO apod., nemáme v Porubě nikoho s malým mimčem, kdo by chtěl trávit společně víc času. Zároven hledám i mamču na cvičení, přihlásila jsem se od září do jogy, tak kdyby se chtěl někdo přidat, budu ráda :slight_smile:
19. srp 2015 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misule55 My máme rádi výlety a cestování, ale miminko budeme mít až v listopadu..:(Ale pokud by jste chtěla se třeba i tak seznámit, písněte zprávu..:slight_smile:
19. srp 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misule55 odkud z Poruby jsi?
19. srp 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme u Hlavní trídy, blíze k Francouzské, po Porubě nemáme s dopravou problém. Chodili jste někdo na plávání kojenců na Sarezu? Bylo to k čemu?
19. srp 2015 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavlckova ahoj napis mi na email maakii@email.czjestli chceš jsem z centra jestli jsi kousek od Karoliny a hledas stále kamaradku ozvi se
20. srp 2015 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jess20
Ahojki, také jsem z Poruby, je mi 32, čekám 1. dítě a VŠB mám za sebou :D
Kdyžtak se ozvi :slight_smile: mmch, termín mám v listopadu.
28. srp 2015 ve 12:19  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verya
ahojki, také mám termín v listopadu :slight_smile: pokud chceš, ozvi se
28. srp 2015 ve 12:19  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misule55
ahoj, nekoukala jsem, kdy jsi psala možnost sejít se v Porubě. Poku bude, ráda se přidám, pokud už bylo a zase bude, tak taktéž :slight_smile:
28. srp 2015 ve 12:22  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verya koukám že týden utekl jako voda a já nenapsala jak jsem slíbila, nějak nestíháme :grinning:, navíc jsme měli začátkem týdne nějaké blinkací a kakací dny tak se ten týden nějak přehoupnul a už je zase víkend na krku. až se děti ve škole a školce trošku zaběhnou tak se můžeme domluvit jedno dopoledne v Hlučíně kdybysi souhlasila :slight_smile:
28. srp 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka
ahojki, do Hlučína jezdím za kamarádkou, má 2 malé děti (4 m, 3 r). Bydlí v Darkovičkách.
Určitě se s tebou obě rády seznámíme :slight_smile:
28. srp 2015 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavlckova Moňulko, odkud jsi? Já z Poruby, ale není problém dojet kamkoliv. Myslím, že jsem tě viděla ve skupině listopadovky či vítkovická porodnice :slight_smile:
28. srp 2015 ve 12:28  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajdulka001 Já jsem z Hrabůvky :slight_smile: termín porodu mám 19.9... Ano ve skupince Vítkovická porodnice jsem byla. Poté jsem si vybrala Fifejdy tak jsem z Vítkovické odešla :slight_smile:
28. srp 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajdulka001 Určitě tě ráda poznám, pokud to bude v mých silách :slight_smile:, ale myslím si že pokud děti "odložím" do školy a školy nebude problém do Hlučína dojet :slight_smile: a pokud bude souhlasit i @verya tak můžeme se sejít dohromady :slight_smile:, aspoň to bude takové odlehčení od denních povinností a starostí :slight_smile:
28. srp 2015 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pajdulka001 - domlouvali jsem se s Verya, že bychom třeba zašly do ZOO příští týden, pokud by se ti chtělo přidat :slight_smile: Jinak bydlím u Hlavní třídy a teď jsem se zrovna s jednou mamčou seznámila, tak teď by tě to asi s náma nebavilo, ale až bude prtě venku, rádi uvítáme další dvě dušičky :grinning:
28. srp 2015 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajdulka001 Jasně..:slight_smile: klidně mi napiš zprávu..:slight_smile: A domluvíme se a je to..:slight_smile:
28. srp 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek