Hledám kamarádku z Ostravy a okolí. Najdu?

V Ostravě a okolí jsou tisíce holek, žen, mamin i nemamin. Bylo by možné abych našla pár kamarádek? Hledám někoho kdo je upřímný, kamarádský a rozumný, komu budu moct zavolat o půlnoci a vyslechne mě, prostě kamarádku jak se říká " na život a na smrt " . Je vůbec možné někoho takového najít? Prosím ve věku od 22 let do 30 let. Budu ráda za každou odpověď.
rejni
18. srp 2015
Ahoj holky. Jsem z Třince. Před 2 roky jsem se odstěhovala z Frýdku a většinu kamarádek mám tam. Teď jsem se vdala a plánujeme rodinu a proto už na ježdění za kamarádkami není tolik času. Ráda bych našla kamarádku z Třince a okolí na občasné povídání u kafe nebo třeba se vydat na cvičení..
misule55
18. srp 2015
Já už taky docela dlouho hledám kámošku na každodenní procházky, případně výlety s mimčem, nám jsou 4měsíce a bydlíme v Porubě. Samotnou mě ty vycházky moc nebaví, chodíme každé dopo i odpo. Hledám i někoho, kdo by chodil cvičit, třeba na jogu, nemůžu se k tomu dokopat a potřebovala bych to jako sůl :-o
barulina
18. srp 2015
Hoj. My jsme s malou k dispozici 🙂 Poruba, tak písnete kocky
monikavlckova
18. srp 2015
Stále hledám někoho s kým jít na kafe 😃 doma se mooooc nudím...
jetynka
18. srp 2015
@verya ahojky kdybysi měla někdy cestu do Hlučína dej vědět, jezdivam tam často a občas se uvelebim v kavárně tak můžeme pokecat kdybysi měla zájem, dívám se že termín máme skoro stejne. piš když tak do IP.
misule55
18. srp 2015
Jéé to by bylo fajn, tal co udělat sraz někde v Porubě, teda já se trošku ztratila, jestli jsem jenom dvě nebo nás bude víc, což by bylo fajn 🙂
lcn162
18. srp 2015
@phipi ahoj, jsem z fifejd, ale dojet na dubnu není problém 🙂 je mi 27 a mám měsíční mimčo. Lucie
katiisek
18. srp 2015
@lcn162
@lcn162 Ahojky,
na Fifejdach jsem bydlela pred 6ti lety(Josefa Brabce)
Ted bydlim kousek od radnice.
Rada se seznamim.
Katka
helocka
18. srp 2015
Holky z dubiny a okolí co dát sraz?
kami1984
18. srp 2015
Holky, ja jsem sice z Orlove, ale klidne do Ostravy dojedu🙂 rada se taky s nekym novym seznamim.)
barusak1
18. srp 2015
@barulina odkudbz Poruby?
barulina
18. srp 2015
@barusak1 kousek od bazénu, a ty,?
barulina
18. srp 2015
@barusak1 aaaale my se přece známé 😃
barusak1
19. srp 2015
@barulina no jo Ahoj 🙂 jsem myslela, že máš jinou přezdívku
jeeanetta
19. srp 2015
taky bych se ráda přidala, pokud můžu. V tuto chvíli jsem zatím jen snažilka, tak snad to někomu nebude vadit.
misule55
19. srp 2015
My hledáme nejlépe někoho, kdo by rád jezdil s mimčem na výlety, na hory, do ZOO apod., nemáme v Porubě nikoho s malým mimčem, kdo by chtěl trávit společně víc času. Zároven hledám i mamču na cvičení, přihlásila jsem se od září do jogy, tak kdyby se chtěl někdo přidat, budu ráda 🙂
verya
19. srp 2015
@misule55 My máme rádi výlety a cestování, ale miminko budeme mít až v listopadu..😞Ale pokud by jste chtěla se třeba i tak seznámit, písněte zprávu..🙂
barusak1
19. srp 2015
@misule55 odkud z Poruby jsi?
misule55
19. srp 2015
My bydlíme u Hlavní trídy, blíze k Francouzské, po Porubě nemáme s dopravou problém. Chodili jste někdo na plávání kojenců na Sarezu? Bylo to k čemu?
marketa15
20. srp 2015
@monikavlckova ahoj napis mi na email maakii@email.czjestli chceš jsem z centra jestli jsi kousek od Karoliny a hledas stále kamaradku ozvi se
pajdulka001
28. srp 2015
@jess20
Ahojki, také jsem z Poruby, je mi 32, čekám 1. dítě a VŠB mám za sebou 😃
Kdyžtak se ozvi 🙂 mmch, termín mám v listopadu.
pajdulka001
28. srp 2015
@verya
ahojki, také mám termín v listopadu 🙂 pokud chceš, ozvi se
pajdulka001
28. srp 2015
@misule55
ahoj, nekoukala jsem, kdy jsi psala možnost sejít se v Porubě. Poku bude, ráda se přidám, pokud už bylo a zase bude, tak taktéž 🙂
jetynka
28. srp 2015
@verya koukám že týden utekl jako voda a já nenapsala jak jsem slíbila, nějak nestíháme 😃, navíc jsme měli začátkem týdne nějaké blinkací a kakací dny tak se ten týden nějak přehoupnul a už je zase víkend na krku. až se děti ve škole a školce trošku zaběhnou tak se můžeme domluvit jedno dopoledne v Hlučíně kdybysi souhlasila 🙂
pajdulka001
28. srp 2015
@jetynka
ahojki, do Hlučína jezdím za kamarádkou, má 2 malé děti (4 m, 3 r). Bydlí v Darkovičkách.
Určitě se s tebou obě rády seznámíme 🙂
pajdulka001
28. srp 2015
@monikavlckova Moňulko, odkud jsi? Já z Poruby, ale není problém dojet kamkoliv. Myslím, že jsem tě viděla ve skupině listopadovky či vítkovická porodnice 🙂
monikavlckova
28. srp 2015
@pajdulka001 Já jsem z Hrabůvky 🙂 termín porodu mám 19.9... Ano ve skupince Vítkovická porodnice jsem byla. Poté jsem si vybrala Fifejdy tak jsem z Vítkovické odešla 🙂
jetynka
28. srp 2015
@pajdulka001 Určitě tě ráda poznám, pokud to bude v mých silách 🙂, ale myslím si že pokud děti "odložím" do školy a školy nebude problém do Hlučína dojet 🙂 a pokud bude souhlasit i @verya tak můžeme se sejít dohromady 🙂, aspoň to bude takové odlehčení od denních povinností a starostí 🙂
misule55
28. srp 2015
pajdulka001 - domlouvali jsem se s Verya, že bychom třeba zašly do ZOO příští týden, pokud by se ti chtělo přidat 🙂 Jinak bydlím u Hlavní třídy a teď jsem se zrovna s jednou mamčou seznámila, tak teď by tě to asi s náma nebavilo, ale až bude prtě venku, rádi uvítáme další dvě dušičky 😃
verya
28. srp 2015
@pajdulka001 Jasně..🙂 klidně mi napiš zprávu..🙂 A domluvíme se a je to..🙂