Hledám kamarádku z Ostravy a okolí. Najdu?

V Ostravě a okolí jsou tisíce holek, žen, mamin i nemamin. Bylo by možné abych našla pár kamarádek? Hledám někoho kdo je upřímný, kamarádský a rozumný, komu budu moct zavolat o půlnoci a vyslechne mě, prostě kamarádku jak se říká " na život a na smrt " . Je vůbec možné někoho takového najít? Prosím ve věku od 22 let do 30 let. Budu ráda za každou odpověď.
katiisek
28. led 2016
@lucysmidkova to muzeme 😉
andyel
28. led 2016
Ahojky holky, napíšu to stručně, sobota 6.2 mezi 16-18 kafe někde v Shopping parku, kdo se připojí?
Nebo napište svou verzi kde a v kolik 🙂
lucysmidkova
28. led 2016
@katiisek a kdy by jsi mohla?
katiisek
31. led 2016
@lucysmidkova ahojky, omlouvam se, ze odepisuji az ted.Mam bohuzel nemocneho syna tak nemuzu tyden..potom by to snad slo 😉
lucysmidkova
1. únor 2016
@katiisek ahoj, v pohodě 😊 tak at je brzo fit 😊
lena265
13. únor 2016
Hledám Fajn Sympatickou Kamarádku Svobodnou Nemam Ráda Falešní lidí Kteří je Pomlouvají a to ja takový lidí Nehledám Nemam Co snímá Řešit touto Cestou hledám Kamarádku Z Třebíče Svobodnou Moje Koníčky jsou Památky výlety Drink Příroda Focení Mě Baví a Výlety Opčas si sednu na vínečko a už dlouho mě chyby kamarádka s kterou bych si Pokecala atd Najdu Z Třebíče 🙂 těším se 🙂 emial
mahuliena1
16. únor 2016
Ahojte holky, skusam to aj tu. Mam 27 rokov a momentalne som na RD so 6 mes. chlapcekom. O chvilu to bude 2 roky co sme sa sem s manzelom prestahovali. Nikoho tu nepoznam, kedze pochadzam zo Slovenska. Okrem kolegyn, kt. maju uz svoj zabehnuti zivot a teraz na rodicovskej by som potrebovala niekoho na prechadzky s kocarkem, alebo vyjst na kavicku, pokecat. Do centra Ostravy to mam za 15 min.
lucysmidkova
17. únor 2016
@mahuliena1 ahoj já mam 23 a 2 letou holčičku a jsem z centra spíše od uanu ale někam klidne dojdu 😊
barulina
17. únor 2016
Ja jsem z poruby kocky, chodit cvicit na krytak v porube, chodime s holkama zaparit, pivko tanecek, navstevujem.se doma, herny, akce. Kfi chce muze se pridat. Rady poznavame nove lidi
fabina26
17. únor 2016
@barulina tak zdá budu moct tak by se přidala 🙂
fabina26
17. únor 2016
@mahuliena1 Ahoj můžeme společně zajít na procházku 🙂
barulina
18. únor 2016
@fabina26 budes 😉
lucysmidkova
18. únor 2016
@barulina kdy tak chodíte?
barulina
18. únor 2016
@lucysmidkova ruzne,vsechny jsme pracujici i muz pracuji. Domlouvame se tak.na medic dopredu podle volna. Kavicku treba i ptes tyden j nektere z nas doma atd.
lucysmidkova
18. únor 2016
@barulina tak to já muzu jen jednou v měsíci 😃 jsem na mateřské a sama tak je to těžké
barulina
18. únor 2016
@lucysmidkova jj neni problem bez ditka ten termin domluvit. S detma jsme vsechn aktovni vic, to hlidani holt tak casto neni
mahuliena1
18. únor 2016
@fabina26 tak to je super, kedy by si mohla? Co pozeram pocasie, tak nejako pekne bez dazda a celkom teplo ma byt az v pondelok 🙂
fabina26
18. únor 2016
@mahuliena1 to počasí teď moc nepřeje ale zdá bude pondělí pěkně tak bys mě mohly projít 🙂
fabina26
18. únor 2016
@barulina a kdy vyrážíte ven...
dablik_k
20. únor 2016
Ahoj holky, taky mám podobný problém...trávím už rok v kuse čas jen s dětmi (4,5 roku a rok) a chtělo by to změnu, kamarádku, s kterou můžeme zdrbnout o dětech apod., moje vrstevnice (2😎 se buď odstěhovali a nebo děti nemají. 😞
lucysmidkova
21. únor 2016
@dablik_k ahoj a odkud jsi zasla bych někam 😊
fabina26
21. únor 2016
@dablik_k ahoj máme věkově staré děti 🙂 změna nikdy neuškodí...
dablik_k
21. únor 2016
@lucysmidkova Jsem ze Slezské a fakt už doma blbnu. 🙂 Takže moc ráda někam vyrazím.
@fabina26 Tak to je super, holky, kluci, mix? 🙂 Právě, že na změnu čekám jak na smilování...s malou jsem z rodičáku utíkala do školy a zpátky k ní, a teď jsem vše přerušila a jedu začátek druhého roku jen doma...
lucysmidkova
22. únor 2016
@dablik_k staci napsat kdy můžeme jit 😊
lucysmidkova
22. únor 2016
@dablik_k ja už taky blbnu jak jsem porad s malou a sem tam s kamarádkama
fabina26
22. únor 2016
@dablik_k taky jsem ze slezské a mam mix 🙂
eryzo
25. únor 2016
Hezky den damy. Jsem z centra momentalne cekam prvni mimco. Rada se seznanim, dobrych lidi neni nikdy dost. Mam kamaradky, ale jsem uz na PN a casu vice, nez kdyz jsem chodila do prace.
lucysmidkova
25. únor 2016
@eryzo ahoj odkud jsi ja mam sice sviste ale času mam haba kuk 😃
dablik_k
26. únor 2016
Ahoj holky, omlouvám se za odmlku, ale malý byl nemocný. Četla jsem, že tu už nějaký náznak byl, ale co takhle udělat hromadný srazík? 😉
lucysmidkova
26. únor 2016
@dablik_k ja bych šla 😊