Hledám kamarádku z Ostravy a okolí. Najdu?

V Ostravě a okolí jsou tisíce holek, žen, mamin i nemamin. Bylo by možné abych našla pár kamarádek? Hledám někoho kdo je upřímný, kamarádský a rozumný, komu budu moct zavolat o půlnoci a vyslechne mě, prostě kamarádku jak se říká " na život a na smrt " . Je vůbec možné někoho takového najít? Prosím ve věku od 22 let do 30 let. Budu ráda za každou odpověď.
mahuliena1
26. únor 2016
@dablik_k ja by som tiez šla 🙂
eryzo
26. únor 2016
@lucysmidkova bydlim kousek od futura 🙂 klidne muzeme neco podniknout
lucysmidkova
26. únor 2016
@eryzo ja kousek od uanu to je kousek tak můžeme někam zajit stáčí se domluvit
dablik_k
27. únor 2016
To by bylo fajn, tak co takhle čtvrtek příští týden? 🙂
lucysmidkova
27. únor 2016
@dablik_k ja bych šla 😊
mahuliena1
27. únor 2016
@dablik_k možme a kam by sme šli?
fabina26
28. únor 2016
@dablik_k a dopoledne nebo odpoledne....
dablik_k
28. únor 2016
@lucysmidkova @mahuliena1 @fabina26
Můžeme se jít projít, ale podle počasí to spíš vidím na nějaký kafíčkový sedánek s dětským koutkem? A jestli dopo nebo odpo, jak můžete, já mám celý den volný. 😉
lucysmidkova
28. únor 2016
@dablik_k ve čtvrtek zrovna nemá pršet 😃 a kde? Ja bych spis dopo odpo mi mala spi
mahuliena1
29. únor 2016
@dablik_k mne je to tiez jedno ci dopo alebo odpo. uvidime podla pocasia, kde skoncime 🙂
petkaov
17. bře 2016
Ahoj holky 🙂 Hledám kamarádku z Ostravy,bydlíme tady s přítelem sice už nějakou dobu,ale moc kamarádek tady nemám...Ty co mám,jsou bohužel celkem daleko.Jsem bezdětná,máme pejska 🙂Je mi 37.let a jsem pohodová holka🙂Klidně napište,budu ráda 🙂 Petra
janavratimov
18. bře 2016
@mahuliena1 Ahoj, ja bydlim momentalne ve Vratimove, je mi 28 a mam doma 2 mesicniho prcka a taky uz se doma nudim, tak shanim nejakou dalsi maminu na prochazky s kocarkem. Odkud presne jsi?
janavratimov
18. bře 2016
@denca1988 ahoj, sice bydlim ve Vratimove, ale porad hledam nejakou mamcu na prochazky s kocarkem. Mam 2mesicniho chlapecka, tak kdybys mela zajem a na Vratimov nezanevrela, budu rada, kdyz se ozves 🙂 Je mi 28.
fabina26
18. bře 2016
@petkaov ahoj a jaké části Ostravy jsi?
mahuliena1
18. bře 2016
@janavratimov Ahoj, byvame blizko centra Ostravy. Ak by si mala cestu do centra, kludne napis.
lucysmidkova
18. bře 2016
@mahuliena1 ahoj a kde tady? Ja bydlím kousek od uanu
petkaov
18. bře 2016
@fabina26
Jsem ze Zábřehu
mahuliena1
19. bře 2016
@lucysmidkova Ahoj, my byvame kusok od novej radnice.
fabina26
19. bře 2016
@mahuliena1 taky jsem kousek od centra 🙂
jajita
19. bře 2016
ahoj holky, je tu nekdo i s vetsima detma? Mam dve deti 6 a 4, ze by se neco podniklo...? :o)
fabina26
19. bře 2016
Ahoj, tak určitě se něco podniknout mužem 🙂
andelka
19. bře 2016
Já mám děti 4 a 6 let. Bohužel často nemocní od podzimu do léta,takže se moc plánovaně nedruzime. :-| ale třeba nějaké tipy kam vyrazit když se zadari a jsou zdraví by byly fajn. Kam rádi chodite?
lucysmidkova
20. bře 2016
Ja mam jen dvouleté 😊
natalisi
20. bře 2016
Ahoj holky, ráda se seznámím, klidně pište do zpráv .Mám 25 let a 5 měsíční holčičku.Bydlím kousek za globusem.Těšíme se.
jajita
27. bře 2016
Ahoj holky, omlouvam se za prodlevu. My jsme z Marianskych hor jinak. Jak prozivate Velikonoce? Dneska je krasne venku tak se chceme provetrat venku. Co mate v planu Vy?
lucysmidkova
27. bře 2016
@jajita ahoj odkud z Mariánek? To můžeme někam zajit 😊 my jsme doma bid ma mala alergii nebo nemoc
eunka
29. bře 2016
Ahoj holky, od příštího týdne mi začíná mateřská.Mám chlapečka (chlapa) 🙂 v červu 6 let.Teď v červnu čekáme druhé miminko.Jsem z centra...Ráda se seznámím s nějakýma maminkama 🙂
lucysmidkova
29. bře 2016
@eunka ahoj odkud jsi? 😊 gratuluji k miminku. Ja mam 2 letou dcerku
eunka
29. bře 2016
Děkuji 🙂 ..Bydlíme kousek od důl Jindřich.
eunka
29. bře 2016