Hledám kamarádku z Prahy 4

mjanisova
14. kvě 2019

Ahoj holky, hledám fajn kamarádku maminku na společné kočárkováni, sport atd. Budu se těšit jsem ze Spořilova.

sudylichozrout
14. kvě 2019

@mjanisova cau, ja jsem z Chodova, tak bychom mohly dat nekdy nejakou prochazku 🙂

pe_tu_ss_ka
14. kvě 2019

@mjanisova ahoj, rádi se přidáme, my jsme z Hodkoviček 🙂

mjanisova
autor
14. kvě 2019

@pe_tu_ss_ka Ahoj, to bude fajn jsem v Praze krátce a nikoho tu neznam😉

zavodnice
14. kvě 2019

Taky Chodov.

pe_tu_ss_ka
14. kvě 2019

@mjanisova teď jsme u rodičů mimo Prahu, ale můžeme se domluvit po neděli? 😊

g0ld
14. kvě 2019

Ahoj, taky jsme ze Spořilova. Rádi se připojíme 🙂

fatal_error
Autor odpověď smazal
Zobraz
pe_tu_ss_ka
29. kvě 2019

Tak my s malým můžeme kdykoli dopoledne (to má první delší spaní) a pak kolem oběda až do 3, s výjimkou několika dní, kdy musíme na rehabilitaci nebo na kontrolu k dětské, ale to je vždy otaua 30 minut 🙂

registr_ace
28. kvě 2020

@mjanisova ahoj...mam zatim miminko porad v brisku, ale snad o nevadi..v praze moc kamaradek nemam, tak se rada seznamim 🙂 napis klido soukromou zpravu..zatim 👋🏻

daasqua
28. kvě 2020

Ahoj, já jsem ze Záběhlic kousek od Hamru, na Spořilov často chodíme. Už máš prcka nebo ještě čekáš?

registr_ace
28. kvě 2020

@daasqua ahoj..ted si nejsem jista, jestli je ta zorava pro me, jelikoz jsem po roce odpovedela ve skupine a nebo teda do skupiny 😅

daasqua
28. kvě 2020

@registr_ace Ahá, já si nevšimla, že je to stará diskuze 😀 Klidně se můžeme taky seznámit, akorát už mám skoro 2r dceru 😀 O mimčo se snažíme, tak uvidíme, zda se zadaří.

mjanisova
autor
28. kvě 2020

@daasqua Ahoj, taky se ráda seznámím jsem přímo ze Spořilova bydlím kousek od Roztyláku🙂 Mám 1,5 letou holčičku.

antonin000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lumpicek01
27. pro 2021

Ahoj, hledám kamarádku Chodov, Kunratice procházky, hřiště... Děti 3 a 1,5 roku