• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Proseku. Najdu?

30. května 2012 
Ahoj, hledám kamarádku na společné procházky s dětmi. Mám 13 měsíční holčičku. Nejlépe na Proseku :slight_smile:
29. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj je mi 28 let a jsem těhotná termín mám v červenci a ráda bych našla kamarádku :slight_smile: bydlím na Ládví takže kousek od Proseka a mám auto takže není problem :slight_smile: Budu ráda když se ozveš :slight_smile:
31. led 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,já jsem bydlela do nedávna na Proseku,ale ted jsem v Letňanech,takže kousek. Mám 13měsíčního kluka. Tak jestli chcete někam zajít neni problém :slight_smile:
29. únor 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, bydlím na Ládví a mám 15 měsíční dceru a v okolí nemám žádnou kamarádku s dítětem na procházky. Tak se hlásíme :wink:. Lucka a Lucka
29. únor 2012 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@midoo13 Ahoooj, my bydlíme asi 10 km od Letnaň, konkrétně v Nové Vsi. Bydlíme tu krátce a zatim tu nikoho neznáme :unamused: No a koukám, že máš stejně starého chlapečka :slight_smile: Mému broučkovi je taky 13 měsíců :slight_smile: Tak kdyby si chtěla, písni. Budeme rádi :slight_smile:
6. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mám 6ti měsíční miminko a ráda bych našla kamarádku z okolí Proseka na procházky s kočárkem
30. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek