• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Prostějova a okolí

26. května 2017 
Ahoj holky, jmenuji se Katka, je mi 29let, jsem svobodná a bezdětná a touhle cestou zkouším najít kamarádku na pokec u kávy, procházky, nákupy atd.Tak pokud by byl zájem budu ráda.
13. zář 2012 ve 21:20  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jmenuji se Marcela,bydlím kousek od Prostějova,je mi 34 let,jsem vdaná se 2 dětmi,momentálně na mateřské s mladší dcerkou,která má necelý 1,5 roku,starší je poslední rok ve školce.Taky bych uvítala nějakou kámošku na pokec.Občas bych potřebovala "vypadnout",protože mi to někdy leze "na mozek".tak uvidíme.........
13. zář 2012 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcaterianni
Ahoj,napsala jsem Ti zpravu.
13. zář 2012 ve 22:35  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já taky nějaký čas hledám kamarádku z Pv,ale ted asi nebudu mít nějakou dobu čas,páč mám termín,ale moc ráda bych někdy na kafe zašla.Vrátila jsem se z Anglie a nikoho tu nemám a kafíčka a nákupy mi mooooc chybí.Jinak je mi 27 a čekám na své první dítko a jsem přímo z Pv
14. zář 2012 v 18:47  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destovakapka Ahojky,máš ode mě zprávu
14. zář 2012 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanicka27 tak ti přeji dobrý a rychlý porod,já jsem byla v Prostějově s porodnicí spokojená :slight_smile:
14. zář 2012 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcaterianni jé děkuji,to ted bude potřeba,jen aby se to vyplnilo.O pv porodnice jsem slyšela jen klady,tak doufám,že se mi potvrdí :slight_smile:
15. zář 2012 v 16:39  •  čeká miminko, termín má v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@destovakapka Ahojky,také hledám kamarádku,jsem přímo z PV.Pokud máš zájem,budu ráda když písneš:slight_smile:
19. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky, je mi 30 a mám mylýho 9měsíčního rošťáka Jindřiška. Sice nebydlím přímo v PV,ale jsem tam často-mám zde rodiče.
takže: až bude trošku tepleji - alespoň pár stupňů nad nulou, zašla bych na kafe :slight_smile:
máte vytipovany nějaky kavárny, že joooo? já jich znám hodně, ale nekuřácké ne, jen tuším zmrzlina Florida???
23. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: také hledám kamarádku z Pv na kafíčk,nakupování a třeba i vínko:wink:.Jmenují se Renata ,je mi 21 a mám malou holčičku jménem Emma (2roky). Tak snad na tuhle stránku ještě čučíte a písnete.
13. kvě 2013 v 15:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .. Sešly jste se? :slight_smile: Hledám také někoho v PV na pokec, setkání, procházku s dětma, mám mimčo, za pár dní má 7 měsíců. Je mi 25. Kdyžtak mi písněte, budu ráda :slight_smile:
12. únor 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky hledám taky kamarádku, bydlím přímo v Prostějově, mimčo teprve čekám, termín mám začátkem října.
21. čer 2014 ve 21:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky rada najdu novou kamaradku. Nebydlim primo v Pv, ale kousicek. Je mi 28 a jsem vdana :slight_smile:. Mame dcerku ma 4 mesice.
30. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,chodíte sem jeste někdo ? :blush:
21. srp 2015 ve 14:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy, ještě tu nějaká hledáte kamarádku? Ráda bych touto cestou našla nějakou pohodovou kamošku se smyslem pro humor.. :slight_smile: jsem přímo z Prostějova.
16. črc 2016 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: také hledám, mám dítko 17 měsíců:slight_smile:
26. kvě ve 20:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek