• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Tábora a okolí :)

31. července 2014 
Ahoj všem. Přestěhovala jsem se před měsícem s manželem do Tábora, kvůli jeho práci, ale bohužel tu nikoho neznám a tak hledám kamarádku s mimčem i bez. Mimčo bychom už také chtěli, ale kvůli mé škole se budeme snažit až tak od Vánoc, ale ráda kamarádce vypomůžu. Hlídala jsem už spoustu prcků takže k dětem mám určitě kladný vztah :slight_smile:. Každopádně hledám hlavně kamarádku na společné "cokoliv". :slight_smile: Bohužel ještě v Táboře nemám práci, ale za to zase spoustu volného času :grinning: Je mi 28, jsem čerstvě vdaná a mám ráda společnost a občas jsem náladová :D Ale snad to nikoho neodradí :grinning: Jsem ve znamení ryb a toto znamení mě fakt přesně vystihuje takže pokud o mě ještě chcete něco vědět - stačí si přečíst horoskop :grinning: Né dělám si srandu. Ráda se skamarádím s každým, kdo má zájem :slight_smile:
31. črc 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Nikdo se nechce kamarádit? :slight_smile:
1. srp 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj myslím že moc lidí z Tábora tu není, teda alespoň co sem koukala.. Já sem z Milevska to máš pár kyláků, taky sem tu koukala kdo je z okolí ale nic moc sem nenašla.. :grinning:
2. srp 2013 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale chce .. ahoj .. já jsem z Bořetína to je 30 km ...
5. srp 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přečetla jsem si tvůj inzerát a tak hned odepisuji. Bydlím kousek od Tábora a jsem momentálně na mateřské s roční dcerkou. Moc ráda bych se s Tebou seznámila..jsem taky ve znamení Ryb a je mi 32 let.)
10. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca
Zdravím, chci se kamarádit:slight_smile: Přistěhovala jsem se do Tábora za práci a určitě bych chtěla poznat novou osobu, třeba si padneme do noty:slight_smile: Tak jestli budeš mít zájem, tak se ozvi:wink: Já tedy nevím, jak to tady funguje, zaregistrovala jsem se jen abych si napsala, takže doufám, že dostaneš můj mail a napíšeš:slight_smile: Zatím pa, Natálka
27. led 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marivannn Ahoj jsem vůbec netušila, že tady na toto ještě někdo odpoví :sweat_smile: každopádně ráda se seznámím. :slight_smile: Nemám sice teď moc času, protože ještě dodělávám školu, ale dobrá kamarádka se vždycky hodí :wink:
27. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natalievej Ahoj Natálko. Taky se chci kamarádit. Jak už jsem psala výše dodělávám školu takže nemám teď moc času, ale na kafíčko popř. nějakej aktivní odpočinek si čas najdu vždycky. :slight_smile: Nechceš jít tento týden třeba cvičit :slight_smile:
27. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca Kam chodíš cvičit? Ráda bych začala chodit sem: http://www.sportcentrum-tabor.cz/ do posilovny a na ten alpinning.. Ale sama jsem se ještě nerozhoupala:slight_smile:
28. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natalievej No já ještě nikam :grinning: Půjdu kamkoliv kromě jógy - z toho mě bolej záda :slight_smile: chtěla jsem jednou týdně na něco dynamyčtějšího a jednou týdně nějaký posilování a ve dnech kromě úterý a pátku :slight_smile:
28. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@natalievej Tak co čtvrtek alpinning? 19-20? :sunglasses:
28. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsem z Ta.:o))
28. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkaef A nechodíš někam cvičit, že bychom vyrazily hromadně :grinning: nebo můžem dát jenom kafčo :wink: Aspoň bude sranda :slight_smile:
28. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca chodím na stepaerobic a je to záhul.Perfektní cvičitelka a skvělá choreografie i s posilováním. :o))
28. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkaef Ahoj, já jsem z Veselí to je 25 km to je kousek, mě je 33 let a čákáme miminko v květnu, zatím jsem na rizikovém těh. takže na to cvičení se zatím nepřidm ale ráda bych tě poznala blíž. A světe div se, jsem také ryba. :grinning:
28. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatik1 ahojky asi jsi to chtěla napsat ...... :o)))))
@kakamilca

Já jsem v býku!!! :o)))
28. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca Holky, klidně můžeme i na cvičení i na kafčo.. Končím v práci kolem 5, takže tak nějak potom mohu cokoliv:slight_smile: Můžeme třeba dnes na to kafčo, co vy na to, dámy? A tam bychom se domluvily co a jak dál:wink:
28. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natalievej
@zlatik1 Jojo Veselí taky znám :slight_smile: No tak jo na kafe můžem. Já končím v práci v 15:30 takže klidně něco podnikneme aspoň se odreaguju a budu mít chuť do učení :wink:
28. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkaef Tak sepaerobik bych taky mohla. Kdy chodíš? Jo to kafčo pro tebe platí taky :grinning:
28. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca hodím úterky.Je to na sojčáku od půl sedmé,ale chce se to nahlásit předem,aby bylo místo.
Kde bydlíš?
28. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkaef No u mě tyhle názvy ještě moc neuspějou :grinning: co já vim kde je sojčák :grinning: Bydlím v čekanicích.
28. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca tam jezdím na nehty. :o)
Sojčák je sídliště za Kauflandem....víš??
A nebo bys to měla blíž na cvíčo na zimák. :o))
To je pražské sídliště.
28. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkaef No mě je v podstatě jedno jsem mobilní takže no problem. sojčák by šel :grinning: tam jak je zimák a tak tak tam se moc ještě neorientuju :slight_smile: Na nehty jo??? Já hledám taky nehtařku :grinning:
28. led 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca no nehtřka hledá zákaznice! :o))
Je moc šikovná už k ní chodím spoustu let.
Bydlí po Vyhlídkou v bytovce.Je na mateřské a pracuje doma. :o)))
28. led 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkaef No tak to by jsme měli domluvit :slight_smile: Kolik chce za nehtíky? A kdy jdeš cvičit - dneska?
28. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca za nehtíky chce cca 550 Kč.
Jj dnes jdu cvičit chceš jít taky? Zkusila bych to domluvit s cvičitelkou.
28. led 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkaef No dneska by to bylo asi dost narychlo v pátek mám zkoušku tak radši ne :slight_smile: Domluvíš to s ní na příští týden? :sweat_smile:
28. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca příští týden je v zahraničí,tak až na ten další? ;o)
28. led 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkaef tak jo tak ten další :slight_smile: To už si ale musím napsat do diářku :grinning:
28. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkaef Já jsem ještě našla že Dance aerobik je na Mederovým vrchu na základce - úterý od 18ti :slight_smile: Tak tam by jsme mohly jít příští týden :wink:
JO A CO TO KAFE HOLKY??? :confused:
28. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakamilca
@lenkaef
Jsem pro zajít na kávu. Navrhuji v 17:00, že bychom daly sraz na Křižíkově náměstí u Brány času (socha kola ve čtverci a svítí :slight_smile: )
28. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek