• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku ze Znojma

Jsem nová ve Znojmě
Ahojky já jsem se přistěhovala do Znojma mám 2 holky Anetku té je 6 let a příští rok de do školy a Markétku ta má 5 měsíců budeme rádi když zde najdeme náké kamarády na povídání vycházky nebo rady kam s dětmi ve Znojmě občas nevím co s volným dnem budu ráda za odpovědi na email i za radu zda je tu náké cvičení děkuji jana janulenkaaa@e­mail.cz
7. pro 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jmnuji se Jana mam 3letého syna. Bydlím už tři roky v Suchohrdlech u Znojma a nemám tu žádnou kamarádku. Jestli máš o mě zájem tak mi odepiš.
12. lis 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Jmenuji se janka a pochazim z chebu rada bych se seznámila s kamarádkou na dalku to nejradeji ze Znojma k dopisovani ,vyletum a taky dovoléné nemyslete si o mě něco špatného chybí mi kamarádka na dalku proč zrovna znojmo?je to hezké město budu rada když mě přijmnete mezi vas budu rada když mi někdo z vas odepiše janasvobodova121@seznam .cz děkují a budu se těšit na odpověd. :slight_smile:
19. črc 2015 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,najdu tu nějakou kamarádku? na ven,na hřiště z dětmi,nebo si posedět na kávu. V dobrém i ve zlém stát při sobě. Mužeš mi napsat na E-mail. Budu se těšit.Přeji hezký den
7. led 2016 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty". Poznámka admina: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
Tvůj příspěvek