• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám mamču na procházky, Praha 10 - Strašnice

9. října 2014 
Ahojky , hledám maminku na procházky v Praze 10 - Strašnice ( bydlím kousek od Strašnického krematoria ). Je mi 24 let a mám 4 měsíčního Tadeáška. Celé dny jsme tu sami, bydlíme tady přes rok - pocházíme z Ostravy. Máme tady krásný nový Malešický park na procházky, ale samotnou mě to nebaví
22. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubema ahojky, zrovna jsem u našich v Praze a celé dopoledne jsme byli s klukama v Gutovce. Maminek je tam od rána plno, tak zajdi tam :wink: Lepší než být doma když je tak krásně :wink: Zítra dopo tam budeme zase :sunglasses:
22. kvě 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus oslovit maminky ve skupině Praha, má to větší naději, než založení diskuze. :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/group/932/detail/
22. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bubemo bydlim kousek od Gutovky a jsme se Samem taky často sami a budeme rádi za kamarády. Je mi 28 a Samíčkovi 7 měsíců. Klidně mi napiš na mail petula29@seznam.cz
26. zář 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Prahy 3 - Žižkov ( Ohrada). Je mi 25 let a synovi 5měsíců...tak rádi půjdeme s někým na prochajdu . :slight_smile:
9. říj 2014 ve 21:21  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek