Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám maminku (a snad i kamarádku), Benátky nad Jizerou

soda365
30. bře 2015

Ahojky, hledám maminku/kamarádku v Benátkách nad Jizerou, protože tu již nějaký čas bydlím a stále jsem si nenašla kamarádku s podobnými problémy a v podobné situaci. Občas trrpím pocitem, že jsem mírně sama a manžel je z toho také nešťastný. Já jsem se přestěhovala za manželem, seznamuji se poměrně pomalu a moje rodina (sestra a mamka žijí jinde). Pokud je někdo v podobné situaci, tak se ozvěte a já ráda vyrazím ven seznámit se. Snad nezakládám duplikované téma, kdyby ano klidně mě přesměrujte 🙂
Díky moc a budu se moc těšit 🙂

lavita
30. bře 2015

ahoj, já jsem sice trochu dál,ale kdyby sis chtěla třeba psát, budu ráda 🙂 ivča

irca03
9. dub 2015

@soda365 Ahojky, jsem ze Kbela, tak že kousek🙂 jsem tady 5let a také tady nikoho neznám 🙂 i když mám 3 děti, tak někdy mi je taky docela smutno. Rada si budu psát, nebo zajdu na kafe 🙂 🙂

tamonisi
28. dub 2016

Ahojky jsou tu nějaké maminky z Benátek nad jizerou a nebo z Kbel? budeme se příští měsíc stěhovat a ráda bych se seznámila, mám 2 děti 5let a 16měsícu obě holky. já 30let. děkuji 🙂

soda365
autor
28. dub 2016

@tamonisi jsem přímo z Benátek nad Jizerou (bydlím nahoře na Husově náměstí), v červnu mi bude 26 let a mám skoro 7 měsíců starého chlapečka - můžeme spolu jezdit s kočáry nebo zajdeme třeba na kafe (pokud Ti nevadí, že mám o tolik mladší dítě) .. Kam se přesně přestěhujete?

irca03
28. dub 2016

Ahojky, jsem ze Kbela. mám 5letou holčičku, skoro 2letého klučika a ještě 14letého kluka .-) kupa dětí. Kam se stěhuješ ty? jo ale jsem teda starší 36let.

soda365
autor
28. dub 2016

@irca03 a nechodíš s tím dvouletým třeba na cvičení do mateřského centra v Benátkách - my tam teď začali s Tadeáškem chodit.. každopádně promiň, že jsem neodpovídala - taky můžeme třeba vyrazit na kafe nebo na procházku (pokud Ti nevadí, že jsem trošičku mladší) 🙂 bydlím nahoře (Husovo náměstí) v Benátkách v domě, kde je cukrárna Kakoska - nevím jestli to tam znáš...

tamonisi
28. dub 2016

@soda365 ahojky do kbel,benatky vubec neznam. ale urcite se muzem sejit rada te poznam. 🙂

tamonisi
28. dub 2016

@irca03 ahojky taky se stehujem do kbel tak to budem kousek od sebe,rada te poznam.

irca03
29. dub 2016

@tamonisi tak to se těším 🙂 tak dej vědět, kde jsi a jak se máte 🙂))

irca03
29. dub 2016

@soda365 jojo, tam jsem chodila, ale pak jsem jezdila hodně s tetou po doktorech, tak jsme to přerušili. zrovna včera jsem byla v cukrárně koupit zákusky 🙂)

irca03
29. dub 2016

@irca03 jo a kam malá teda ta 5letá bude chodit do školky?? 😉 😉

tamonisi
29. dub 2016

@irca03 ahojky urcite dam vedet hned jak se trosku zabydlime, to stehovani a vybalovani je strasne 🙂 no prave mala jeste chodi v neratovicich a ted od kvetna bude doma. chtela bych aby od zari chodila v benatkach ale asi uz se prihlasky davaly tak uvidim. z kbel jede nejaky autobus do mesta?

irca03
29. dub 2016

no zápis byl do školek, ale kdyby ses tam stavila, nebo Ti dám telefon na ředitelku a můžeš ji zavolat a ona ti poví. autobysy jezdí hodně, ale pěšo to taky není daleko, chodíme takhle hodně. no stěhování je děs, ale zas si to člověk pořádně přebere a vyhází plno věcí - pak se mu i uleví 😀

tamonisi
29. dub 2016

@irca03 dekuji tak az budem bydlet ozvu se a telefon na reditelku bych si urcite vzala az se potkame. hezky den

irca03
29. dub 2016

Tak krásný víkend a hezké stěhování ahojky 😎

Sem začni psát odpověď...

Odešli