Hledám maminku kamarádku Úvaly, Klánovice okolí

akinaa
14. lis 2018

Ahoj, hledám kamarádku, na pokec a na procházky s dětmi.. Synovi je rok a půl. Nečekám smršť odpovědí ale budu ráda když se někdo ozve s malým dítětem. Jsme tu noví a nikoho tu v okolí neznáme.

janey007
2. pro 2018

@akinaa Dobrý den, odkud jste a co vás zajímá? My žijeme asi čtyři roky v Újezdě nad Lesy. Mam dvě děti, tři roky a deset měsíců. Akorát jsou teď pořád nemocní, od té doby, co zacala školka....

akinaa
autor
2. pro 2018

Dobrý den, jsem z Úval. Syn mi teď taky stonal, měl rýmu 2x za sebou, jinak chodíme na dětskou jógu, na dlouhé procházky, dyž je čas něco si přečtu, ale to s dítětem moc nejde přes den, baví mě vaření, pečení, dřív jsem chodila na břišní tance, jezdila na bruslích, turistika, výlety, kino, teď jsem se víc začala zajímat o čínskou medicínu a homeopatii, je toho víc. Ráda se podívám občas v Tv na Popelku, jako relax když malej spí🙂) A co zajímá Vás?

janey007
2. pro 2018

@akinaa tak to máte dost zájmu 🙂 já přiznávám, že ráda vařím, každý den se tím pádem v kuchyni stráví dost času. Starší dcerka už toho hodně odkoukala a vaří se mnou, mladší se nám zatím spíš plete pod nohama 🙂 na dlouhé procházky jsem chodívala, dokud byla starší v kočárku, teď zase tolik neujde. Nicméně máme rádi různá hřiště v okolí. mladší ještě kojim a u kojení se snažím číst knížky, protože mám obavu, ze pak už neprectu asi nic. Spis odpočinkovou literaturu, chodíme s dcerkou do knihovny, snažím se jí k tomu vest. Líbí se mi váš zájem o homeopatii, sama ji často využívám, navstevuji i homeopatku, ale hlouběji se o to nezajímám... Resp. sama to nestuduji....