Hledám maminku malého miminka, která by si chtěla dopisovat

petul88
3. čer 2018

Ahoj holky, hledam nejakou kamaradku na dopisovani. Jsem maminkou temer tydenniho mimca a trilete holcicky a rada bych nasla nekoho, s kym bych mohla sdilet kazdodenni starosti a radosti, ktere se tykaji i netykaji nasich ratolesti, at je nam na te materske veseleji.🙂 A potrebuju si udrzovat mozek v chodu, tak jsem si rikala, ze by bylo fajn si s nekym psat. Rada ctu vse mozne, bavi me vymyslet pro dcerku ruzne aktivity, zajima me psychologie, seberozvoj, ale taky rada jim, spim a nekdy jen tupe ziram do neznama a jsem rada, ze jsem rada.🙂 Tak co, najde se nekdo??

terka2018
3. čer 2018

Klidne napis 🙂 mam chlapecka 2 mesice.

littleice
3. čer 2018

Ahoj, ráda si popíšu. Zatím dítko nemám, ale už brzy bude na světě 🙂

calvac
3. čer 2018

@littleice Ahoj,mam kluky 7 let a 3 mesice,jsem z Tesina kousek od Tebe.

calvac
3. čer 2018

@calvac pardon,spatne odeslana zprava. Omlouvam se.

calvac
3. čer 2018

@littleice pardon,omyl.

calvac
3. čer 2018

@petul88 ahoj,mam kluky sedm let a tri mesice,bydlim kousek od tebe v Tesine

bartakova_veronika
5. čer 2018

tak to bohužel asi do této skupiny nezapadám .. mám doma 7. měsíční dcerku ... ale byla tak maličká že vypadá tak na 3 - 4 měsíční miminko :D a vlastně ve všem je opožděná ... proto také musíme cvičit vojtovu metodu ...

petul88
autor
6. čer 2018

Dekuju ze ste se ozvaly, postupne vam vsem napisu! 🙂

kaculka2014
6. čer 2018

Klidne napiš 🙂

roxolanka
6. čer 2018

I ja si budu rada dopisovat ☺ Jsem na rodicovske s rok a pul starym prckem Jonasem. Jmenuju se Tereza a je mi 29 let. Taky rada ctu a bavi me vymyslet aktivity pro prcka. Rada chodim na dlooouhe prochazky a jezdim po vyletech. Obcas ale taky rada jen tak vypnu a nic nedelam. Kamaradek moc nemam, vsechny se mi rozprchly do ruznych koutu Cech a sveta, tak budu za dopisovani rada 😊