Hledám maminku na pokec, Praha 10,15

Ahoj. Jsem z Horních Měcholup a mám 2,5 letého syna.Hledám někoho na pokec a společníka pro mého klučinu.Chození na hřiště,chození do dětských koutků a tak.Budu moc a moc ráda když se někdo ozve.Tak pište,pište.
mili.21
7. čer 2011
@helenabel
Ahojky odkud jsi, mám 3 letého klučíka a čekáme druhé termín listopad 😃
danca07
7. čer 2011
@helenabel
Ahoj, jsem ze Záběhlic, mám 3,5 letá dvojčata kluky, tak kdybys ještě měla zájem, budu ráda, když se ozveš.
andilekjoja
7. črc 2011
Ahoj!
Jééj dvojčatá.Tak to si ani neviem predstaviť jak to musí byť náročné.
Pochádzam z Východnho Slovenska a v Prahe žijem 5 rokov.
Zatiaľ mám iba 1 kámošku s bábätkom ,ale tá býva "až " Chodove a tiež samozrejme nemá vždy čas
Ja bývam na Kubánskom nám. a mám 7 týždňové dievčatko Ladunku.
Čeština mi nerobí problém,ale koli tomu aby malá rozumela obom jazykom zatial hovorím viac slovensky ako česky.
Jozefína
sugar88
16. lis 2011
@helenabel ahojky jmenuji se aneta a bydlime v petrovicich taky mam uz dve deti 2,5 rocneho chlapecka a ted v zari se nam narodila holcicka ty budes ted asi nekdy rodit tak preji hodne stesti a pokud budes mit zajem taks e ozvi budu rada ahoj
misahe
30. led 2012
@sugar88 Ahojky, já jsem se nedávno přistěhovala do Petrovic a v březnu čekáme holčičku. V Petrovicích nikoho neznám, ráda bych poznala někoho kdo poradí kam vyrazit s kočárkem a tak 🙂. Budu ráda když se ozveš.
sugar88
30. led 2012
ahoj rada se s tebou seznamim ja uz mam ted dve deticky chlapecka a holcicku ty cekas prvni nebo uz druhe?na jake ulici bydlite?chodite nakupovat do alberta?my chodime pravidelne ven kazdyy den tak se muzeme nekdy domluvit a potkat
svija
8. bře 2013
@sugar88, @mili.21, @helenabel - ahoj, já jsem z Hostivaře, mám dva kluky a hodila by se mi nějaká kámoška bydlící blízko mě. Nějak mi teď všichni nastoupili zpátky do práce.
mili.21
8. bře 2013
@svija ahojky, jak mas stare kluky? Tak vyrazime nekdy na prochajdu 🙂
svija
8. bře 2013
@mili.21 - staršímu budou v květnu 4 roky a mladšímu je teprve 9 měsíců. A ráda vyrazím 🙂 . Odkud jsi
mili.21
9. bře 2013
@svija jsme ze skalky,muzem vyrazit do lesoparku 🙂
abby003
10. bře 2013
@danca07 ahojky, jeste jsi v Zabehlicich? Hledam nekoho z okolo na kafco, pokec a rady🙂
svija
10. bře 2013
@mili.21 - rádi vyrazíme do lesopraku, bydlíme hned vedle něj. Napíšu ti do IP.
danca07
13. bře 2013
@abby003 bydlím v Záběhlicích, klukům už je pět, ale moje ségra má teď 4měsíční holčičku, tak jsem si trochu oživila miminkovský zkušenosti. Ráda se s tebou sejdu.
abby003
18. bře 2013
Ahoj, tak to chapu, ja mit segru se zkusenostmi, tak ji zdiram o informace furt😉 chodis na kafco nekde tady? Ja ani nevim, jestli tady neco krom husy je. Nebo muzem jit ven na prochazku i s klukama, jak se ti chce😉 lenka
monivo
18. bře 2013
Taky jsem z Hostivaře, konkrétně ze Slunečného vršku.
bebe3
18. bře 2013
Ahoj holky, až se trochu vyčasí, tak bych ráda vyrazila s kočárkem jak do Hostivaře, tak do Záběhlic či kolem Skalky, mám 2 děti a jsem také z Prahy 10. Kdyžtak písněte do IP.
svija
19. bře 2013
@monivo - tak to bydlíme kousek od sebe. Já bydlím kousek od Lidlu 🙂 .
matilduska
5. čer 2013
Ahoj holky, ja sa rada pridam, byvam na Slavii, ale prifrcime dopravou kamkolvek, mam 3 mesacneho synceka a rada si spestrim cas poklabosenim, spolocnym kocarkovanim atd. Sa ozvite.
amalena
22. led 2014
ahojky moc zdravím i já jsem z Hostivaře, bydlím kousek od Lidlu a nákupního centra taškent, a ráda bych zašla taky s nějakou fajn maminou na procházku nebo tak 🙂) Mám 9 měsíční holčičku Dominičku, kdyby jste někdo chtěl vyrazit ozvěte se mi na meil :
adrinka06
3. únor 2014
ahoj holky, bydlim na Zahradním městě a ráda zajdu s někým na hřiště nebo do Koalacafé, mam syna 2,5roku a prodavam po něm spoustu oblečení, ale mam i neutralní pro holčičku 😉 budu rada když napíšete
adrinka06
13. dub 2014
holky mam tady antikoncepci Jangee , jedno platíčko cely a druhy pulka vybraná, tak pokud mate zájem, muzu predat Praha 10 nebo muzem jit s detmi ven, nic zato nechci
adrinka06
13. dub 2014
@helenabel ahoj ráda pujdu, bydlim na zahradáku, memu Tomikovi taky budou tři roky