• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku na pokec, Praha 10,15

13. dubna 2014 
Ahoj. Jsem z Horních Měcholup a mám 2,5 letého syna.Hledám někoho na pokec a společníka pro mého klučinu.Chození na hřiště,chození do dětských koutků a tak.Budu moc a moc ráda když se někdo ozve.Tak pište,pište.
3. kvě 2011 ve 13:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helenabel
Ahojky odkud jsi, mám 3 letého klučíka a čekáme druhé termín listopad :grinning:
7. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helenabel
Ahoj, jsem ze Záběhlic, mám 3,5 letá dvojčata kluky, tak kdybys ještě měla zájem, budu ráda, když se ozveš.
8. čer 2011 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Jééj dvojčatá.Tak to si ani neviem predstaviť jak to musí byť náročné.
Pochádzam z Východnho Slovenska a v Prahe žijem 5 rokov.
Zatiaľ mám iba 1 kámošku s bábätkom ,ale tá býva "až " Chodove a tiež samozrejme nemá vždy čas
Ja bývam na Kubánskom nám. a mám 7 týždňové dievčatko Ladunku.
Čeština mi nerobí problém,ale koli tomu aby malá rozumela obom jazykom zatial hovorím viac slovensky ako česky.
Jozefína
7. črc 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helenabel ahojky jmenuji se aneta a bydlime v petrovicich taky mam uz dve deti 2,5 rocneho chlapecka a ted v zari se nam narodila holcicka ty budes ted asi nekdy rodit tak preji hodne stesti a pokud budes mit zajem taks e ozvi budu rada ahoj
16. lis 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sugar88 Ahojky, já jsem se nedávno přistěhovala do Petrovic a v březnu čekáme holčičku. V Petrovicích nikoho neznám, ráda bych poznala někoho kdo poradí kam vyrazit s kočárkem a tak :slight_smile:. Budu ráda když se ozveš.
30. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rada se s tebou seznamim ja uz mam ted dve deticky chlapecka a holcicku ty cekas prvni nebo uz druhe?na jake ulici bydlite?chodite nakupovat do alberta?my chodime pravidelne ven kazdyy den tak se muzeme nekdy domluvit a potkat
30. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sugar88, @mili.21, @helenabel - ahoj, já jsem z Hostivaře, mám dva kluky a hodila by se mi nějaká kámoška bydlící blízko mě. Nějak mi teď všichni nastoupili zpátky do práce.
8. bře 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija ahojky, jak mas stare kluky? Tak vyrazime nekdy na prochajdu :slight_smile:
8. bře 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 - staršímu budou v květnu 4 roky a mladšímu je teprve 9 měsíců. A ráda vyrazím :slight_smile: . Odkud jsi
8. bře 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija jsme ze skalky,muzem vyrazit do lesoparku :slight_smile:
9. bře 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danca07 ahojky, jeste jsi v Zabehlicich? Hledam nekoho z okolo na kafco, pokec a rady:slight_smile:
10. bře 2013 v 11:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 - rádi vyrazíme do lesopraku, bydlíme hned vedle něj. Napíšu ti do IP.
10. bře 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abby003 bydlím v Záběhlicích, klukům už je pět, ale moje ségra má teď 4měsíční holčičku, tak jsem si trochu oživila miminkovský zkušenosti. Ráda se s tebou sejdu.
13. bře 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to chapu, ja mit segru se zkusenostmi, tak ji zdiram o informace furt;) chodis na kafco nekde tady? Ja ani nevim, jestli tady neco krom husy je. Nebo muzem jit ven na prochazku i s klukama, jak se ti chce;) lenka
18. bře 2013 v 07:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem z Hostivaře, konkrétně ze Slunečného vršku.
18. bře 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, až se trochu vyčasí, tak bych ráda vyrazila s kočárkem jak do Hostivaře, tak do Záběhlic či kolem Skalky, mám 2 děti a jsem také z Prahy 10. Kdyžtak písněte do IP.
18. bře 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo - tak to bydlíme kousek od sebe. Já bydlím kousek od Lidlu :slight_smile: .
20. bře 2013 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja sa rada pridam, byvam na Slavii, ale prifrcime dopravou kamkolvek, mam 3 mesacneho synceka a rada si spestrim cas poklabosenim, spolocnym kocarkovanim atd. Sa ozvite.
5. čer 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moc zdravím i já jsem z Hostivaře, bydlím kousek od Lidlu a nákupního centra taškent, a ráda bych zašla taky s nějakou fajn maminou na procházku nebo tak :slight_smile:) Mám 9 měsíční holčičku Dominičku, kdyby jste někdo chtěl vyrazit ozvěte se mi na meil :
22. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, bydlim na Zahradním městě a ráda zajdu s někým na hřiště nebo do Koalacafé, mam syna 2,5roku a prodavam po něm spoustu oblečení, ale mam i neutralní pro holčičku :wink: budu rada když napíšete
3. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam tady antikoncepci Jangee , jedno platíčko cely a druhy pulka vybraná, tak pokud mate zájem, muzu predat Praha 10 nebo muzem jit s detmi ven, nic zato nechci
13. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helenabel ahoj ráda pujdu, bydlim na zahradáku, memu Tomikovi taky budou tři roky
13. dub 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek