• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku na pokec v Odolene Vodě a okolí

Ahoj holky,
jsem už trochu zoufalá. Přestěhovala jsem se s manželem na vesnici, kde je asi 200obyvatel, z toho 180 přes 70let... :frowning2: Nemůžu najít maminku na občasné procházky a pokec. Nebo na cvičení, je to jedno, hlavně myslet na něco jiného než nádobí, vaření, úklid... Manžel je úžasný, ale nějak nechápe, že jsem tu jak ve vězení. Lépe řečeno, mám autíčko, ale moje kamarádky mého věku nechápou, proč mám mimčo a nějak se to celé rozešlo, nebo jsou v cizině, na vejšce... atd..
Nenajde se tady nějaká maminka na pokec, probrání blbostí, sem tam si jít zacvičit a pod.? Mám miminko 9 měsíců, chlapečka, je to veselá kopa pořád se směje, rádi cestujeme, chodíme na procházky. Je námi smutno..
Děkuji za odpovědi
D
29. lis 2012 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus obejít pískoviště, třeba si s někým padneš do oka :wink: Nebo dětské centrum Sluníčko, určitě nejsi jediná maminka na Odolce... Držím palce!
29. lis 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bydlím kousek od Odolený vody a cítím se hodně podobně :slight_smile: Všechny kamarádky mam daleko :unamused:
Mám roční dceru Julii a hrozně moc miluje děti, tak i proto chci najít nějakou spřízněnou duši na výlety a procházky.
Auto mám, tak jsem i pojízdná :slight_smile:
Jana
2. pro 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jani, super, že jsi napsala... Jo kdyby to bylo tak snadné, zajít někam do centra, tak bych sem taky nelezla.. Ale tam právě většinou chodí dvojičky a moc mezi sebe nepouští cizí.. Už jsem to zkoušela. Taky jsem pojízdrná, tak pokud bys měla zájem dát srazík, napiš na mail. Asi to bude lepší..
Ahoj domi
7. pro 2012 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia ahojky, podobná diskuse už tu je :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/spolecny-termin-misto/maminky-odolena-voda-a-okoli/?page=8 akorát už tam nikdo moc nechodí :frowning2:
mám taky synka Tomáška ale je krapet starší, druhý je zatím "kočárkový" v korbičce, tak pokud nevadí, rádi na procházku/pokec zajdeme :wink: jsme tu už cca 2 a půl roku a taky tu v podstatě nikoho neznám..
nevadí, když se zeptám na věk? :sweat_smile: jen ze zvědavosti, jak píšeš, že tvoje kamarádky nechápou, že máš mimčo...
31. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia nevím, jestli si tvé odpovědi @vajul všimla.. pod příspěvkem, když dáš "odpověz" tak ta dotyčná osoba (po přihlášení) pak uvidí v "upozornění" , že někdo odepsal přímo jí, nebo že v nějakém příspěvku byla označena :wink:
31. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
jasně, že se můžeš zeptat :slight_smile: Je mi v červnu 25. A zatím všichni moji kamarádi si klepou na čelo, proč mám mimčo a jsem vdaná.. Ale když člověk potká člověka, se kterým cití, že je to ten fajn člověk do života, tak nad čím bych uvažovala...? Ano, taky bych chtěla do ciziny, kde jsou ted spolužáci ze vošky a střední i základky, taky bych chtěla někam na jazykový program.. Ale bud můžu mít jedno nebo druhé... A co je víc. Být rok v americe, nebo mít celý život ideálního partnera pro mne? Já si asi vybrala jinak, no.. Ale odstěhovala jsem se k němu a ted jsou všichni pryč a u nás ve vesnici je spousta důchodců (kterých si samo vážim), ale jen jedna maminka? A ta má poněkud zvláštní dítě.. Takové... Své... Jedou povyprávím...
A Ty jsi přímo z odolky?
3. led 2013 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia já si našla kámošku přímo z vesnice tady na MK, úplně náhodou:slight_smile: tak držím palce..jen jsme se ted v létě přestehovali a můžu začínat nanovo :unamused: @vajul to je náhoda, my bydleli v Řeži 9 let, akorát v létě jsme se přestěhovali do Prahy..musím říct,že se mi docela stýská..
3. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishah, to je náhoda, škoda, že už tady nebydlíš :unamused: My bydlíme nahoře na červený skále, líbí se mi tady, jen už jsou tady lidi jaksi v partičkách :unamused: Doufám, že až budem ja jaře chodit na hřiště, tak to bude lepší :slight_smile:
3. led 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajul tak určitě se s někým seznámíš, já teda bydlela v těch bytovkách naproti obchodu, hodně jsme chodili na to "lesní pískoviště" za našima domem a na červenku taky :wink: Kolik je prckovi?
4. led 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia a ty jsi přímo z Odolky? asi spíš ne, vid´, když píšeš vesnice s 200 obyvateli :grinning: No nic, já ti bohužel nepomůžu ani neporadím, z Odolky sice pocházím a doted´ tam bydlí mí rodiče a sestra, ale ta děti nemá :slight_smile: Ale dole do těch nových bytovek se přistěhovalo hodně mladých lidí a nahoře u školky, co je dětské hřiště, taky vždy chodilo hodně maminek, to by bylo, aby ses s někým neseznámila :slight_smile: (i když na druhou stranu, jsem ve stejné situaci, jen v Praze :slight_smile:, jsme tu 2 roky, mimčo mám půl roku a taky vůbec nikoho neznám, navíc nejsem ten typ, co sám oslovuje druhé lidi). Tak držím palce.
4. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 myslím,že v Praze je těžší se s někým seznámit..ve které části bydlíš?
4. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishah v Liboci, naštěstí to tu je takový jakoby separovaný "sídliště", maminek s kočárky hodně, ale já nějak nemám povahu na to se s někým dát jen tak do řeči :sweat_smile:
4. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishah
@vajul jinak v řeži mám dost kamarádů, i jednu kamarádku s ročním dítětem, ale ta se zas pro změnu odstěhovala do brna :grinning:
4. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak to bydlíme na opačným konci :sweat_smile: No, jako já docela pískoviště rozdýchávala, než jsem si zvykla,ale zas děti to prostě mají rádi..ale jako bábovičky máme dosud nepodepsané..holt, nejsem ten správnej písk. typ :grinning:
4. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishah tak stačí, když je maj podepsaný ostatní ne :grinning:
4. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 přesně tak :grinning: navíc děti mají mnohem lepší přehled, než já :grinning:
4. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Řež se fakt hodne rozrostla, my tam bydleli 9 roků, ze začátku to byla taková důchodcovská vesnice, pak tam postavili "satelit" a další domy a najednou bylo plno dětí :grinning: ještě,když se mi narodil syn, měla jsem pocit, že jsem pomalu jediná matka v obci :slight_smile: @aeliatak třeba i u vás se to rozrodí :wink:
4. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishah a znáš v řeži hrdých?
4. led 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka312
Ne, jsem z Veliké Vsi. A přesně vím, o čem mluvíš. Taky nejdu do kavárny a nekřičim, tak mě tady máte :grinning: Já bydlela v Praze na Ládví, tam to bylo fajn, zeleň a pod. A pak v Nuslích, což byla katastrofa. Samej ožrala, každé pondělí se vyhýbat na chodníku koláčům, ale zase tam bylo dost parků a pejskaři jsou dost ukecaní. Stačilo si někam stoupnout a házet psovi klacek a hned někdo přišel.. Tady... Když jdu po ulici, jen vidím, jak se hýbou závěsy :grinning:
4. led 2013 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishah
to jo, tady se zrodí leda dům pro seniory. Fakt tu není moc mladých lidí a těch pár co tu je, tak vidím každý den v tom pajzlu,co tu je... :frowning2: S těma se asi do řeči nedám, já abstinent :grinning: Ale třeba chodíme do letňan na plavání a tam je maminek a každá z jiného konce města.. Tak uvidíme.. Už jsem 10 měsíců nebyla venku na kávě nebo tak, krom práce a jedné svatby... :frowning2:
4. led 2013 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia Ahá, tak to už chápu, ve Velký Vsi chcíp pes, s prominutím :grinning: Ale na Vodolce to docela žije, jen chápu, že vypravovat se tam každý den na vycházky není úplně ono :unamused:
4. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 neznám, možná od vidění,ale jméno mi nic neříká :wink: @aelia vidíš, my bydlíme kousek od Motýlka :wink: jinak je tu fajn mateřské centrum Slunečnice, tam chodím s malou nacvičení, fakt jsem hodně spokojená..v pátek mají herničku s programem pro děti ( i kdy E.si nejradši stejně dělá co chce, holt ta hromada nových hraček je silnější,než nějaké říkanky)..jinak já jsem na "dovolené" už vlastně 6.rokem a přijde mi, že čím je dítě větší,tím to rychleji letí( a je s nima taky čím dály víc zábavy)
4. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishah no to já jen tak, kdyby náhodou :slight_smile: Jsou to jedni z těch starousedlíků :slight_smile:
4. led 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 a mají děti? jedna rodina s 3 dětma mě napadla :wink:
4. led 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishah no jasně, 3 děti, holka, kluk, holka, a ta nejstarší holka je moje spolužačka :slight_smile:
4. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishah Dceři je 13 měsíců :slight_smile: Tady na koníku jsem se seznámila s jednou maminou a ta taky bydlí v těch bytovkách :slight_smile:
4. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 doufám, že to na jaře až budem chodit na hřiště bude lepší. Chci teď s Julinkou chodit do řežečku na hudebníčka, tak tam taky asi miminy budou :slight_smile:
4. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia jee to jsem si myslela, že s věkem budeš trošku níž, když tě kamarádky nechápou :sweat_smile: náhodou krásný věk na mimčo :wink: za mě tedy ale taky spousta kamarádek nebo spolužaček neměly a nechtěly v tomto věku mimčo, kdy já měla prvního kluka a to mi bylo čerstvě o rok víc, když bylo malému měsíc.
jinak já jsem přímo z Odolky, Dolínku. na procházku či kafčo rádi zajdeme a ráda si poslechnu vyprávění o zvláštních dětech :slight_smile: jinak na Ládví to taky není daleko, pokud jsi tam bydlela třeba s rodiči a máš tam nějaké kamarádky. manželovi rodiče bydlí kousek vedle, na Střížkově. Já mám rodiče a všechny kamarádky, známé na Praze 4, takže to už je "krapet" dál bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia ještě mne napadlo, nevíš tady o nějakém cvičení? jestli teda vůbec nějaké je :sweat_smile: před Marečkem jsem občas zašla na zumbu do školy do tělocvičny, tak nevím, jestli stále je, nebo jestli by třeba nebylo i něco jiného. chtěla bych se teď trochu spravit a hlavně to bříško po porodu trochu zůstalo :sweat_smile: :grinning:
4. led 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec No, prý je tady v Odolce nejaké fitko. Já tím že tam nikoho neznám, tam moc nezastavuji. Ale takhle by to nebylo špatné, ráda to tu trochu více poznám. A jinak je ládví blízko, ale už tam nikdo nebydlí, většina lidí je někde u "partnera" nebo v cizině :frowning2: A na praze 4 jsem taky bydlela a lidi tam chodí jen chlastat.. To mi moc nevoní.. Asi nejsem chlastací typ... :grinning: Piju jen se sestrou, je o 12 let starší a nějak do mě vždy dostane 3 sklenky vína a jsem na šrot :grinning: A cvičit bych taky moc moc chtěla, sice cvičím doma, ale to je nuda. Nevyhecuju se a to lezoucí dítko kolem, co musí vidět, co dělám a proč to dělám, je taky na prd... Pokud budeš chtít, můžeme chodit spolu, ale budu moct asi jen večer, jinak tady nemám moc hlídání.. Musím počkat na drahou polovičku... :wink:
7. led 2013 ve 23:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek