• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku na pokec v Odolene Vodě a okolí

autor
Holky, mohu se zeptat? Jak to máte? Jste přikované doma nebo vás manžel taky vytáhne někam na rande? Kino, véča, prochajda, výlet? :slight_smile:
7. led 2013 ve 23:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia no já na 4 bydlela a rodičema, takže vybírat jsem si zrovna nemohla :grinning: já teda chlastací typ taky nejsem, ale my bydleli na Lhotce(Kamýku) a nepřišlo mi to špatný, ani že by tam lidi jenom chlastali... ale buď sem se málo rozhlížela a nebo asi málo chodila večer ven :grinning: :zipper_mouth:
jj taky se pořád snažím dokopat k tomu cvičit alespoň něco doma, ale když už by chvilka byla, tak vítězí lenost a buď prostě len ležím u televize a relaxuju při tom tichu nebo zevlím na netu :grinning: jinak s tím cvičením moc ráda půjdu a samozřejmě u nás by platilo taky jedině v podvečer, večer, kdy dorazí manžel. s dětma bysme toho cvičení moc nezvládly :sweat_smile: zkusím zjistit, co a kdy by tu bylo.
jinak s těma výletama apod - na procházku tedy občas chodíme spolu, pokud je to možné (podle počasí, příp. když jsme všichni zdraví, nejsme jinde apod) většinou jen o víkendu, protože teď je brzy tma :unamused: na výletě jsme už docela dlouho nebyli. s pupkem se mi popravdě moc nikam nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď s prtětem je to taky docela na prd. ale doufám, že to bude lepší až povyroste. to samé večere, občas jsme zašli když sem byla těhu, ale teď taky nic. ale taky věřím a doufám, že se to zlepší až Mareček povyroste :grinning:
každopádně teď manžel v práci vyhrál lístky do divadla a wellnes pobyt na víkend :dizzy_face: divadlo je někdy příští týden tuším, tak jsem domluvená se ségrou a jejím přítelem, že přijedou a pohlídají. vykoupou, nakrmí, uloží a přespí u nás. ale na ten wellnes se taaaak těším :slight_smile: platnost do května, to už M. bude větší, takže se nebudu strachovat nechat ho na celý víkend u mamky a já to snad taky přežiju bez dětí :sweat_smile: :grinning:
8. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se krapet rozepsala :grinning:
8. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A s tím cvičením Tě beru za slovo a budeme chodit! A když se Ti nebude chtít, tak Tě prostě dokopu a když se nebude chtít mě, prostě donucovací přostředky!!! :grinning: Konečně někdo!!! Hurá! :-P Já bydlela v nuslích.. Nic moc.. Hospod ráj... A k tomu wellnesu, já zase dostala od našich k vánocům a taky do května. Tak se taky moc těším! Už jsme takto byli dvakrát, a z toho v Novém Boru v hotelu morris to bylo opravdu báááječné!!! Moc se mi tam líbilo a čtyřchodová menu a když jsem řekla, že mi moc chutnal desert z minulého dne, číšník zařídil, aby mi ho udělali ještě jednou :slight_smile: Krásné, a ta sklárna tam... Byli jsme tam celý den a pořád bych se dívala.. Fakt super!!! Ted to máme do Mariánek, tak to bude taky fajn. Soos a muzea atd... :slight_smile:
Divadlo si užijte! Miluji divadla! Muzikály a vůbec.. Ale ted skoro nikam nejdeme. pokud já nevymyslím a nezařídím.. :frowning2: Tak mě to trochu mrzí... :frowning2: Ale snad se to taky zlepší.. Asi jde o ty začátky s prckem, než si najdeme řád a systém... No.. Uvidíme.. :slight_smile:
9. led 2013 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia ahojky, já si nějak vůbec nevšimla, žes psala.... :sweat_smile: omlouvám se. To divadlo co jsme byli bylo fakt prima. Fakt jsme se bavili. A muzikály já teda taky miluju :slight_smile: A jasně že se to určo zlepší až bude prcek trošku větší. Hlavně jestli máš někoho na pohlídání :wink: :grinning:
K tomu cvičení jsem zatím něco málo zjistila od kamarádky :wink:
ST od 20:00 Monika Lohniská kalanetiku, posilovaní, pilates
ČT od 19.00 cvičí Petra ze sluníčka aerobik.
ÚT 17.30 zumba a prodávají se pernametky na 8 lekcí za 520Kč
Tak co z toho by se ti líbilo? :wink:
30. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, já už myslela, že sem nechodíš.. Tak jsem to už neřešila.. Ale cvíčo se mi líbí všechno, jen s aerobikem nemám moc dobré zkušenosti, moc mě to nebavilo a výsledky taky žádné.. Ale tu středu bych zkusila určitě.. nebo mě napadlo zkusit vše a to, co se nám bude líbit nejvíc, tak do toho se pustíme :slight_smile: Co Ty na to? :wink: A jestli tak je posilka... tak můžeme chodit třeba jeden den na cvičo.. a jeden na půl hodky na posilování, at máme pěkná tělíčka do plavek :wink:
30. led 2013 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia hahaaa prý pěkná tělíčka do plavek :grinning: :grinning: si myslím že k tomu se já nedopracuju nikdy :grinning: ale můžem třeba jedno cvíčo zkusit a zeptat se na více info, pokud tam budou vědět. ty cvičení by měly být v tělocvičně a ta zumba je ve sportovní hale (jak bylo - nevím jestli ještě stále je - Dětské centrum Sluníčko. jak je fotbalové hřiště jestli víš) Více info včetně ceny zatím k tomuhle nevím. Akorát kamarádka říkala že ta zumba teď jde koupit jen na ty permanentky.
a já sem chodím určo skoro pořád :wink: :grinning: nevšimla jsem si jen proto že jsi mě v příspěvku nezmínila a diskusi jsem si sama neotevřela. jakmile budu zmíněná,ukáže se mi to v Upozornění a odepsat nezapomenu :wink: poprvé jsem to tu objevila při těhotenství s prvním synem a pro rady si sem chodím dost často i teď :slight_smile: i dle přidaných fotek a příspěvků uvidíš že tu jsem :wink:
31. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aelia tak kdy s něčím začneme? :grinning:
my byly minulý týden s kamarádkou na zumbě, ale v kralupech. byla to docela sranda, jak jsem na zumbě byla asi po dvou letech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. únor 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec Ahojky, omlouvám se, dost dlouho jsem tu nebyla... Bylo toho moc a tomášek byl přes 2 týdny nemocný... Vůbec jsem to nechápala... A přitom je jinak odolný, ale teď to mělo nějaký divný průběh.. Já nevím, tak můžeme začít příští týden :slight_smile: Zkusíme třeba taky tu zumbu, když jsem to zkoušela naposledy, byla to celkem sranda.. :grinning:
3. bře 2013 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia jeee copak bylo chudáčkovi? koukám že už má 1rok, už jste slavili? :slight_smile: jinak teda konečně vylezlo sluníčko a slibují hezké počásko a my zatím musíme trčet doma, protože Mareček měl dnes 38st. :frowning2: tak doufám, že nic hrůznýho se z toho nevyklube a bude to max k zoubkům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jako zumba fakt pecka, dneska jsme byli zase a jsme spocený až na... :grinning: :grinning:
4. bře 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia
Ahoj, když čtu tvoje řádky, je mi jako bych to psala já sama:frowning2: pocity mam úplně stejné, už skoro trpím:frowning2: takze bych byla štastná kdyby jsme s malou měly kámošku a nebyly jak ve vezení. (menddy@centrum.cz)
5. bře 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia
Ahoj, když čtu tvoje řádky, je mi jako bych to psala já sama:frowning2: pocity mam úplně stejné, už skoro trpím:frowning2: takze bych byla štastná kdyby jsme s malou měly kámošku a nebyly jak ve vezení. (menddy01@centrum.cz)
5. bře 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajul
ahoj taky bydlím od Odolky kousek a jsem pojízdná, myslím, že je to trochu nevýhoda nebýt přímoz Odolky, maminky se tam většinou znají a tak...
5. bře 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia Ahoj počkej ty jsi z Veliké vsi??? to já takyyyyy a taky tady trpím:slight_smile:
10. bře 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vantha ahojky sice jsem nebyla tázána, ale snad to nevadí :sweat_smile: :grinning: já jsem sice přímo z Odolky, ale nikoho tu tedy neznám :frowning2: kromě jedné mamči kamarádky, na kterou jsem tehdy (když bylo 1.synovi asi 6M) narazila taky tady na MK :slight_smile: jak staré máš dítko? :wink:
13. bře 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malé je rok a pul a bylo by super mít někoho s podobně starým dětátkem at si spolu vyhrají. V Odolce jsme skoro pořád, ale spíš jen samy chodime kolem pískoviště, což mě trochu deprimuje.-) Jasně, že je v pohodě, že ses ozvala.
13. bře 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blizennec tak ja jdu priste taky! :slight_smile:
13. bře 2013 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vantha no tak podobně starý zrovna nejsme... :sweat_smile: ale až bude lépe, určitě se na tom pískovišti potkávat rozhodně můžeme :wink: my tedy jak máme dvorek, tak je pravda, že jsme taky dost "jen doma" a navíc loni v létě jsem za to byla nesmírně vděčná, protože s tím pupkem se mi teda vůůůbec nikam nechtělo, takže jsem se jen vyvalila z baráčku a větrali jsme se na travičce, písku, u bazénku :slight_smile: :dizzy_face: občas, když jsme vyrazili napísek ven, tak mi přišlo, že všude jsou stejně jen skupinky maminek, které oslovovat mi přišlo blbý... :confused:

@aelia tak každopádně proč ne :wink: chodím tedy s kamarádkou odtud, tak pokud to nebude nijak vadit a navíc pokud se nebudeš smát našemu "křepčení" :grinning: byly jsme tam zatím jen 3x takže ještě nemáme vše okoukané :wink:
13. bře 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia jo, teď nevím, jestli jsem to už psala, ale zumba tady na odolce padla :frowning2: jezdíme tedy do Kralup každý pondělí od 18hod. Mohla bys takto?
13. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, byli jsme zase nemocní :frowning2: Nějak se v tom plácáme.. A ta zumba zní super, ale manžel teprve v 19:00 přijede dom, takže mám smolíka a vymyslím něco jiného.. Jinak jsem si všimla, že hačkuješ, taky jsem se do toho pustila, viděla jsem někde na neto nádherné botičky duhové a nemůžu je najít.. Ale až je najdu, tak už to začínám zvládat a snad je uhačkuju,.. čepičky mi ale nejdou vůbec!!! :frowning2:
Nevím, co s tím cvičením. Nedáme sraz aspon nekdě na kavčo třeba v týdnu? :grinning:
30. bře 2013 v 18:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, také bydlím kousek od Odolky. Do toho fitka jsem chodila než jsem otěhotněla s druhou dcerkou.... Mám dvě dcerky 9-ti měsíční a skoro 4-letou. S tou starší jsem co začala chodit jezdila do Kralup na kroužky - cvičo, výtvarné hrátky ( je tam i herna) - jinak bych se také tady u nás na vesnici zbláznila..... jsem původně z Prahy, tady bydlíme teď třetí rok. Ta starší Nikolka chodí do školky resp. co nastoupila v lednu do školky tak je pořád nemocná i když teď to nechci zakřiknout, ale teď je zdravá. Takže pokud byste se chtěli sejít ráda poznám nové maminky. Jsem též pojízdná :wink:
2. dub 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia jeee promiň teď ty.. já si nevšimla :sweat_smile: tobě chodí manžel fakt až takhle "pozdě" každý den? :astonished: :frowning2: no tak třeba vymyslíme něco jinýho. kouknu ještě do rozpisu :slight_smile:
a háčkování jsem teda docela propadla :grinning: mě tedy čepičky ze začátku taky nechtěly jít.. nakonec jsem zkusila vyměnit přízi a hned tobylo lepší. měla jsem camillu protože jí všude chválily a holky doporučovaly, jenže pak jsem se dočetla, že s čepičkama z camilly se dost bojuje alespoň pro začátečníka :angry:
a pro kafčo klíďo jsem, teď už KONEČNĚ má být hezky tak tím lépe :slight_smile:

@marketma ahojky, a odkud přesně jsi? :wink: jinak o školce snad ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: byli jsme teď nedávno u zápisu a jako fakt katastrofa. jako teď to třeba až moc neřeším, protože vím, že ho nevezmou, jenže budu stejně doma s druhým. ale takový nával na jednu jedinou školku :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt netuším, co budu dělat za dva roky až bude muset jít i Mareček a taky ho třeba nevezmou..
12. dub 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bydlím v Odolce už 3 rok ,ale pořád jsem neměla šanci si najít nějakou kamarádku mám dvě princezny 9let a 6let .Klidně i v okolí Odolky
5. črc 2014 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem ráda, že v tom nejsem sama. Bydlím v Odolce asi 7 let ale nikoho tam neznám. Veškerý čas jsem trávila v Praze. Je mi 26 v dubnu čekám mimčo, už mám jedno starší 5let.
Kdyby jste měl někdo zájem se seznámit budu velmi ráda, čeká mě opět období kdy budu zavřená na Vodolce. Ráda najdu někoho na procházky, kafčo nebo i cvičení. Tak se kdyžtak ozvěte (email: evakolingerova@seznam.cz)

Eva
3. říj 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tady čtu všechny mamky,tak je mi skoro líto,že jdu do práce.holky,jestli nechcete velký vodolský hřiště,tak v dolínku je malý,ale je tam fajn altánek a blízko větve s jídlem.vždycky jsme nakoupili jídlo,sedli,děti se aktivně unavovaly....uuaa bylo to fajn!
22. pro 2014 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aelia Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak jste dopadla? Našla jste nějakou maminku na kočárkování a případně jak? :slight_smile: Za pár měsíců budu řešit stejný problém jako vy. Přestěhovali jsme se na Odolku, koncem března čekám první miminko a také tu nikoho neznám, tak doufám, že mě povzbudíte, jak Vám to vše krásně vyšlo :slight_smile:. Děkuji.
8. led v 15:48  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek