• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku/těhulku, Praha Řepy, ul. Makovského

21. listopadu 2016 
Ahojik stehuji se 100 km do prahy repy nikoho tam neznam mam maleho syna a cekam miminko byla bych rada za maminky z teto lokality :slight_smile:
31. kvě 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme ze Zličína, mám syna 21 měsíců :slight_smile:.
7. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Bílé Hory, takže do Řep je to kousíček. Mám 4,5 měsíčního chlapečka. Máme v Řepích babičku a dědečka a chodíme do Řep na polikliniku k dětské doktorce.
9. čer 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem přímo z Řep (jak je poliklinika) a čekám mimčo (porod v červenci) :slight_smile:
13. čer 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bydlím v Laudovce a termín máme začátkem září:slight_smile:
15. čer 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Motola, takže do Řep pár stanic. A mám šestitýdenní holčičku. Můžem něco podniknout. :slight_smile:
15. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem přímo z Řep (ul. Vondroušova) :slight_smile: mám dvouměsíčního chlapíčka, tak můžeme někdy jít na procházku třeba :wink:
15. čer 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.
ahoj, jsem z Rep, mam 2 deti, a cekam miminko :slight_smile:
19. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám holčičku 2,5 roku a čekáme druhé miminko na začátku srpna. Bydlíme kousek od stanice Slánská :slight_smile:
3. črc 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, maminky, kdyby jste mely zájem, na facebooku je skupina přímo pro maminky z Řep a okolí. Je založená k tomu, aby sloužila k spřátelení, komunikaci, předání rad a zkušeností, či předání typů, kam s děckama za zábavou. Mrkněte tam, tato skupina může být velmi užitečná ;) Krásný den :slight_smile:
24. led 2016 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heerecka Ahojky, maminky, kdyby jste mely zájem, na facebooku je skupina přímo pro maminky z Řep a okolí. Je založená k tomu, aby sloužila k spřátelení, komunikaci, předání rad a zkušeností, či předání typů, kam s děckama za zábavou. Mrkněte tam, tato skupina může být velmi užitečná ;) Krásný den :slight_smile:
24. led 2016 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se prosím skupinka na fb přesně jmenuje, nemůžu ji najít :slight_smile: díky!
26. led 2016 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heerecka repske maminky :wink:
3. lis 2016 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju!! :slight_smile:
21. lis 2016 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek