• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku z centra Ostravy na procházky s kočárkem

30. září 2016 
Ahoj, nenašla by se tu nějaká maminka z centra Ostravy na procházky s kočárkem a popovídání? Mám 2měsíčního syna a chybí mi parťák při procházkách :slight_smile: Klára
3. led 2013 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jestli si ještě nikoho nenašla tak bych se na procházky přidala. Mám 4měsíční holčičku. a jsem taky z centra :slight_smile: Lucka
14. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
obnovuji diskuzi. Najde se nějaká maminka na kočárkování v Centru? Prosím, ozvěte se mi na valismir@seznam­.cz. Je mi 34 let. Mám 2,5 měsíční holčičku. Těším se. :grinning:
25. dub 2016 v 18:29  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky mam 3mesicni holčičku a hledám maminku-y novou kámošku na výlety prochazky ruzne akce chodíme často do sadu Boženy Nemcova budu ráda když se nás sejde vic ozvete se na meil volicsova.lenka@seznam.cz budem se tesit s miuškou
30. zář 2016 v 08:13  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarke Ahoj mám 3m princeznu a taky hledám parťáka na procházky budem rady
30. zář 2016 ve 20:33  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek