• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku z Holešova a okolí na kafe, povídání

21. února 2013 
Ahoj holky, není tady nějaká maminka, snažilka či těhulka z Holešova, Zlína, Kroměříže ???? jsme pořád s malou samy tak hledáme kamarádku, kamarádky na kafe a povídání. :wink:
6. únor 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Ahoj, já jsem z Holešova :slight_smile:
6. únor 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé to je super :slight_smile: A nechceš s náma kamarádit ? :D
6. únor 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Jasně :slight_smile: Kdy zajdeme na kafíčko? Já mám dvě děti, jedno dvouleté a druhé 4,5 roku. Ale jsem trochu starší než ty :sweat_smile:
6. únor 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To neva teda pokud to nevadí tobě :slight_smile:
Já mám jednu jolčičku 3,5 roku a o druhé se snžíme, zatím teda marně :slight_smile:

No kafe můžeme dát kdy budeš chtít. :slight_smile: Já mám čas skoro pořád. Nebo spíše si ho dokáži udělat kdykoliv :wink:
6. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Aspoň si budu připadat mladší :grinning: Mně je 34.
Tak to bychom se mohly potkat v cukrárně na náměstí. A jak jsi na tom odpoledne dnes, zítra nebo v pátek? Že bych vzala i staršího a vyrazili bychom cestou ze školky. A nebo dopoledne, jen ještě domlouvám hlídání u babičky ve čtvrtek nebo pátek a nevím, jak to dopadne.
6. únor 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mi je to vážně jedno, jestli se Ti chce tak můžeme klidně i dnes. Musím na poštu, tak je mi jedno kdy na ní pojedu jestli dopoledne nebo odpoledne. Je mi to vážně šumák, jen v pátek chci malou už poslat do školky (poprvé) tak nevím jak to budeme zvládat :slight_smile:
Tak jako ta starší a moudřejší vyber termín :slight_smile:
6. únor 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Jé, tak vy máte premiéru školky, to jsem zvědavá, jak se bude líbit. Do které jdete?
My bychom do té cukrárny mohly dnes dojít na 16. hod. Prcek má slíbeno, že dnes bude ve školce poslední, tak ho musím vyzvednout později. A nebo by to třeba ve 13.30, to bych dorazila jen s Kačkou a bylo by to klidnější.
6. únor 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pokud bych si mohla vybrat tak raději v 13:30 pak musím nakrmit hladového muže :D
6. únor 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Tak jo, ve 13.30 v cukrárně u nějakého stolečku blízko hraček :slight_smile: Těšíme se :slight_smile:
6. únor 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky .... Ahoj Lucko :grinning: Psala si mi do ip ..... tak teď jsme nemocní zase my .... :rolling_eyes:
6. únor 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka A minulý týden jsme byli zase my :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás je to pořád dokola :frowning2: Jsem si právě říkala, že teď jsme konečně zdraví, tak toho musím využít. Jak jste prožili Vánoce?
6. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře, budeme tam. Taky se těšíme :wink:
6. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sranda jak jsem zase náhodnou natrefila tady na vás ... mohla bych se k tomu seznámení taky čase přidat až budeme fit? Malá by potřebovala nějaké kamarády na vyvádění. :slight_smile:
6. únor 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Moc ne, stále jsme jezdili po návštěvách oni k nám tak moc klidu nebylo .... ale malá si to myslím užila ... teď jsme všichni dostali tu chřipajznu a bylo nám pěkně zle ... malá je už celkem v poho jen zvýšená teplotka a kašle se mnou je to horší .... A co u vás vánoce?
6. únor 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka U nás Vánoce prožíval hlavně Matýsek. Pochválil Ježíška, jak byl šikovný a sehnal mu i bagr, který chtěl :grinning: Kačka si to užila hlavně kvůli cukroví, oba ujížděli na perníčkách a já musela pořád přidělávat další a další.
Já ani nevím, jestli to u nás byla chřipka, ale taky vysoké teploty, kašel a tentokrát jsem ani nešla k doktorovi, protože když jsem tam byla naposledy před Vánoci, tak jsem strávila 2,5 hodiny v čekárně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si říkala, že tam takhle chytnou ještě něco dalšího :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme za fajn odpoledne :slight_smile: Anička teď pořád básní o kamarádce Kačence :wink:
6. únor 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arwen2010 My děkujem, obě jsme si to užily :slight_smile: Někdy to musíme zopakovat :slight_smile:
Co nakonec chystáš k večeři? Já se musím za chvilku pustit do těch palačinek.
6. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nakonec jsem udělala těstoviny s kuřecím masem a gorgonzolovou omáčkou :wink:
A talíře byli vymetené. :slight_smile:
A dokonce jsme i tu poštu zvládly. Jsme holky šikovné. Byl to ale boj se tam přesvědčit :grinning:

Určitě to zopákneme :slight_smile:

Normálně si představ, že to moje dítko už leží v posteli a vykládá mi jak už musíme spinkat... :grinning:
6. únor 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 No neříkej mi, že ti usne už před sedmou :grinning: My si musíme aspoň do 21 počkat.
No a jak jsem šikovná já, konečně se mi povedlo zrušit ten účet. Ikdyž Matýsek bude asi trochu zklamaný, že mu už nechodí výpisy :unamused:
Gorgonzolová omáčka zní dobře :dizzy_face: Kde kupuješ gorgonzolu?
6. únor 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak gorgonzolu jsem našla jedině v Lidlu...Jinak ten obchod tak strašně nesnáším!!!
Neboj neusne, ještě skáče a vytáčíme tím, že musí se jít napít ( 6x za 10 minut a taky čůrat 3x za 10 minut)
A já bych přitom už šla tak ráda spinkat :slight_smile:
Jaké byly palačinky??? Já bych si je tak docela i dala. Ale na to abych je dělala jsem opravdu moooc líná :slight_smile:
6. únor 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Aha, tak to jo. Já byla proti Lidlu taky hodně zaujatá, ale zjistila jsem, že se tam dá sehnat docela dost kvalitních věcí. Jezdíme tam na šunku, sýru, čokoládu, ovesné vločky,... Nerada teď jezdím do Tesca, jsou tam prázdné regály a zelenina a ovoce naprd :unamused:
Palačinky dobrý, ale já jsem jen ochutnala, měla jsem hroznou chuť na zeleninu, tak jsem si dala salát.
Ale palačinky jsou opravdu rychlovka, když máš víc pánví. Já mám dvě velké a jednu malou a tak za 20 minut mám hotové palačinky z 3/4 litru mléka :slight_smile:
Tak zajeďte někdy na návštěvu a já vám udělám :slight_smile:
6. únor 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tak to je výzva...počkej dojedeme na návštěvu jako kobylky :slight_smile:
Občas tam zajdu ale nijak zvlášť ne. Je pravda že zeleninu tam mají třeba lepší jak v tom Tescu to ano.
Já zvažuju objednat tu pizzu dnes....ještě budu chvíli rozjímat jestli budu držet dietu nebo ne a pak jí asi objednám :grinning:
6. únor 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Jestli chceš slyšet odborný názor, tak nevypadáš na to, že bys měla držet dietu :wink: Takže šup šup, ať už je pan Bacardi nebo paní Kanada na cestě k vám :grinning:
6. únor 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No můj drahý chuť je teda jiného názoru :(
No nic jdu vybírat kterou si dám :slight_smile: Dieta počká do zítra :wink:
6. únor 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Fakt? Já těm chlapům nějak nerozumím :unamused: Já si opravdu nevšimla, že by ti někde něco přebývalo. Kolik teď vážíš, jestli se můžu zeptat? Já se těším na jaro, až budeme zase s Kačkou vyrážet na kolo a já se budu víc hýbat. Taky mám pořád strach, že zase nakynu :sweat_smile:
6. únor 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď mám 66,5 kg :(a 176 cm ....mě se to všechno drží hlavně v bříšku. :( chtěla bych mít tak 63 kg ale jak toho dosáhnout to nevím :( u mě je největší problém, jak jsem říkala, vytvrvalost :unamused:
6. únor 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Tak to máš podobný BMI jako já, já jsem teď při 168 na 60 kilech. Já sice vím, jak zhubnout (a zůstat štíhlá), ale taky mám problém se dlouhodobě udržet :sweat_smile: Pořád si dávám předsevzetí, jak budu denně jezdit na rotopedu, pak mi do toho vpadne nemoc, já si dám přestávku a pak se mi do toho režimu nedaří znovu dostat. S jídlem to nechci moc přehánět, přeci jen z toho života člověk musí mít nějakou radost :wink: Dnes jsem si na kafíčku se sachrem vyloženě pochutnala :dizzy_face:
6. únor 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já na sachr taky ale ten pohár po malé jsem měla za trest :D já to tak nemám ráda :slight_smile: No já to mám přesně tak jak ty, když se rozhodnu tak to jde ale pak se něco semele a už mi to pak nejde zpátky se k tomu přesvědčit :(
Hele nejsi taky kozoroh ??? :slight_smile:
6. únor 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Ne, já jsem Panna. Ale absolutně to na mě nesedí, na pořádek já nejsem :sweat_smile:
6. únor 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:D :D no asi budeš ta vyjímka potvrzující pravidlo :D
7. únor 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek