Hledám maminku z Holešova a okolí na kafe, povídání

Ahoj holky, není tady nějaká maminka, snažilka či těhulka z Holešova, Zlína, Kroměříže ???? jsme pořád s malou samy tak hledáme kamarádku, kamarádky na kafe a povídání. 😉
llluckaaa
7. únor 2013
@hradilenka Musíme to konečně někdy domluvit, už to setkání chystáme od října a pořád nic :-N
llluckaaa
7. únor 2013
@arwen2010 Asi jo, jsem exot, protože nepořádná Panna narozená ještě s ascendentem Panny se jen tak nevidí 😃 Moc jsem se nepomamila (je taky Panna) a doufám, že to ode mě nechytne Matýsek (taky Panna) 😃
arwen2010autor
7. únor 2013
No ještě, že jsme my nenechaly to setkání na dnešek, to by nám taky nevyšlo 🙂 jedeme za chvilku kdesi s manželem na výlet 🙂 on teda pracovat ale my si budeme s Ančí výletit 😃
llluckaaa
7. únor 2013
@arwen2010 Tak si to užijte!
hradilenka
7. únor 2013
@llluckaaa Ahojky jj musíme , ale pořád nejsme fit mně se to drží .... vždycky dlouho a malá stále má zvýšenou teplotu a kašle. Tak jak jste si to holky včera užily?
llluckaaa
7. únor 2013
@hradilenka Snad se z toho brzy dostanete a uzdravíte se. A my snad zase neonemocníme :-N
Dobře. Holky si pohrály a my jsme pěkně pokecaly 🙂
hradilenka
8. únor 2013
@llluckaaa No tak taky doufám, že nám to jednou vyjde =-) je to problém dát dohromady 🙂 . Zatím jsem furt marod. Je bezva že jste si to užily, není to pak takový stereotyp. Já už doma šílím ]-( . Pěkný den!
llluckaaa
8. únor 2013
@hradilenka Mělas vidět mě, jak jsem tu šílela, když jsem byla s dětmi zavřená doma víc než týden :-p Děti to už taky vůbec nebavilo a lezly mi po hlavě, mně bylo blbě a neměla jsem ani sílu řešit ty jejich spory :-p Bylo to na zbláznění :-p Tenhle týden už je Matýsek zase ve školce a s Kačkou můžeme ven, tak jsem úplně ožila x-)
Děkuji. Pěkný určitě bude 🙂 Kačku jsem odvezla k babička a Matýska vyzvedne ve školce teta a já konečně můžu dohánět resty do školy. Taky přeji pěkný den!
llluckaaa
15. únor 2013
@arwen2010 @hradilenka Ahoj holky, jak se vede? Užíváte si sněhu?
hradilenka
15. únor 2013
@llluckaaa Ahoj Luci, konečně jsme zdravé. Poprvé jsem byla s kamarádkou v tom srdíčku v herně, ale moc jsme si nepopovídaly, děcka dělaly brajgl 😃 . Sáňkovat jsme byli na Tesáku ještě před tím než jsme onemocněli .... Ale dneska jsem koupila ohrádku na sáně .... sice nevím jestli bude ještě co platná ale třeba jo 😃 A jak Ty jste zdraví? Pokud ano, mohli by jsme příští týden někde vyrazit společně co Ty na to? Pěkný víkend 😉
llluckaaa
15. únor 2013
@hradilenka Já tahala tento týden každý den Kačku i Matýska do školky na sáňkách, oba se pořádně vyřádili 🙂 Kačka teď chytla trochu rýmu, ale snad se z toho brzy dostane, aby nám vyšlo to setkání příští týden. Kdybysme byli zdraví, tak by u nás šlo pondělí dopoledne a středa 😉
hradilenka
15. únor 2013
@llluckaaa A kde ?
llluckaaa
15. únor 2013
@hradilenka V cukrárně?
hradilenka
19. únor 2013
@llluckaaa Ahoj Luci, tak zítra by to šlo pokud by si mohla. Jen nevím jaký to bude mít průběh :-N Jestli tam malá nebude dělat brajgl 😃 Když tak písni jestli jo a nebo ne a v kolik? Pa M.
llluckaaa
19. únor 2013
@hradilenka My bychom mohly dorazit na devátou. A sraz je teda v cukrárně? Brajgl nevadí 😃
hradilenka
19. únor 2013
@llluckaaa Tak jo, v 9 tam .... budu se těšit a jak Vás poznáme? 🙂
llluckaaa
19. únor 2013
@hradilenka Sraz u stolku u hraček, Kačenka bude mít na sobě tričko s kočičkou 😉 (teda doufám, že jí ho nezapomenu ráno obléct :-N )
hradilenka
19. únor 2013
@llluckaaa Já tam půjdu zítra poprvé do té cukrárny ... tak snad ten stoleček najdeme a i tu Tvou kočičku :-N Tak zítra 😉
llluckaaa
19. únor 2013
@hradilenka Stolků je tam hodně, ale sedneme si k nějakému blízko hraček, jo? Je to ode dveří napravo. Tak já vezmu Kačce ještě batůžek s Pepinou, ten je nepřehlédnutelný 😃 Takže čekej vepředu kočku a vzadu prase 😃
Pa zítra 😉
hradilenka
19. únor 2013
@llluckaaa 😃
arwen2010autor
20. únor 2013
Ahoj, no já celkem nic moc 😞 noha v dlaze a od rána zvracím 😞 tohle se může stát jen mi 😞
llluckaaa
20. únor 2013
@arwen2010 Ahoj. A cos dělala, že ji máš v dlaze?
Jsi nemocná, že zvracíš? A nebo snad je to ... ? 😉
arwen2010autor
21. únor 2013
No prosím Tě, nohu mám z toho jak jsem nakládala malou do auta, podpatek se mi zabodl mezi křivě položené kostky a už to bylo 😃
No a zvracení nevím. Kéž by to bylo těhu ale takové štěstí já mít nemůžu.
I když dnes se objevilo na testu tohle ale nevím kdy se to tam objevilo, protože jsem samozřejmě na to zapomněla a šla se podívat až později 😃
llluckaaa
21. únor 2013
@arwen2010 Moc bych ti přála, aby se to povedlo x-) Já to s Matýskem měla dost podobné, bylo mi blbě, měla jsem teploty, lezla na mě nemoc a testy vycházely podivně 😉

Začni psát odpověď...

Odešli