• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku z Holešova a okolí na kafe, povídání

21. února 2013 
@hradilenka Musíme to konečně někdy domluvit, už to setkání chystáme od října a pořád nic :sweat_smile:
7. únor 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Asi jo, jsem exot, protože nepořádná Panna narozená ještě s ascendentem Panny se jen tak nevidí :grinning: Moc jsem se nepomamila (je taky Panna) a doufám, že to ode mě nechytne Matýsek (taky Panna) :grinning:
7. únor 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ještě, že jsme my nenechaly to setkání na dnešek, to by nám taky nevyšlo :slight_smile: jedeme za chvilku kdesi s manželem na výlet :slight_smile: on teda pracovat ale my si budeme s Ančí výletit :D
7. únor 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Tak si to užijte!
7. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Ahojky jj musíme , ale pořád nejsme fit mně se to drží .... vždycky dlouho a malá stále má zvýšenou teplotu a kašle. Tak jak jste si to holky včera užily?
7. únor 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Snad se z toho brzy dostanete a uzdravíte se. A my snad zase neonemocníme :sweat_smile:
Dobře. Holky si pohrály a my jsme pěkně pokecaly :slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa No tak taky doufám, že nám to jednou vyjde :confused: je to problém dát dohromady :slight_smile: . Zatím jsem furt marod. Je bezva že jste si to užily, není to pak takový stereotyp. Já už doma šílím :angry: . Pěkný den!
8. únor 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Mělas vidět mě, jak jsem tu šílela, když jsem byla s dětmi zavřená doma víc než týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děti to už taky vůbec nebavilo a lezly mi po hlavě, mně bylo blbě a neměla jsem ani sílu řešit ty jejich spory :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo to na zbláznění :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tenhle týden už je Matýsek zase ve školce a s Kačkou můžeme ven, tak jsem úplně ožila :dizzy_face:
Děkuji. Pěkný určitě bude :slight_smile: Kačku jsem odvezla k babička a Matýska vyzvedne ve školce teta a já konečně můžu dohánět resty do školy. Taky přeji pěkný den!
8. únor 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 @hradilenka Ahoj holky, jak se vede? Užíváte si sněhu?
15. únor 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Ahoj Luci, konečně jsme zdravé. Poprvé jsem byla s kamarádkou v tom srdíčku v herně, ale moc jsme si nepopovídaly, děcka dělaly brajgl :grinning: . Sáňkovat jsme byli na Tesáku ještě před tím než jsme onemocněli .... Ale dneska jsem koupila ohrádku na sáně .... sice nevím jestli bude ještě co platná ale třeba jo :grinning: A jak Ty jste zdraví? Pokud ano, mohli by jsme příští týden někde vyrazit společně co Ty na to? Pěkný víkend :wink:
15. únor 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Já tahala tento týden každý den Kačku i Matýska do školky na sáňkách, oba se pořádně vyřádili :slight_smile: Kačka teď chytla trochu rýmu, ale snad se z toho brzy dostane, aby nám vyšlo to setkání příští týden. Kdybysme byli zdraví, tak by u nás šlo pondělí dopoledne a středa :wink:
15. únor 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka V cukrárně?
15. únor 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Ahoj Luci, tak zítra by to šlo pokud by si mohla. Jen nevím jaký to bude mít průběh :sweat_smile: Jestli tam malá nebude dělat brajgl :grinning: Když tak písni jestli jo a nebo ne a v kolik? Pa M.
19. únor 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka My bychom mohly dorazit na devátou. A sraz je teda v cukrárně? Brajgl nevadí :grinning:
19. únor 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Tak jo, v 9 tam .... budu se těšit a jak Vás poznáme? :slight_smile:
19. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Sraz u stolku u hraček, Kačenka bude mít na sobě tričko s kočičkou :wink: (teda doufám, že jí ho nezapomenu ráno obléct :sweat_smile: )
19. únor 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Já tam půjdu zítra poprvé do té cukrárny ... tak snad ten stoleček najdeme a i tu Tvou kočičku :sweat_smile: Tak zítra :wink:
19. únor 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Stolků je tam hodně, ale sedneme si k nějakému blízko hraček, jo? Je to ode dveří napravo. Tak já vezmu Kačce ještě batůžek s Pepinou, ten je nepřehlédnutelný :grinning: Takže čekej vepředu kočku a vzadu prase :grinning:
Pa zítra :wink:
19. únor 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. únor 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, no já celkem nic moc :( noha v dlaze a od rána zvracím :( tohle se může stát jen mi :(
20. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Ahoj. A cos dělala, že ji máš v dlaze?
Jsi nemocná, že zvracíš? A nebo snad je to ... ? :wink:
20. únor 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No prosím Tě, nohu mám z toho jak jsem nakládala malou do auta, podpatek se mi zabodl mezi křivě položené kostky a už to bylo :D
No a zvracení nevím. Kéž by to bylo těhu ale takové štěstí já mít nemůžu.
I když dnes se objevilo na testu tohle ale nevím kdy se to tam objevilo, protože jsem samozřejmě na to zapomněla a šla se podívat až později :D
21. únor 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Moc bych ti přála, aby se to povedlo :dizzy_face: Já to s Matýskem měla dost podobné, bylo mi blbě, měla jsem teploty, lezla na mě nemoc a testy vycházely podivně :wink:
21. únor 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek