• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku z Letňan na procházky

13. května 2015 
Tak jak se ozvou ostatni holky, dame nejaky terminek dokupy :wink:
Takze zatim streda a patek ne :wink:
15. říj 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mishah jj taky se nám procházka s vámi líbila :slight_smile: :grinning:
15. říj 2013 v 10:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarinkaropuska
@zinevra
@nathercie
@mishah
@sheinka
@xyz123xyz
@martinkaalesek
holky je mi to lito, ale ja takovy dva tydny nikam urcite nepujdu. Dnes jsem byla se starsi dcerou u dr., protoze po antibiotikach, ktery dostala v patek se nelepsila a ma nakonec zapal plic a jina atb na 14 dni :frowning2:
15. říj 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zinevra jejda :frowning2: tak brzke uzdraveni!!!
15. říj 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarinkaropuska
@martinkaalesek
@sheinka
@xyz123xyz
@mishah
@zinevra Ahoj holky, mam dotaz - ke komu v Letnanech chodite k lekari? vybiram pediatra a moc nevim... nechci, aby na cokoli predepisoval antibiotika... Jake jsou vase zkusenosti? Moc dekuju
30. říj 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka Dr. Břízová v poliklinice Frýdecká. je skvělá, nedám na ní dopustit, ale nevím, jak bere či nebere nový lidi :slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka Já našla jediné volné místo, když jsme se stěhovali (ale to už jsem měla starší dcerku..s budoucím novorozencem to bude určitě jednodušší). Chodíme k Dr. Radvanské a je úplně úžasná. Dcerka se díky ní dokonce úplně přestala bát doktorů, tak jsem nadšená :dizzy_face:
A já teda nijak nechci hanit Dr. Břízovou nebo tak, ale manželova maminka tu dělá ve školce a od ní prý chodí do školky naprosto nedoléčené děti. Ale zas nevím do jaké míry to je práce doktorky, jestli nejde spíš o rodiče.
30. říj 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka Mudr Radvanská je u nás ve škole - učím tam na ZŠ:slight_smile: myslíš, že bude prudit s očkováním? Určitě chci individuál...
30. říj 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz děkuju:slight_smile: no, my čekáme, doktorky vždycky mají kapacitu na nové děti:slight_smile: nějaké jim odrostou, některé se narodí:slight_smile:
30. říj 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka Syn má naočkovanou jen Hexu, do nepovinných netlačí a co jsem se tam bavila s jednou maminkou, tak prý ani nemá problém s individuálním přístupem. Ale to já osobně vyzkoušené nemám.
30. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka tak to by bylo super... ja hexu urcite nenecham pichat driv jak v roce, tak chci rovnou najit doktorku, se kterou se nebudu dohadovat o tom, jestli na me posle socialku nebo ne :slight_smile: budu se na to ptat rovnou, az tam pujdu, ale zas kdybych od nekoho vedela, ze nekdo s tim ma problem, aspon bych tam nemusela :grinning: :grinning: moc ti dekuju :slight_smile:
30. říj 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka není vůbec zač.. Držím palce, ať vybereš doktorku, se kterou budete spokojeni :wink:
30. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozzaarka my nebydlime v Letnanech, takze Dr. tam nemame :wink: :wink: ale jako mala jsem chodila ke Koubove, ta uz ale neordinuje, myslim, ze ma ale nejakou Dr. pod sebou....
31. říj 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkaalesek jeste ordinuje, nasla jsem ji taky mezi lekari :slight_smile: i tak dekuju:slight_smile:
31. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozzaarka ahoj, my chodime k dr. Hudeckove, ale myslim, ze ma uplne plno. Jsem s ni naprosto spokojena. Ted na podzim Zuzka sice dostala svoje prvni atb, ale zapal plic neslo lecit jen sirupem :frowning2:
31. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zinevra ahoj, dekuju. u zapalu plic to chapu, ale ucim na zs a kdyz mi deti rikaji, ze maji atb pomalu i na bolest v krku, tak je to masakr:slight_smile:
31. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinkaropuska Ahoj :slight_smile: neviem, či je tá procházka ešte aktuálna, ale ak áno, ráda by som sa pridala i so svojou 3-mesačnou dcérkou :slight_smile:
6. lis 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucciana22 AHOJKY CHODIM VEN KAŽDÝ DEN TAK STAČÍ NAPSAT KDY BY JSTE ŠLA A MUŽEM VYRAZIT :slight_smile:
7. lis 2013 v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinkaropuska Ahoj, tak co zajtra trebars nejako doobedu?
12. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucciana22 a kde bydlíš?
13. lis 2013 v 10:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
pri Spare -Fryčovická
19. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinkaalesek
@lucciana22
@sarinkaropuska
@rozzaarka
@sheinka
@xyz123xyz
Ahoj holky, snad jsem vas napsala vsechny, nechcete se nekdy sejit? Vy se tedy asi schazite uz pravidelne, ale rada bych se nekdy pridala, jestli jeste nekoho k sobe berete :wink:
24. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zinevra Ahoj :slight_smile: u nás teď řádí bacil, ale až se uzdravíme rádi někam vyrazíme :slight_smile:
24. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sheinka ahoj, ja doufam, ze bacily ted pekne vymrznou a daj vsem na chvilku klid :wink:
24. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zinevra domlouváme se každý týden ve skupině Pražská miminka roku 2013 :slight_smile: kdykoliv se můžeš přidat :slight_smile:
24. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz ta skupina se mi nepodarila najit, neni to soukroma diskuse?
24. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyz123xyz jeee, to je dobry vedet :slight_smile: holky, ja jsem zatim bezmiminkovita a ted se na prochazky necitim. mam rodit v breznu a tahat to nekde fakt nedavam, takze se moc rada pridam, ale trochu pozdeji :slight_smile:
@zinevra
24. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zinevra já sem tě tam zkusila přidat a píše mi to, že už jsi členem. http://www.modrykonik.cz/group/2416/ soukromá zatím není :wink:
24. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarinkaropuska
@zinevra AHOJKY TAK SE MUŽEM DOMLUVIT A JIT SPOLU JESTLI CHCES
:sunglasses:
27. led 2014 v 09:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek