• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminku z Prahy 11 Hájů, Opatova, Chodova

10. září 2014 
Ahoj,mám skoro dvouměsíčního chlapečka a hledám maminku na procházky a popovídání. Je mi 32let a bydlím na Hájích.
8. dub 2014 v 10:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, od dubna už ubylo pár týdnů... Ale přeci, chci se zeptat, jestli ještě hledáte maminku na procházky. Mám 14 měsíčního chlapečka a také bydlíme na Hájích. Jestli ještě máte zájem o procházky, my je rádi uvítáme :slight_smile: Helena
2. črc 2014 v 15:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helenraj78 od července už taky pár týdnů uběhlo,ale já mám zase 15měsíční holčičku,bydlíme na Roztylech, kdybyste někdy měla chuť vyrazit společně na hřiště nebo na procházku, můžeme se sejít někde na půl cesty nebo na Hájích nebo tady v Kunraťáku =)
7. zář 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím! Můžeme se domluvit na setkání třeba příští týden? Je nějaké hřiště v Kunraticích? Vůbec to tam neznám. Malej mi moc nevydrží sedět v kočárku, tak bych dala přednost hřišti nebo můžeme dát procházku, ale to musím mrňouse vypustit :slight_smile: . Jak to máte se spaním? Malej mi spí buď před obědem nebo po něm. Má to na hoďku až dvě. Tak bych to viděla se sejít odpoledne. Tel. na mě je 775 672 890. Helena
10. zář 2014 v 10:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek