Hledám maminku z Prahy 14 (Rajská zahrada, Hloubětín)

danuskahe
23. led 2016

hledám maminku na společné kočárkování a později různé aktivity s miminky, jako například plavání pro miminka atd..mám tříměsíční holčičku a nemáme s kým chodit ven :( nejlépe z rajské zahrady nebo hloubětína.

kercitka
24. led 2016

@danuskahe Ahoj, bydlím v Hloubětíně ale miminko čekám až na květen. Pak se ráda přidám na společné procházky 🙂

danuskahe
autor
24. led 2016

Ahoj tak to budeme moc rady🙂 pak se urcite ozvi;)

eliska_13
5. čer 2016

Ahoj, také bydlím v Hloubětíně, mám dvou a půl měsíčního chlapečka. Rádi bychom také našli někoho na společné procházky po Hloubětíně a okolí🙂

kercitka
5. čer 2016

@eliska_13
@danuskahe Ahoj holky mě se holčička narodila před měsícem, tak můžeme na procházku vyrazit. 🙂

eliska_13
6. čer 2016

@kercitka Určitě můžeme, stačí se jen domluvit, napíšu ti do IP.

las16
4. bře 2017

Ahoj! ráda bych narazila na mamku/maminky na společné procházky, kafčo, pokec - nejen o dětech - v okolí Hloubětína. Já 35, malá 6 měsíců...Chodíme často do Kyjí, Kejřova parku, Hrdlořez, apod. Nechceme už chodit samy🙂

aloroto
18. dub 2018

Ahoj holky! Taky hledám nějakou maminku/ spřízněnou duši 🙂 Bydlíme na Lehovci. Je mi 29- dvě děti (syn šest a dcerka 22m), v očekávání rozvodu a v říjnu narození třetího přírůstku. Občas by se hodilo pročistit hlavu a u toho ideálně vyvenčit děti 🙂

radkanovak
2. čer 2020

Rada bych obnovila diskuzi.Ja mam dceru 1,5roku a rady bychom nekoho na prochazky a hriste 🙂

katkaw007
24. čer 2020

Ahoj, taky hledam nekoho na hriste a tak. Mam dceru 18 mesicu a syna 4 roky 🙂 Jsem z Lehovce

freechappi
2. zář 2020

@radkanovak Ahoj, mám stejně starou dceru a bydlím na Čerňáku. Můžeme se někdy domluvit a sejít se ;)