Hledám maminky - kamarádky z Ostravy-Poruby

Ahoj!Jmenuju se Lucka,je mi 26,mám roční dceru Kristýnku.Jsem na mateřské a zároveň jsem v 5.ročníku na medicíně v Brně.Hledám kamarádky,nejlépe z Ostravy-Poruby,na pokec,kávičky,procházky s dětmi,cvičení atd..Cítím se osamělá,kamarádky ještě děti nemají,mají jiné zájmy-takže jsem společensky izolovaná 😃 Jestli máte taky ty stejné pocity a chcete se setkat,budu moc ráda!!! x-)
bigbitka
5. říj 2012
Ahoj, já jsem z Poruby a taky by mi docela "bodla" nějaká kamarádka 🙂 je mi 21 a mám měsíční dcerku Nelinku 🙂 tak kdybys měla zájem tak se ozvi a můžeme někdy zajít na kafčo 😉
hetese
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajoslava
25. říj 2012
Ahoj holky, ráda se přidám 🙂 Jsme taky z Poruby, mám roční dcerku.
pajoslava
25. říj 2012
navra86autor
25. říj 2012
Ahoj holky,super!Byly jsme teď dlouho nemocné,tak jsem se neozývala,ale snad už to bude dobré.Ten další týden jsem v Brně-co takhle ten přespříští pátek?Vyrazíme s dětmi?
andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jirkamirka
9. lis 2012
Ahoj,jsem z centra z ostravy, mužu se přidat, v srpnu se mi narodil kluk 😉
pajoslava
10. lis 2012
@navra86
Ahojky, tak jak jste na tom holky ? 🙂 Co ted pres tyden?
houbickalucka
8. led 2013
Ahoj jmenuju se Lucka je mi 26 a jsem z poruby kousek od vozovny,mám syna 2 roky a přítele.Hledám touto cestou normální praštěnou holku s dětmi i bez na pokec-co mám malého jsem pořád doma😞Měla jsem tu kamarádky,ale všechny tři se mi během 2 měsíců odstěhovaly😞Chci si jen popovídat u kafíčka nebo sklenky vína o dětech-postěžovat si na chlapy a probrat vše co kamarádky probírají🙂Najde se tu nějaká,která je na tom podobně jako já?Klidně pište na email🙂Houbickaluckavseznam.cz
klarke
14. led 2013
@jirkamirka Ahoj, nechtěla by ses někdy připojit s maličkým na procházku? Jsem z centra Ostravy a hledám někoho na popovídání a společné procházky.
veruska91
8. zář 2016
Ahoj sice jeste stale miminko ale deti mam rada a tak touto cestou hledam kamaradky na pokec prochazky mam pejsky jsem v ostrave nova tak nikoho moc neznam snad nevadi ze nemam prcka ale rada zajdu s nekym kdo zajdu na hriste atd