• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky - kamarádky z Ostravy-Poruby

8. září 2016 
Ahoj!Jmenuju se Lucka,je mi 26,mám roční dceru Kristýnku.Jsem na mateřské a zároveň jsem v 5.ročníku na medicíně v Brně.Hledám kamarádky,nejlépe z Ostravy-Poruby,na pokec,kávičky,procházky s dětmi,cvičení atd..Cítím se osamělá,kamarádky ještě děti nemají,mají jiné zájmy-takže jsem společensky izolovaná :grinning: Jestli máte taky ty stejné pocity a chcete se setkat,budu moc ráda!!! :dizzy_face:
19. zář 2012 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Poruby a taky by mi docela "bodla" nějaká kamarádka :slight_smile: je mi 21 a mám měsíční dcerku Nelinku :slight_smile: tak kdybys měla zájem tak se ozvi a můžeme někdy zajít na kafčo :wink:
5. říj 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. říj 2012 ve 12:34 • hetese
Ahoj holky, ráda se přidám :slight_smile: Jsme taky z Poruby, mám roční dcerku.
25. říj 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,super!Byly jsme teď dlouho nemocné,tak jsem se neozývala,ale snad už to bude dobré.Ten další týden jsem v Brně-co takhle ten přespříští pátek?Vyrazíme s dětmi?
25. říj 2012 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
26. říj 2012 ve 14:39 • andysek111
Ahoj,jsem z centra z ostravy, mužu se přidat, v srpnu se mi narodil kluk :wink:
9. lis 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@navra86
Ahojky, tak jak jste na tom holky ? :slight_smile: Co ted pres tyden?
10. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jmenuju se Lucka je mi 26 a jsem z poruby kousek od vozovny,mám syna 2 roky a přítele.Hledám touto cestou normální praštěnou holku s dětmi i bez na pokec-co mám malého jsem pořád doma:frowning2:Měla jsem tu kamarádky,ale všechny tři se mi během 2 měsíců odstěhovaly:frowning2:Chci si jen popovídat u kafíčka nebo sklenky vína o dětech-postěžovat si na chlapy a probrat vše co kamarádky probírají:slight_smile:Najde se tu nějaká,která je na tom podobně jako já?Klidně pište na email:slight_smile:Houbickaluckavseznam.cz
8. led 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirkamirka Ahoj, nechtěla by ses někdy připojit s maličkým na procházku? Jsem z centra Ostravy a hledám někoho na popovídání a společné procházky.
14. led 2013 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj sice jeste stale miminko ale deti mam rada a tak touto cestou hledam kamaradky na pokec prochazky mam pejsky jsem v ostrave nova tak nikoho moc neznam snad nevadi ze nemam prcka ale rada zajdu s nekym kdo zajdu na hriste atd
8. zář 2016 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek