• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky s miminky z Boskovic

18. září 2015 
Zdravím všechny maminky, hledám kamarádku z Boskovic, na povídání, posezení, drandění s kočárem, jak se vyjaří s dětmi na hřiště, na výlety... Mám doma půlroční holčičku a v Boskovicích bydlím teprve od prosince a ráda bych poznala nové kamarádky/maminky. Těším se na Vás! :slight_smile:
28. led 2014 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,to je škoda,já tu tak hledala před dvěma lety a nikde nikdo,teď jsme z Boskovic pryč,vČerné Hoře a tady jsme taky samy... :frowning2:
28. led 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooooj, tak Černá Hora není tak daleko, ale škoda, to vypadá, že jsi tady jediná, kdo v Boskovicích bydlel, či bydlí... :unamused:
29. led 2014 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilema jj já vzpomínán že se mi taky nikdo neozýval,ale tady to není o moc lepší,jsem teď drobátko omezená v pohybu,s bříškem,ale není problém dojet,jsem mobilní nebo naopak,jen na léto budu mít o zábavu postarané,jinak se dá v Boskovicích zajít na super koupák...
30. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už jsem ani nedoufala, že objevím příspěvek z Boskovic. Taky bych do budoucna ocenila někoho na procházky s kočárkem... :slight_smile:
20. črc 2014 ve 23:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Ja bydlim kousicek od Boskovic a taky bych rada nasla nekoho na prochazky s kocarkem a na pokec :slight_smile:
24. zář 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem přímo z Boskovic :slight_smile:
24. zář 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Tak to je super :slight_smile: A máš facebook, že bysme se tam našly a třeba se někdy domluvily a vyrazily ven :slight_smile: Já tam jsem jako Michaela Minksová. :slight_smile:
1. říj 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...zkusím obnovit diskuzi :wink: jsem z Boskovic a mám rok a půl letou holčičku, bylo by fajn vyrazit s nějakou maminkou ven na pokec nebo procházku, popřípadě na hřiště nebo pískoviště za účelem unavit děti...máme psa, takže klidně by to šlo spojit i s venčením :wink: malá je tak trochu hyperaktivní, doma se nudí a zlobí, většinu dne trávíme na zahradě, ale už je těžké ji nějak zabavit...přes léto není ani plavání ani cvičení, navíc jsem přestala kojit a během 3 měsíců nabrala 10 kilo, takže je asi na čase začít s pořádnýma procházkama a vážně bych uvítala nějakou spřízněnou duši :wink:
10. črc 2015 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sarussek. Jsem přímo z Boskovic. Mám 7 týdenní miminko a ráda bych vyrazila s nějakou maminkou na společnou procházku. Taky mám pejska, takže procházky kombinuji s venčením. Jestli máš zájem, tak napiš.
12. zář 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarussek
@adisekk ahoj holky ja sice nejsem z Boskovic ale bydlim 10 km od Boskovic.. kdybyste chtěli určite bych ráda dojela a mohli bychom se projit, nebo sednout na kafco. Mam sicr 2 letyho chlapecka, ale snad to nevadí :slight_smile:
15. zář 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladav Ahoj, mě by to určitě nevadilo. Čím víc nás bude tím líp :slight_smile:
15. zář 2015 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :wink: můžeme se někdy domluvit všechny tři :wink:
18. zář 2015 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek