Hledám maminky v okolí Prahy 5. Je tady nějaká?

strasidelko
24. únor 2020

Ahojky všem.
Bydlím na Praze 5 tři roky a bohužel tu nemám nikoho známého či blízkého s kým trávit volné chvilky. Jako napr kamarádku.

Mám 4 měsíční holčičku a rada bych s nějakou maminkou občas třeba šla ven s kočárkem a pokecat. Je tu nějaká? 😊

alexovka
24. únor 2020

Ahoj, a z které části Prahy 5 konkrétněji? Já jsem z Barrandova, mám dvě děti kluka 3,5 a holku 9m🙂 Vítala bych společnost na procházky s kočárkem ;)

strasidelko
autor
24. únor 2020

@alexovka jee já bych taky byla rada. Alw jsem kousek od anděla. Konkrétně zastávka kavalirka. To je asi daleko viď?

cilkat
24. únor 2020

My jsme nahoře na Smukyrce ... Ale už jsme spíš na hřiště - staršímu je 4,5 roku.

panihk
24. únor 2020

Poštovka se hlásí. Rodím v květnu, pak můžu procházkovat. 😉

strasidelko
autor
25. únor 2020

@panihk supeeer budeme radi 😘😘

veronika_tvrda
25. únor 2020

Taky jsem od Šmukýřky 🙂

strasidelko
autor
26. únor 2020

@veronika_tvrda super to jste kopec nás námi. To ný bylo fajn. 😊

cilkat
26. únor 2020

@veronika_tvrda koukám, že taky už starší dítě (podle fotky)?

veronika_tvrda
27. únor 2020

@cilkat Dvě 🙂 Kluk 4,5 a holka 2,5

strasidelko
autor
27. únor 2020

@veronika_tvrda závidím. Už bych taky aby malá byla větší. Je to ďábel. V noci se budí co dvě hodiny a to musíme dávat do zavinovačky jinak neusne. A když se v noci vzbudí tak musím jakou dobu houpat než usne zase a na další dvě hodiny. Je to fakt mazec. Plus je akční přes den. Pořad by chtěla lézt ale nejde ji to a tak se rozčiluje. To ji musím nosit aby byla hodna.

cilkat
27. únor 2020

@veronika_tvrda tak to se možná i potkáváme a nevíme o sobě (třeba na hřišti ve Vejrazkove?)

cilkat
27. únor 2020

@strasidelko vřele doporučuji šátek na nošení. Bez něj bych začátky se starším asi nedala (minimálně má záda).

strasidelko
autor
27. únor 2020

@cilkat jj mám nositko ale už jsou ji 4 měsíce a pronese se.

veronika_tvrda
27. únor 2020

@cilkat Chodíme víc na hřiště ve Štěpánkově. Ale klidně někdy zajdeme o ty dvě ulice dál 🙂 napiš zprávu, domluvíme se. Venku už snad brzy bude lepší počasí

cilkat
27. únor 2020

@veronika_tvrda Na "barevný". Je fakt, že si ho Vojta teď taky oblíbil, tak až se vyhrabeme z rymicek, tak se ozveme 🙂.

cilkat
30. kvě 2020

Tak jsem vás konečně našla... Myslím, že už by se dalo někde sejít, co vy na to? Vidím to ideálně útěky či středy kolem jedné, nebo pondělí či pátek tak půl třetí nebo desátá dopolední... Místo buď to zmíněné hřiště Vejražkova nebo Štěpánková, nebo dole u bývalé Suché nádrže. Co vy?