• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Frýdku-Místku a okolí

15. července 2014 
@mischel117 To je pravda,tak doufejme,že ted bude vše ok :slight_smile: Klidně můžem,už se těším na vození kočárku. Máte už vybraný kočárek??
8. črc 2014 v 06:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 asi už mám vybraný. švagrová, co bydlí ve znojmě je taky těhotná, čeká to v září, tak u nás byla a jeli jsme do Polska.Tak mám tam vybrany. :wink:
8. črc 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 aha,vím že hodně lidí tam jezdí :slight_smile: Tež mám v okolí kamarádky které čekají o pár dní pozdějí než já. My už máme kočárek i koupený,ale zatim je u tchýně :slight_smile:
8. črc 2014 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 já měla velké dilema, chtěla jsem kočár do 7t,a nakonec bude za 9200,- a teď se mi líbí kočáry, které jsou drahší,ale zase lepší.ale zůstanu u toho Polského. je docela lehký, jen 9kg s korbičkou.jaký jste si vybrala vy kočárek?
8. črc 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 jjo je to super ted ty kočárky uz jsou lehoučké a jezdí skoro samy :grinning: kdyžtak koukněte mám nějaké věci už ve fotoblogu. Dnes jsem přišli z vyšetření srdíčka tak je zatim vše jak má,a opět potvrzená holčička :wink:
8. črc 2014 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 už jsem smirovala v albicku:slight_smile: líbí se mi ten prebalovak.super umístěni.já takovou možnost nemám,mám sice velkou koupelnu,ale místo nemám.tak ho budu mit hned vedle koupelny v satne,.porad nevím ale jaký.spise bych něco asi jednoduchého nakonec.něco jak mate vy.chtěla jsem se supliky ale co
8. črc 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes je to 26 týden, a taky blbě spím, pořád se budím. Sice nemám sny ale prostě trhané spaní. Není to vůbec příjemné. Snad se to potom po porodu spraví, i když to budeme mít jiné starosti. Vidím vás dvě na chatu, kdy rodíte? já mám termín 15/10.
9. črc 2014 v 08:56  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 ale na co by me supliky byly,když budu mit komodu.tak to jsem rada ze je vše v pořádku.to ti s celého srdce preju.múzu se zeptat,kde jste koupila prebalovak?je šikovný.já mám v albicku taky par napadu,sice nekoupeny,ale snad budou.co kdybychom si tykaly?jsem Michala:wink:
9. črc 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tom_simca ahoj,já mám termín 9.12. takže pokud se zadari mohla bych mit certika-certici.:slight_smile: dneska jsem se konečne normálně vyslala..akorát jsem spala na boko- břichu a trochu me rano bolel pupek:slight_smile: mas termín skoro jak já svatek. takže už je tu říjen,listopad i prosinec:slight_smile: pekne se tu hromadime.
9. črc 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Jo určitě. Já jsem Lucka :slight_smile: Ten jsem sehnala přes bazárek,paní prodávala za super cenu v super stavu :slight_smile: nakonec ho budu mít hned asi v ložnici,je v něm i vanička tak pak nebudu muset nikde přenášet mimčo. Tedka právě už chci pomalu chystat postýlku a věci okolo,at to pak nemám na poslední chvíli.
9. črc 2014 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to super, když už máš dopředu nachystáno.tobě se termín už blíží. já mám ještě čas. Já bych už nakupovala,ale čekáme pořád,až nám řeknou,co t bude. potom propukne nakupovací manie :grinning:
@luckag2
9. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Jo no ted už jsem se přehoupla do 6 měsíce. Tak my máme něco neutrální barvy,a ted už spíš takové holčičí,tak snad se paní doktorka nesplete s pohlavím :slight_smile:
9. črc 2014 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 to se stalo kamošovi, že jim řekli, že to bude kluk, kamoš nakoupil autíčka, modré věci,atd a ona se narodila holčička:slight_smile: já se těším, až se budu moct vyřádit v nákupech. Pořád mi nepřipadne, že budemem mít miminko, krom toho, že mi roste břicho. Ale ve čtvrtek jde se mnou k doktorovi manžel a slíbil mi, že když budeme znát pohlaví, hned zajedem něco koupit, abych měla radost:slight_smile: náhodou nějakou značku nebo něco od toho přebalovacího pultu nemáš že? vypadá to čikovně a máš vše při jednom. Nemusíš mít vaničku ze stojanem a ještě přebalovák.
9. črc 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Právě taky jsem stím byla spokojená :slight_smile: a značku bohužel nemám. Já taky ráda nakupuju ty dětské věcičky,vždycky se na tom vyřádím :slight_smile: zrovna dneska jsem koupila tři overalky a mikinku. Určitě už Ti řekne pohlaví pokud se mimi rozhodne ho ukázat :slight_smile:
9. črc 2014 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 snad se rozhosne se odcudnit :grinning: nakonec jsme se s manžel rozhodli jinak, co se týče přebalování.ložnici a další koupelku mám v patře. Přebalovák si udělám s postele a koupat se bude nahoře v patře. je tam sprcháč, tak se vanička bude dobře i vylévat. A zároveň v ložnici bude postýlka, tak to bude vše při jednom, a nebudu si muset dělat nepořádek v dolním patře, co se týče přebalováku, vaničky. stejně nám do patra žádné návštěvy nechodí, tak tam můžu mít svůj bordýlek:grinning: a zárověň v zimě je v patře nahoře nejtepleji na to koupáničko.
10. črc 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 Jo to je určitě dobrý nápad a rozumné řešení :wink: Já už chci každou chvíli koupit postýlku,a začít prát prádýlko :slight_smile: Dneska jsem koupila dětský prací gel. A objednala jsem si z netu monitor dechu,tak snad jsem dobře vybrala :slight_smile:
10. črc 2014 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 já chcu postýlku, kočárek a takové to hlavní vybavení koupit v Polsku, tak jsme se s manželem dohdli, že si potom v týdnu uděláme výlet do polska a uděláme nálet na obchody:slight_smile: ted mají v tescu slevy na kojenecké věci, tak se tam chystám kouknout, alespoň na to základní neutrální vybavení.
10. črc 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 však jasné určitě :slight_smile: Já některé věcičky pořizují i přes FB v bazárcích,některé jsou krásné a jako nové :wink: Dneska by se člověk nedoplatil kdyby měl všechno kupovat v obchodě :unamused: Ale v Polsku tež určitě dobře pořidíte :wink:
10. črc 2014 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 co máš za monitor?
10. črc 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischel117 nakonec jsem pořídila ten Babysense ii. Tak uvidíme jaký bude :slight_smile:
10. črc 2014 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dvě děti a pomalu se zbavují věcí na holčičku ze kterých už odrostla..mám těhotenské rifle, dvoje těhotenské kalhoty, kojící čaj, vložky do podprsenky, plastové lehátko do vany, lehátko od FP, zavinovačku, hračky..
něco mám v bazaru něco ani nemám nafocené...kdyby jste měly zájem klidně do IP :wink:

Jinak hodně stěstí :slight_smile:
10. črc 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se dívám, že jsem z nás tří nejdál. 27 tt. včera jsme montovali pokojíček, pomalu se to rýsuje, jen si nevím rady s přebalovákem :( jaký ?
15. črc 2014 v 10:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vybrali jsme kočárek, ten už máte. Mám ho objednaný. Čeká se cca 2-2,5 měsíce, takže se modlíme abychom to stihli do porodu. Hartan Topline S. Chodíte někam cvičit, že bychom se někde potkaly? Já chodím do Pomadu a do Magnolie taky. Dejte vědět.
15. črc 2014 v 10:28  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek