• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Kroměřížska na společné výlety, hřiště

14. dubna 2015 
Ahoj, jsem čerstvě přistěhovaná do Kroměříže, mám dvě tříleté cácorky a hledám maminku s podobně starým prckem/prcky, aby jsme se socializovali :slight_smile:
Na společné výlety, hřiště, kávičky ...
24. únor 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z KM....někdy se můžeme sejít a popovídat...Budeš-li chtít,ozvi se. :wink:
28. led 2015 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, no to klidně můžeme. Chodím do práce pondělí až středa, takže už nejsem úplně flexibilní, ale jistě něco vymyslíme. Jak máš staré děti/ dítě? :slight_smile: Táňa
28. led 2015 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já mam 15-ti letou pubertacku a pulroční mimčo. Jak se jmenují Tvoje cácorky? a kam chodí do školky? Ty pracuješ kde, jestli se můžu zeptat? Odkud jste se přestěhovali?a do jaké části Kroměříže? Hela
4. únor 2015 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, nějak mi modrykonik neposlal zprávu odpovědi.
Nebydlíme přímo v KM, ale v Hradisku, takže holky chodí do školky do Bezměrova. Já pracuji v LDN na Malé Valu. Přistěhovali jsem se z Hradce Králové, ale já i muž jsme původem z Kromeřížska. Takže vlastně návrat.
Jak Ty? Jsi přistěhovaná nebo Kroměřížanda? Kde bydlíte? Puberťačka a mimčo, to musí být pořádný nářez :slight_smile:
Chodíš na procházky do Podzámky - tam mi to přijde tak ideální pro kočárek a čtyřleťačky.
13. únor 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky, jsem studentka oboru porodní asistentka a píšu bakalářskou práci na téma Kristelerova exprese během porodu a prosím proto maminky ze Zlínského kraje zda by byly ochotné a vyplnily by mi dotazník. http://www.survio.com/survey/d/M1P1M4O9E2S8T9G8M Děkuji za ochotu i čas
19. bře 2015 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2015 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem z Kroměříže,mám 12 tiletého syna a hledám kamarádku na procházky do přírody ,do posilovny, na nákupy a pod.
14. dub 2015 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek