Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledám maminky z Kroměřížska na společné výlety, hřiště

tanu
24. únor 2014

Ahoj, jsem čerstvě přistěhovaná do Kroměříže, mám dvě tříleté cácorky a hledám maminku s podobně starým prckem/prcky, aby jsme se socializovali 🙂
Na společné výlety, hřiště, kávičky ...

aaaauuuu
28. led 2015

Jsem z KM....někdy se můžeme sejít a popovídat...Budeš-li chtít,ozvi se. 😉

tanu
autor
28. led 2015

Ahoj, no to klidně můžeme. Chodím do práce pondělí až středa, takže už nejsem úplně flexibilní, ale jistě něco vymyslíme. Jak máš staré děti/ dítě? 🙂 Táňa

aaaauuuu
4. únor 2015

Ahojky, tak já mam 15-ti letou pubertacku a pulroční mimčo. Jak se jmenují Tvoje cácorky? a kam chodí do školky? Ty pracuješ kde, jestli se můžu zeptat? Odkud jste se přestěhovali?a do jaké části Kroměříže? Hela

tanu
autor
13. únor 2015

Ahoj, nějak mi modrykonik neposlal zprávu odpovědi.
Nebydlíme přímo v KM, ale v Hradisku, takže holky chodí do školky do Bezměrova. Já pracuji v LDN na Malé Valu. Přistěhovali jsem se z Hradce Králové, ale já i muž jsme původem z Kromeřížska. Takže vlastně návrat.
Jak Ty? Jsi přistěhovaná nebo Kroměřížanda? Kde bydlíte? Puberťačka a mimčo, to musí být pořádný nářez 🙂
Chodíš na procházky do Podzámky - tam mi to přijde tak ideální pro kočárek a čtyřleťačky.

ouberuska
19. bře 2015

Dobrý den maminky, jsem studentka oboru porodní asistentka a píšu bakalářskou práci na téma Kristelerova exprese během porodu a prosím proto maminky ze Zlínského kraje zda by byly ochotné a vyplnily by mi dotazník. http://www.survio.com/survey/d/M1P1M4O9E2S8T9G8M Děkuji za ochotu i čas

aaaauuuu
26. bře 2015
tanira77
14. dub 2015

Ahoj,jsem z Kroměříže,mám 12 tiletého syna a hledám kamarádku na procházky do přírody ,do posilovny, na nákupy a pod.

messias
28. únor 2017

Ahoj, obnovuji diskuzi. Najde se tu nejaka maminka z Kromerize na obcasne prochazky ? Je mi 25 let a mam 4 mesicni holcicku Sabinku 🙂 Popripade nevite kam zajit s mimcem za zabavou ?

Sem začni psát odpověď...

Odešli